در حال بارگزاری ...
<<<<<<< Updated upstream =======
خبرخوان

وبلاگ

0 20 . عوامل خرابی لوازم خانگی چیست؟

لوازم خانگی روزمره برای آسان‌کردن زندگی ما وجود دارد. هر وسیله برقی قطعاً روزی خراب می‌شود، اما بسیاری از این خرابی‌ها قابل‌پیشگیری هستند.
در این مقاله به بررسی سه نکته از عوامل خرابی لوازم خانگی خواهیم پرداخت. گفتنی است که اگر به دنبال لوازم یدکی پارس خزر اصفهان هستید، می‌توانید سری به فروشگاه پارس خزر اصفهان بزنید.

خرابی لوازم خانگی

متأسفانه، برخی از جنبه‌های نگهداری و مراقبت منظم از لوازم خانگی اغلب توسط بسیاری از افراد نادیده گرفته می‌شود، اما رعایت این نکات، کلید تضمین طول عمر طولانی برای همه لوازم برقی شماست. ناگفته نماند، دانستن محدودیت‌های لوازم خانگی خود راه دیگری برای جلوگیری از خرابی است. هنگامی که از محدودیت‌های سیستم‌های خانگی خودآگاه هستید، می‌توانید از هزینه‌های سنگین تعمیرات لوازم خانگی خودداری کنید.
بنابراین، اگر می‌خواهید اطمینان حاصل کنید که لوازم خانگی شما تا حد ممکن دوام می‌آورند و از تعمیرات پرهزینه و مکرر در امان خواهید ماند، اولین قدم این است که خود را از دلایل خرابی لوازم برقی و علائمی که باید جستجو کنید آگاه کنید. امروزه، خواه یخچال، ماشین لباسشویی، خشک‌کن، بخاری و سیستم تهویه‌مطبوع شما باشد یا دستگاه دیگری، پنج مورد از رایج‌ترین دلایل خرابی لوازم خانگی را بررسی خواهیم کرد.

1. خرابی لوازم خانگی : ممکن است مهم‌ترین قسمت‌های یخچال خود را تمیز نکنید.

وقتی بیشتر مردم به تمیزکردن یخچال فکر می‌کنند، تصور می‌کنند که فقط باید تمام اثر انگشت‌ها را از درب جلو پاک کنند، دستگیره‌ها را پاک کنند، و گردوغبار بالای یخچال را تمیز کنند. بااین‌حال، مراقبت از یخچال و فریزر شما چیزی فراتر از این است. همه یخچال‌ها دارای کویل‌هایی هستند که مبرد را خنک و متراکم می‌کند تا هوای داخل یخچال شما در دمای دلخواه بماند. اگر این کویل‌ها مسدود شوند، نمی‌توانند گرما را به طور مؤثر آزاد کنند و این باعث آسیب‌دیدن این لوازم حیاتی آشپزخانه می‌شود. در نتیجه، کمپرسور باید سخت‌تر کار کند و انرژی بیشتری مصرف کند و کل دستگاه الکتریکی را تحت‌فشار غیرضروری قرار دهد. این فشار می‌تواند باعث افزایش قبض انرژی شما شود و منجر به خرابی زودرس دستگاه شود؛ بنابراین، تمیزکردن کویل‌های یخچال حداقل دو بار در سال برای جلوگیری از این مشکلات بسیار مهم است. کویل‌ها اغلب در قسمت پشت و یا قسمت زیرین یخچال قرار می‌گیرند.
در میان گفت‌وگویمان لازم است به این نکته اشاره کنیم که اگر لوازم خانگی خود را از شرکت پارس خزر تهیه کرده‌اید، در صورت نیاز می‌توانید درمورد لوازم یدکی پارس خزر اصفهان، از فروشگاه پارس خزر اصفهان پرس‌وجو و تحقیق کنید.

و اما یکی دیگر از عوامل تمیزکننده که می‌تواند منجر به خرابی شود، واشر درب یخچال است. واشر درب یک نوار لاستیکی کوچک است که درب یخچال شما بسته نگه می‌دارد. اگر این قسمت از یخچال شما خراب شود، نمی‌تواند آب‌بندی مناسبی ایجاد کند و دمای داخلی آن را تنظیم کند و منجر به فاسدشدن مواد غذایی و خرابی آن می‌شود. این واشرها اغلب ضایعات غذایی مانند چاشنی‌های ریخته شده، نوشیدنی‌ها و سایر مواد غذایی را جمع می‌کنند که باعث چسبندگی آنها می‌شود. بی‌توجهی به تمیزکردن این باقیمانده‌ها در نهایت منجر به شکستن واشر و پاره شدن از خود در می‌شود.

2. خرابی لوازم خانگی : ممکن است ماشین لباسشویی خود را بیش از حد پر کنید.

همه لوازم اصلی به دلایلی با دفترچه راهنمای مالک عرضه می‌شوند. این راهنما همه چیز را از نحوه راه‌اندازی دستگاه گرفته تا روش‌های تعمیر و نگهداری معمولی تا راهنمای عیب‌یابی را بیان می‌کند. بااین‌حال، همه ما مقصریم که همیشه این دستورالعمل‌ها را نمی‌خوانیم یا حتی وقتی دستگاه را به‌درستی کار می‌کند، آنها را دور می‌اندازیم. بااین‌حال، این راهنماها جنبه‌های ضروری دستگاه شما را که برای اطمینان از ماندگاری آن تا حد ممکن باید رعایت شود، تشریح می‌کند.
وقتی صحبت از ماشین لباسشویی و حتی خشک‌کن برقی لباس شما می‌شود، چیزی که حتماً باید رعایت شود محدودیت وزن است. بسیاری از افراد از اینکه متوجه می‌شوند ماشین لباسشویی آنها محدودیت وزنی دارد، شگفت‌زده می‌شوند. بااین‌حال، بیش از حد مجاز وزن با بار لباس‌های کثیف می‌تواند منجر به مشکلات گران‌قیمتی شود که بسته به اینکه ماشین لباسشویی شما از جلو بارگیری می‌کند یا از بالا می‌تواند متفاوت باشد.
به‌عنوان‌مثال، بارگذاری بیش از حد یک واشر با بارگیری از بالا می‌تواند به یاتاقان درام آسیب برساند، موتور یا تسمه محرک را بسوزاند و حتی باعث شود وسایل کوچک‌تر به سمت بالا شناور شوند و در پمپ قرار بگیرند.
بارگیری بیش از حد واشرهای جلو می‌تواند علاوه بر آسیب رساندن به قفل درب ماشین لباسشویی، همه این مشکلات را ایجاد کند. یک درب آسیب‌دیده می‌تواند منجر به آب‌بندی ضعیف و مشکلات سیلابی برای اتاق لباسشویی شما شود. تعمیر همه این مشکلات به‌صورت جداگانه هزینه بر است، بنابراین نیاز به تعمیر چندین جزء به دلیل پر شدن بیش از حد ماشین لباسشویی شما می‌تواند طاقت‌فرسا باشد.
بنابراین، همیشه دفترچه راهنمای مالک را برای هر سیستم اصلی نگه دارید، و فراموش نکنید که محدودیت وزن را بررسی کنید تا مطمئن شوید که ماشین لباسشویی خود را به‌درستی بارگیری می‌کنید.
گفتنی است که لوازم یدکی پارس خزر اصفهان می‌تواند به شما در زمینه تعمیر وسایل خانگی کمک کند.

3. خرابی لوازم خانگی : ماشین ظرف‌شویی شما ممکن است مسدود شود.

همان‌طور که ماشین ظرف‌شویی، وظیفهٔ تمیز نگه‌داشتن ظروف شما را دارد، شما نیز وظیفه تمیز نگه‌داشتن ماشین ظرف‌شویی خود را دارید.
از گرفتگی فیلترها گرفته تا بازوهای اسپری متوقف شده، با ماشین ظرف‌شویی که نادیده گرفته شده است، بسیاری از مشکلات ممکن است پیش بیاید.
به‌عنوان‌مثال، اگر نمی‌دانید فیلتر ماشین ظرف‌شویی شما کجاست، به‌احتمال زیاد با ضایعات مواد غذایی مسدود شده است. اگر به طور منظم فیلتر خود را تمیز نکنید، تکه‌های کوچکی از ضایعات مواد غذایی جمع می‌شوند و به یک آشغال لزج تجزیه می‌شوند که فیلتر را خراب می‌کند. اگر فیلتر مسدود شود، بر جریان آب تأثیر می‌گذارد و عملکرد دستگاه را کاهش می‌دهد و منجر به تمیزنشدن ظروف پس از یک‌چرخه کامل می‌شود.
در بیشتر موارد می‌توانید فیلتر را در کف داخل ماشین ظرف‌شویی خود پیدا کنید. به‌سادگی پیچ بالا را باز کنید و فیلتر را بردارید. می‌توانید فیلتر را با قراردادن آن در آب گرم و تمیزکردن آن با برس نرم و صابون ظرف‌شویی تمیز کنید. قبل از اینکه فیلتر را دوباره داخل فیکسچر قرار دهید، اجازه دهید در هوا خشک شود. این فیلتر بسته به‌دفعات استفاده از ماشین ظرف‌شویی باید هفته‌ای یکبار تمیز شود.
علاوه بر فیلتر خود، واشر درب را نیز مانند واشر یخچال خود تمیز کنید، زیرا تمیزنکردن آن نیز همین مشکلات را ایجاد می‌کند. بااین‌حال، اهمیت مهروموم مناسب در ماشین ظرف‌شویی بسیار مهم است، زیرا درزگیری نامناسب منجر به جاری‌شدن آب در طول چرخه تمیزکردن می‌شود. اگر کمی به بازوهای اسپری نیز توجه کنید، کمک خواهد کرد. اگر بازوهای اسپری ماشین ظرف‌شویی مسدود شوند، نمی‌توانند آب را نیز اسپری کنند و دستگاه باید بیشتر کار کند که می‌تواند باعث شود زودتر خراب شود.
علاوه بر تمام این مشکلات قابل‌پیشگیری که بسیاری از لوازم برقی با آن مواجه هستند، بسیاری از مسائل غیرمنتظره دیگری نیز وجود دارد که ممکن است لوازم شما با آن مواجه شوند که می‌تواند باعث خرابی لوازم خانگی شود. متأسفانه، اجتناب از برخی از این مشکلات به‌آسانی تمیزکردن فیلتر یا پاک‌کردن واشر نیست.
لوازم یدکی پارس خزر اصفهان به شما در این زمینه کمک خواهد کرد. برای خواندن مقالات قبلی ما به وبلاگ سایت پارس خزر اصفهان مراجعه فرمایید. سپاس از همراهی شما.

منبع مقاله: afchomeclub.com

0 19 . بخش دوم از مهم ترین لوازم خانه و آشپزخانه که باید بدانید!

با ادامه مقاله قبلی یعنی بخش دوم مقالهٔ مهم ترین لوازم خانه و آشپزخانه که باید بدانید! در خدمت شما هستیم. گفتنی است که اگر به دنبال لوازم خانه و آشپزخانه خوب و باکیفیت برای خانه یا محل کار خود هستید، نمایندگی اصفهان پارس خزر خیابان شهروند به مدیریت آقای بهنام‌پور می‌تواند گزینه مناسبی باشد. با ما همراه شوید.

لوازم خانه و آشپزخانه

لوازم خانه و آشپزخانه: وسایل آشپزخانه

اگر رستوران یا کافه‌ای دارید، باید فهرستی از لوازم خانگی داشته باشید تا به شما در اجرای روان آن کمک کند. بدون کمک این ماشین‌ها، تهیه غذا برای گروه بزرگی از مردم به یک کار دلهره‌آور تبدیل می‌شود. به همین دلیل است که محصولات زیر همیشه در صدر فهرست لوازم خانگی برای آشپزخانه‌های شلوغ و شربت‌های اداری قرار دارند.

لوازم خانه و آشپزخانه: قهوه‌ساز

هیچ‌چیز به‌اندازه جذابیت یک فنجان قهوه در صبح‌های سرد نیست. چه از خانه کار کنیم و چه به دفتر کار می‌رویم، هیچ‌چیز بهتر از دوز قوی کافئین ما را آماده نمی‌کند. به همین دلیل است که هر دفتری باید یک قهوه‌ساز خوب داشته باشد.

لوازم خانه و آشپزخانه: مخلوط‌کن‌ها

بلندر یک وسیله ضروری آشپزخانه است. اگرچه این یک ضرورت مطلق نیست، اما داشتن آن به تهیه دستورالعمل‌ها به شیوه‌ای بدون دردسر کمک می‌کند. انواع مختلفی از مخلوط‌کن وجود دارد که بسته به نیاز خود می‌توانید از بین آنها انتخاب کنید.

لوازم خانه و آشپزخانه: میکسرها

میکسرها از رایج‌ترین لوازم آشپزخانه هستند. چه خردکردن پیاز تا آسیاب‌کردن ادویه جا و ترشیجات، تنها چیزی که نیاز دارید یک آسیاب خوب در لیست لوازم خانگی خود است.

لوازم خانه و آشپزخانه: توستر

استفاده از توستر احتمالاً ساده‌ترین راه برای تهیه صبحانه است. به همین خاطر است که شایستهٔ قرارگرفتن در لیست لوازم خانگی شماست.

لوازم خانه و آشپزخانه: دستگاه‌های تصفیه آب

آب لوله‌کشی منظم به دلیل میکروب‌ها و آلاینده‌های موجود در آب باعث گسترش بیماری‌ها می‌شود. اینها برای بزرگسالان و کودکان بسیار مضر هستند؛ بنابراین، هر خانه و اداره‌ای باید دستگاه‌های تصفیه آب باکیفیت را در لیست لوازم خانگی خود قرار دهد. فن آوری‌های زیادی وجود دارد که در دستگاه‌های تصفیه آب برای فیلتراسیون بهتر استفاده می‌شود.

هود آشپزخانه

هود آشپزخانه معمولاً به‌عنوان دودکش آشپزخانه شناخته می‌شود. هود آشپزخانه برای بهبود کیفیت هوای داخل آشپزخانه با بوزدایی و تخلیه دود و چربی استفاده می‌شود. هود آشپزخانه برای همه انواع آشپزخانه‌ها یعنی آشپزخانه‌های خانگی، رستوران‌ها و انبارهای اداری بسیار مهم است.

غذاسازها

آشپزهای خانگی موافق هستند که آماده‌کردن مواد آشپزی سخت‌تر و وقت‌گیرتر از فرایند پخت‌وپز است. به همین دلیل خردکردن سبزیجات، آسیاب‌کردن ادویه‌جات و ترشیجات، تهیه خمیر با غذاسازها بسیار راحت‌تر است. اگرچه آشپزهای خانگی می‌توانند بدون غذاساز کار کنند، اما رستوران‌ها بدون دستگاه غذاساز نمی‌توانند کار کنند.

سرخ‌کن‌ها

آیا تابه‌حال فکر کرده‌اید که چرا سیب‌زمینی‌سرخ‌کرده‌ای که در خانه درست می‌کنید همیشه آن‌طور که می‌خواهید از آب در نمی‌آید؟ احتمالاً به این دلیل است که از سرخ‌کن استفاده نکرده‌اید. وقتی صحبت از سرخ‌کردن خوب و کامل مواد غذایی به میان می‌آید، سرخ‌کن‌ها تقریباً مؤثرتر از واک‌ها و تابه‌های سنتی هستند. سرخ‌کن‌ها به درست‌کردن تردترین سیب‌زمینی‌ها کمک می‌کنند. سرخ‌کن‌های نمایندگی اصفهان پارس خزر خیابان شهروند، دستگاه‌های باکیفیتی هستند که می‌توانند به شما کمک کنند.

سرخ‌کن‌های هوا

آیا می‌خواهید غذای سالم بخورید؛ اما سیب‌زمینی سرخ شده را دوست دارید؟ سرخ کننده هوای گرم KENT را امتحان کنید. سرخ‌کن‌های هوا از روغن استفاده نمی‌کنند. در عوض از هوای گرم برای سرخ‌کردن استفاده می‌کنند. سرخ‌کن‌های هوا دارای یک سبد از نوع سرخ‌کن در داخل دستگاه هستند که باید غذا را در آن قرار دهید. قسمت بالایی هوای سرخ‌کن دارای مکانیزم گرمایشی است که گرما تولید می‌کند و به‌سرعت آن را در اطراف غذا به گردش درمی‌آورد.

دستگاه‌های خشک‌کن مواد غذایی

مواد غذایی به دلیل رطوبت از بین می‌روند. دستگاه‌های آبگیری مواد غذایی رطوبت را از مواد غذایی فاسدشدنی خارج می‌کنند تا آنها را برای مدت طولانی حفظ کنند. می‌توانید میوه‌ها، سبزیجات و گوشت را با استفاده از دستگاه‌های خشک‌کن مواد غذایی، خشک کرده و مدت‌زمان بیشتری از آنها استفاده کنید.
خشک‌کن سایا مدل ۱۰۲ دستگاهی است که در فروشگاه
نمایندگی اصفهان پارس خزر خیابان شهروند موجود بوده و به شما در این زمینه کمک بسیاری خواهد کرد.

ممکن است کسی استدلال کند که بسیاری از این موارد مطلقاً ضروری نیستند. ممکن است یکی از آنها را در لیست لوازم خانگی خود قرار ندهد. بااین‌حال، کسب‌وکارهایی که در صنعت غذا و مهمان‌نوازی فعالیت می‌کنند، آن‌ها را مکمل بسیار مفیدی برای فهرست لوازم آشپزخانه خود می‌دانند.

سایر لوازم خانگی

به‌غیراز تمام لوازم الکتریکی ذکر شده در این راهنمای خرید، برخی از لوازم خانگی دیگر نیز وجود دارد که ممکن است بخواهید نگاهی به آنها بیندازید. اینها لیست لوازم کوچکی هستند که در زندگی روزمره به آنها نیاز داریم.

اتوپرس یا اتو لباس

اتو لباس نیازی به معرفی ندارد. این لوازم خانگی مفید قرن‌هاست که وجود دارند.

کتری‌ها

از درست‌کردن چای گرفته تا جوشاندن تخم‌مرغ و رشته‌فرنگی، کتری‌برقی در طول زمان ارزش خود را ثابت کرده است. اگر آن را در خانه یا محل کار خود ندارید، اکنون زمان آن رسیده است که کتری‌برقی را در لیست لوازم خانگی خود قرار دهید.

جاروبرقی

جاروبرقی‌ها را می‌توان لوازمی لوکس در نظر گرفت؛ زیرا آنها لوازم خانگی برقی نسبتاً گرانی هستند. بااین‌حال، برای فضاهای بزرگ مانند دفاتر و انبارها، هیچ‌چیز مؤثرتر از جاروبرقی تمیز نمی‌کند. به همین دلیل است که جاروبرقی بین خریداران محبوب است.

پنکه‌های الکتریکی

پنکه‌های برقی تقریباً در تمام خانه‌ها و ادارات به طور گسترده‌ای استفاده می‌شود. انواع مختلفی از پنکه‌های برقی در بازار وجود دارد که پنکه‌های سقفی، پنکه‌های ایستاده، پنکه پایه‌ای و پنکه‌های رومیزی از محبوب‌ترین آنها هستند.

لیست لوازم متفرقه

تا کنون، ما جامع‌ترین لیست لوازم خانگی را که ممکن است نیاز داشته باشید در این مقاله و مقالهٔ قبلی که بخش اول این مقاله بود، به شما ارائه دادیم. از ثبت رایج‌ترین لوازم الکتریکی گرفته تا برخی از لوازم خانگی کمیاب و درعین‌حال مفید، این راهنمای خرید همه موارد را پوشش می‌دهد. بااین‌حال، برای اینکه آن را به بهترین راهنمای خرید لوازم خانگی تبدیل کنید، در اینجا لیستی از اقلام متفرقه آورده شده است.

لامپ

لامپ روشنایی

فانوس

مشعل

کولر تبخیری

رطوبت ساز

تصفیه‌کننده هوا

آهن وافل

ماشین نان

دستگاه پاپ‌کورن

پنینی ساز

فناوری خانه هوشمند

نکات کلی که هنگام خرید لوازم خانه و آشپزخانه باید به آن توجه کنید

واضح است که دستگاه واحدی وجود ندارد که بتواند همه وظایف را انجام دهد؛ بنابراین، قبل از خرید بهترین لوازم خانگی برای منزل یا محل کار خود، اهداف آنها را مشخص کنید.

همچنین نکته قیمت را در نظر داشته باشید. یک جاروبرقی خوب از یک برند معتبر ممکن است به طور قابل‌توجهی بالاتر از هر وسیله تمیزکننده معمولی باشد، اما ممکن است در درازمدت خدمات بهتری را ارائه دهد. داشتن ذهنیت سرمایه‌گذاری به انتخاب بهترین وسیله برای خانه و محل کار کمک می‌کند.

برندهای محبوب برای انتخاب

هنگام خرید لوازم خانه و آشپزخانه همیشه با برندهای معتبر همراه باشید. به‌این‌ترتیب می‌توانید از کیفیت آن مطمئن باشید.
نمایندگی اصفهان پارس خزر خیابان شهروند، یک فروشگاه لوازم خانگی باسابقه است که می‌توانید به سایت این فروشگاه سرزده و از موجودی محصولات آن باخبر شوید. سپاس از همراهی شما.

منبع مقاله: Amazonbusiness.com

0 18 . بخش اول از مهم ترین لوازم خانه و آشپزخانه که باید بدانید!

ما در زندگی شلوغ امروزی خود زمان بسیار کمی داریم. درحالی‌که سعی می‌کنیم تعادل بین کار و زندگی را ایجاد کنیم، نمی‌توانیم زمان کافی برای کارهای روزانه داشته باشیم. لوازم خانگی نقش مهمی در کمک به نظم بخشیدن به زندگی پرمشغله ما دارند.
در این مقاله به بررسی مهم‌ترین لوازم خانه و آشپزخانه خواهیم پرداخت. در نظر داشته باشید که فروشگاه لوازم خانگی پارس خزر اصفهان می‌تواند گزینهٔ خوبی برای خرید شما باشد. به بخش اول این مقاله خوش آمدید.

لوازم خانه و آشپزخانه

اکنون بازار مملو از انواع لوازم خانگی است. در نتیجه انتخاب بهترین لوازم خانگی برای خانه برای خریداران دشوار می‌شود. مردم برای سهولت خرید به فهرستی جامع از لوازم خانگی نیاز دارند.

لوازم خانه و آشپزخانه چقدر مفید هستند؟

لوازم خانگی به بخشی جدایی‌ناپذیر از زندگی انسان تبدیل شده است. شستن، تمیزکردن، یا پخت‌وپز. ماشین‌ها زندگی روزمره ما را آسان‌تر می‌کنند. صبح از خواب بیدار می‌شویم، صبحانه خود را با استفاده از اجاق القایی یا مایکروویو می‌پزیم و باقی‌مانده غذا را در یخچال نگهداری می‌کنیم.

تصور زندگی ما بدون این وسایل سخت است.

بسته به فصل، ما از وسایل سرمایشی و گرمایشی منزل مانند کولر، بخاری اتاق استفاده می‌کنیم. ما لباس‌های خود را در ماشین لباسشویی و خشک‌کن می‌شوییم و خشک می‌کنیم.

سودمندی لوازم خانگی کاملاً آشکار است و صادقانه بگوییم غیرقابل‌تردید.

فهرست لوازم خانگی - طبقه‌بندی عمده

خریداران برای اهداف تعیین شده به انواع خاصی از لوازم خانگی نیاز دارند. بااین‌حال، قبل از ایجاد لیست بهترین لوازم خانگی، پیشنهاد می‌کنیم انواع لوازم خانگی را بشناسید.

لوازم برودتی

لوازم آشپزی

لوازم شستشو و خشک‌کن

لوازم گرمایشی و سرمایشی

وسایل آشپزخانه

سایر لوازم خانگی

لوازم متفرقه

لوازم خانه و آشپزخانه: فریزرها

فریزر برای نگهداری گوشت خام ضروری است. اگرچه اکثر یخچال‌ها دارای بخش فریزر متصل هستند، اما توانایی کافی برای نیازهای گسترده را ندارند.

لوازم خانه و آشپزخانه: یخچال و فریزر

کمتر خانواده‌ای وجود دارد که از امکانات یخچال اطلاعی نداشته باشد. بااین‌حال، اکثر مردم بین انواع یخچال‌های تک در، دو درب و سایر انواع سردرگم می‌شوند. این‌همه به نیازهای هر خانواده و فضای در دسترس بستگی دارد.
در میان این گفت‌وگو لازم به ذکر است که فروشگاه لوازم خانگی پارس خزر اصفهان می‌تواند به شما در داشتن لوازم خانگی مناسب و کارآمد کمک کند.

کولرهای آبی

وقتی جیوه بالا می‌رود، هیچ‌چیز نمی‌تواند آرامش‌بخش‌تر از نوشیدن یک لیوان آب سرد باشد. می‌توانید بطری‌های آب را در داخل یخچال نگهداری کنید تا خنک شوند، اما داشتن یک کولر آبی راحت‌تر است، زیرا آنها مستقیماً آب‌خنک شده را پخش می‌کنند؛ بنابراین همیشه در لیست ادارات لوازم خانگی قرار دارد.

لوازم آشپزی

لوازم آشپزی همیشه در صدر فهرست لوازم خانگی رستوران‌ها و غذاخوری‌ها قرار دارد. بدون کمک وسایل آشپزی، تولید مواد غذایی در مقیاس بزرگ تقریباً غیرممکن است.

اجاق‌های آشپزخانه

حتی با ظهور بسیاری از اجاق‌های عصر جدید، اجاق‌های آشپزخانه هنوز قابل‌تعویض نیستند. برای تولید گرما از مشعل‌های گازی معمولی استفاده می‌کنند. استفاده از آنها آسان است و به‌راحتی تمیز می‌شوند.

پلوپز

ساده‌ترین راه برای پخت برنج استفاده از پلوپز است. پلوپزها در صدر فهرست لوازم خانگی تقریباً برای همه خانواده‌ها و رستوران‌ها قرار دارند.

مایکروویو

مایکروویو احتمالاً بعد از اجاق‌گاز، پرمصرف‌ترین لوازم خانگی برقی است. مایکروویوها تطبیق‌پذیری فوق‌العاده‌ای دارند.

لوازم شستشو و خشک‌کن

ماشین لباسشویی - وسیله‌ای که تقریباً یک قرن پیش به‌عنوان یک کالای لوکس ارائه شد و به‌تدریج به یک کالای ضروری تبدیل شد. در دهه اخیر، ماشین لباسشویی و خشک‌کن به یکی از پرطرف‌دارترین اقلام در لیست لوازم خانگی همه تبدیل شده است.
گفتنی است که فروشگاه لوازم خانگی پارس خزر اصفهان با مدیریت جناب آقای بهنام‌پور و بیش از یک دهه سابقه فعالیت، قادر است تا نیازهای شما در زمینه لوازم خانگی را به‌خوبی برطرف سازد.

ماشین‌های لباسشویی

در درجه اول، دو نوع ماشین لباسشویی وجود دارد - ماشین لباسشویی اتوماتیک و نیمه اتوماتیک. ماشین لباسشویی نیمه اتوماتیک 7.2 کیلوگرمی سامسونگ یکی از انتخاب‌های محبوب مشتریان است. درصورتی‌که به دنبال ماشین لباسشویی اتوماتیک هستید، ماشین لباسشویی تمام‌اتوماتیک 5 ستاره رویال پلاس 7 کیلویی ویرپول را در نظر بگیرید.

ماشین ظرف‌شویی

اگرچه به طور خودکار انواع ظروف را شستشو می‌دهد، اما با یک احتیاط همراه است. ماشین ظرف‌شویی در مقایسه با شستن ظروف دستی زمان بسیار بیشتری را صرف می‌کند.

لوازم گرمایشی و سرمایشی

لوازم زیر باتوجه‌به شرایط آب‌وهوایی منطقه شما نقش مهمی در زندگی شما دارند.

دستگاه‌های تهویه‌مطبوع

کولرگازی شاید مفیدترین لوازم خانگی در طول تابستان باشد. هند ممکن است مناطق آب‌وهوایی متنوعی داشته باشد، اما در پایان روز کشوری استوایی است و شایع‌ترین آب‌وهوا تابستان‌ها با رطوبت وحشتناک است؛ بنابراین منازل و ادارات دارای کولرگازی (AC) هستند. اگر به دنبال یک AC کم‌مصرف هستید، AC 1.5 تنی 5 ستاره پاناسونیک را پیشنهاد می‌کنیم.

رادیاتورها

برای دفاتر و منازل در مناطق سردسیر، رادیاتورها مهم‌تر از داشتن AC هستند. بااین‌حال، باید در مورد قراردادن رادیاتورها دقت کرد. قفسه‌ها یا اقلام پلاستیکی نزدیک رادیاتور ممکن است در اثر گرما منحرف شوند.

آب‌گرم‌کن

آب‌گرم‌کن‌ها یا آب‌فشان‌ها وسایل حیاتی در زمستان هستند. درحالی‌که آب‌فشان‌ها بیشتر یک لوازم خانگی هستند تا یک لوازم اداری، آب‌گرم‌کن‌ها برای هر دو فضا مناسب هستند. داشتن آب‌گرم‌کن برای گرم‌کردن آب آشامیدنی، تهیه چای و قهوه برای دفاتری که در مناطق سردسیر قرار دارند کاملاً ضروری است.

به پایان‌بخش اول از مقاله لوازم خانه و آشپزخانه رسیدیم، برای خواندن بخش بعدی به وبلاگ سایت فروشگاه لوازم خانگی پارس خزر اصفهان مراجعه نمایید. سپاس از همراهی شما.

منبع مقاله: Amazonbusiness.com

0 17 . راهنمایی برای خرید بهتر لوازم خانه

هنگام خرید لوازم خانه باید به عوامل زیادی توجه کرد. آیا به دنبال چیزی کوچک و ابتدایی هستید یا چیزی پیشرفته‌تر؟ بودجه شما چقدر است؟ آیا محدودیت فضا دارید؟ آیا جدیدترین و بهترین‌ها را می‌خواهید یا مدل‌های قدیمی‌تر برای نیازهای شما بهتر عمل می‌کنند؟ در این مقاله به بررسی این موارد خواهیم پرداخت. ضمناً گفتنی است که لوازم خانگی اصفهان می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای کسانی باشد که به‌خصوص در شهر اصفهان زندگی می‌کنند. با ما همراه باشید.

لوازم خانه
راهنمایی برای خرید لوازم خانه: نحوه خرید یخچال

اندازه اولین چیزی است که هنگام خرید یخچال باید به آن توجه کرد. بیش از 6 نوع یخچال در بازار وجود دارد که هر کدام ابعاد و سبک‌های متفاوتی دارند. رایج‌ترین انواع یخچال‌های توکار، عمقی، زیر پیشخان، درب فرانسوی، سایدبای‌ساید، بالا و پایین یخچال می‌باشد.
بهره‌وری انرژی به‌اندازه یخچال بسیار وابسته است. یخچال‌های Energy Star Qualified از مصرف انرژی بیشتری برخوردار هستند و می‌توانند در هزینه‌های انرژی بیشتر صرفه‌جویی کنند.
یخچال‌های امروزی از نظر فناوری پیشرفته، انرژی کارآمد و دارای ویژگی‌هایی هستند.

راهنمایی برای خرید لوازم خانه: نحوه خرید فریزر

فریزرها را می‌توان به دودسته مستقل و توکار طبقه‌بندی کرد. فریزرهای مستقل بیشتر به سه گروه تقسیم می‌شوند: یخ‌ساز سینه‌ای، ایستاده و یخ‌ساز بدون نسخه.
هر دو سبک بسته به عواملی مانند فضا، هزینه و مصرف انرژی دارای مزایا و معایبی هستند. در این راهنما با سایر ملاحظات قبل از خرید فریزر آشنا شوید.

درک تفاوت‌های بین انواع فریزرها مهم است اگر در جستجوی بهترین فریزر ایستاده یا فریزر سینه‌ای در بازار امروز هستید. به همین دلیل است که ما در حال تجزیه‌وتحلیل مواردی هستیم که هنگام خرید یک فریزر جدید باید به دنبال آن باشیم.

راهنمایی برای خرید لوازم خانه: نحوه خرید اجاق‌گاز

اجاق‌گاز برقی یا گازی می‌خواهید؟ چه اندازه‌ای نیاز دارید؟ آیا رنگ در اولویت است؟ همچنین مهم است که تعداد مشعل‌ها را در نظر بگیرید و اینکه کدام یک در آشپزخانه شما مفیدتر هستند.

نحوه خرید فر

انتخاب فر به عواملی مانند نوع پخت‌وپز و نوع سوختی که ترجیح می‌دهید بستگی دارد. اگر می‌خواهید باحرارت همرفت آشپزی کنید یا با فر فن دار بپزید، اجاق‌گاز ممکن است بهترین گزینه شما نباشد. بسته به میزان فضای پیشخان و بودجه، نیازهای شما نیز متفاوت خواهد بود.

نحوه خرید ماشین ظرف‌شویی

اندازه آشپزخانه اولین چیزی است که باید قبل از خرید ماشین ظرف‌شویی به آن توجه کنید. مطمئن شوید که مدل شما کاملاً در فضای اختصاص‌داده‌شده قرار می‌گیرد تا برای شما راحت باشد. همچنین، بر اساس سبکی که می‌خواهید، در نظر بگیرید که چه رنگی به آشپزخانه شما می‌آید.
شما باید کارایی را نیز در نظر بگیرید. آیا گزینه سازگار با محیط‌زیست وجود دارد که در قبض برق و آب صرفه‌جویی کند؟ سایر عواملی که باید در نظر گرفته شوند عبارت‌اند از عملکرد، سطح سروصدا و سایر ویژگی‌هایی است که باید به آن توجه داشت.

نحوه خرید مایکروفر

مایکروویوها در انواع مارک‌ها، اندازه‌ها، شکل‌ها و رنگ‌ها وجود دارند. آنها همچنین دارای ویژگی‌های مختلفی مانند دکمه‌ها، تنظیمات از پیش تعیین شده و تایمر هستند که آنها را برای اهداف مختلف مفید می‌کند.
موارد کلیدی که باید در نظر بگیرید شامل نیازهای آشپزی شما، میزان فضای موجود در آشپزخانه و اینکه چقدر دستگاه برای مطابقت با سایر دستگاه‌ها اهمیت دارد، می‌باشد.

نحوه خرید قهوه‌ساز

دستگاه‌های قهوه‌ساز از نظر زیبایی‌شناسی به هر آشپزخانه‌ای افزوده می‌شود و دسترسی آسان به آن را تنها با لمس یک دکمه فراهم می‌کند. اکثر دستگاه‌های داخلی معمولاً چند ویژگی اساسی دارند: یک تایمر استارت خودکار که شما را صبح‌ها با قهوه تازه‌دم شده از خواب بیدار می‌کند. گزینه‌ای برای تهیه قهوه سرد یا داغ؛ و قابلیت کف کردن شیر به‌صورت خودکار. یک دستگاه قهوه‌ساز داخلی به شما امکان می‌دهد از تجربه کامل باریستا در آسایش‌خانه خود لذت ببرید.
گفتنی است که اگر به دنبال خرید بهترین لوازم خانگی اصفهان هستید بهتر است سری به فروشگاه پارس خزر اصفهان بزنید.

نحوه خرید میکسر

طیف گسترده‌ای از میکسرهای پایه در بازار وجود دارد، اما میکسرهای پایه KitchenAid یک برش بالاتر از رقبا در نظر گرفته می‌شوند. به دلیل کیفیت، استقامت و تطبیق‌پذیری آنها شناخته شده‌اند، با KitchenAid اشتباه نخواهید کرد.

نحوه خرید ماشین لباسشویی

برای به‌دست‌آوردن بهترین ارزش برای پول، بر اساس نیاز خود یک ماشین لباسشویی با اندازه مناسب خریداری کنید. یک مدل با ظرفیت بزرگ‌تر برای افراد دارای خانواده‌های پرجمعیت و کسانی که اغلب لباس‌های زیادی می‌شویید، انتخاب بهتری است. یک مدل جمع‌وجور ممکن است برای خانواده‌های کوچک‌تر بهتر باشد.
عوامل دیگر عبارت‌اند از ترجیح طراحی (بارگیری از بالا یا بارگیری از جلو)، انرژی و کارایی، و اینکه آیا همزن وجود دارد یا نه.

مهم‌ترین وسیله در خانه شما چیست؟

پاسخ به سبک زندگی و ترجیحات شخصی شما بستگی دارد. برای مثال، خانواده‌ای که بچه‌ها دارند، یخچال را ارزشمندتر از خانواده‌ای بدون بچه می‌دانند که زیاد آشپزی نمی‌کند. اگر بچه‌هایی دارید که دائماً به میان‌وعده نیاز دارند یا کسی که عاشق آشپزی است، ممکن است این محدوده باشد.

در بین این گفت‌وگو لازم است اشاره کنیم که فروشگاه پارس خزر اصفهان، بهترین لوازم خانگی اصفهان را به شما عزیزان ارائه خواهد داد.

به‌طورکلی، دستگاهی که بیش از یک کار را انجام دهد ضروری است. وسایلی مانند فر هوشمند می‌توانند با ترکیب دو یا چند عملکرد در یک دستگاه در زمان و فضا صرفه‌جویی کنند، بنابراین در آشپزخانه شما بسیار مهم است.

هر چند وقت یکبار باید لوازم خانه خود را تعویض کنم؟

میانگین طول عمر بیشتر لوازم خانگی 10-15 سال است. بااین‌حال، نحوه نگهداری لوازم خانگی خود ممکن است این دوره را کوتاه کند. علاوه بر این، لوازم خانگی از برندهای مختلف ممکن است در طول زمان عملکرد متفاوتی داشته باشند.

به‌طورکلی، بهتر است هر وسیله خانگی را قبل از پایان عمر خود تعویض کنید، اما این ممکن است همیشه ضروری نباشد. یک قانون سرانگشتی خوب این است که همه وسایل را قبل از رسیدن به آخرین مرحله خود تعویض کنید تا مطمئن شوید در زمانی که بیشتر به آنها نیاز دارید بر روی شما نمی‌میرند. همچنین ممکن است لازم باشد تمام وسایل خانه خود را ارتقا دهید تا کارآمدتر شود. اگر دستگاهی دائماً خراب می‌شود و هزینه تعمیرات بیشتری نیز برای شما به همراه دارد، آن را تعویض کنید.
فروشگاه اینترنتی پارس خزر اصفهان، بهترین لوازم خانگی اصفهان را برای شما عزیزان، گِرد هم آورده است پس ضمن مطالعه این مقاله، سری به سایت اصفهان پارس خزر بزنید و محصولات آن را بررسی کنید. سپاس از همراهی شما.

منبع مقاله: www.coastappliances.ca

0 17 . راهنمایی برای خرید بهتر لوازم خانه

هنگام خرید لوازم خانگی باید به عوامل زیادی توجه کرد. آیا به دنبال چیزی کوچک و ابتدایی هستید یا چیزی پیشرفته‌تر؟ بودجه شما چقدر است؟ آیا محدودیت فضا دارید؟ آیا جدیدترین و بهترین‌ها را می‌خواهید یا مدل‌های قدیمی‌تر برای نیازهای شما بهتر عمل می‌کنند؟ در این مقاله به بررسی این موارد خواهیم پرداخت. ضمناً گفتنی است که لوازم خانگی اصفهان می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای کسانی باشد که به‌خصوص در شهر اصفهان زندگی می‌کنند. با ما همراه باشید.

نحوه خرید یخچال

اندازه اولین چیزی است که هنگام خرید یخچال باید به آن توجه کرد. بیش از 6 نوع یخچال در بازار وجود دارد که هر کدام ابعاد و سبک‌های متفاوتی دارند. رایج‌ترین انواع یخچال‌های توکار، عمقی، زیر پیشخان، درب فرانسوی، سایدبای‌ساید، بالا و پایین یخچال می‌باشد.
بهره‌وری انرژی به‌اندازه یخچال بسیار وابسته است. یخچال‌های Energy Star Qualified از مصرف انرژی بیشتری برخوردار هستند و می‌توانند در هزینه‌های انرژی بیشتر صرفه‌جویی کنند.
یخچال‌های امروزی از نظر فناوری پیشرفته، انرژی کارآمد و دارای ویژگی‌هایی هستند.

نحوه خرید فریزر

فریزرها را می‌توان به دودسته مستقل و توکار طبقه‌بندی کرد. فریزرهای مستقل بیشتر به سه گروه تقسیم می‌شوند: یخ‌ساز سینه‌ای، ایستاده و یخ‌ساز بدون نسخه.
هر دو سبک بسته به عواملی مانند فضا، هزینه و مصرف انرژی دارای مزایا و معایبی هستند. در این راهنما با سایر ملاحظات قبل از خرید فریزر آشنا شوید.

درک تفاوت‌های بین انواع فریزرها مهم است اگر در جستجوی بهترین فریزر ایستاده یا فریزر سینه‌ای در بازار امروز هستید. به همین دلیل است که ما در حال تجزیه‌وتحلیل مواردی هستیم که هنگام خرید یک فریزر جدید باید به دنبال آن باشیم.

نحوه خرید اجاق‌گاز

اجاق‌گاز برقی یا گازی می‌خواهید؟ چه اندازه‌ای نیاز دارید؟ آیا رنگ در اولویت است؟ همچنین مهم است که تعداد مشعل‌ها را در نظر بگیرید و اینکه کدام یک در آشپزخانه شما مفیدتر هستند.

نحوه خرید فر

انتخاب فر به عواملی مانند نوع پخت‌وپز و نوع سوختی که ترجیح می‌دهید بستگی دارد. اگر می‌خواهید باحرارت همرفت آشپزی کنید یا با فر فن دار بپزید، اجاق‌گاز ممکن است بهترین گزینه شما نباشد. بسته به میزان فضای پیشخان و بودجه، نیازهای شما نیز متفاوت خواهد بود.

نحوه خرید ماشین ظرف‌شویی

اندازه آشپزخانه اولین چیزی است که باید قبل از خرید ماشین ظرف‌شویی به آن توجه کنید. مطمئن شوید که مدل شما کاملاً در فضای اختصاص‌داده‌شده قرار می‌گیرد تا برای شما راحت باشد. همچنین، بر اساس سبکی که می‌خواهید، در نظر بگیرید که چه رنگی به آشپزخانه شما می‌آید.
شما باید کارایی را نیز در نظر بگیرید. آیا گزینه سازگار با محیط‌زیست وجود دارد که در قبض برق و آب صرفه‌جویی کند؟ سایر عواملی که باید در نظر گرفته شوند عبارت‌اند از عملکرد، سطح سروصدا و سایر ویژگی‌هایی است که باید به آن توجه داشت.

نحوه خرید مایکروفر

مایکروویوها در انواع مارک‌ها، اندازه‌ها، شکل‌ها و رنگ‌ها وجود دارند. آنها همچنین دارای ویژگی‌های مختلفی مانند دکمه‌ها، تنظیمات از پیش تعیین شده و تایمر هستند که آنها را برای اهداف مختلف مفید می‌کند.
موارد کلیدی که باید در نظر بگیرید شامل نیازهای آشپزی شما، میزان فضای موجود در آشپزخانه و اینکه چقدر دستگاه برای مطابقت با سایر دستگاه‌ها اهمیت دارد، می‌باشد.

نحوه خرید قهوه‌ساز

دستگاه‌های قهوه‌ساز از نظر زیبایی‌شناسی به هر آشپزخانه‌ای افزوده می‌شود و دسترسی آسان به آن را تنها با لمس یک دکمه فراهم می‌کند. اکثر دستگاه‌های داخلی معمولاً چند ویژگی اساسی دارند: یک تایمر استارت خودکار که شما را صبح‌ها با قهوه تازه‌دم شده از خواب بیدار می‌کند. گزینه‌ای برای تهیه قهوه سرد یا داغ؛ و قابلیت کف کردن شیر به‌صورت خودکار. یک دستگاه قهوه‌ساز داخلی به شما امکان می‌دهد از تجربه کامل باریستا در آسایش‌خانه خود لذت ببرید.
گفتنی است که اگر به دنبال خرید بهترین لوازم خانگی اصفهان هستید بهتر است سری به فروشگاه پارس خزر اصفهان بزنید.

نحوه خرید میکسر

طیف گسترده‌ای از میکسرهای پایه در بازار وجود دارد، اما میکسرهای پایه KitchenAid یک برش بالاتر از رقبا در نظر گرفته می‌شوند. به دلیل کیفیت، استقامت و تطبیق‌پذیری آنها شناخته شده‌اند، با KitchenAid اشتباه نخواهید کرد.

نحوه خرید ماشین لباسشویی

برای به‌دست‌آوردن بهترین ارزش برای پول، بر اساس نیاز خود یک ماشین لباسشویی با اندازه مناسب خریداری کنید. یک مدل با ظرفیت بزرگ‌تر برای افراد دارای خانواده‌های پرجمعیت و کسانی که اغلب لباس‌های زیادی می‌شویید، انتخاب بهتری است. یک مدل جمع‌وجور ممکن است برای خانواده‌های کوچک‌تر بهتر باشد.
عوامل دیگر عبارت‌اند از ترجیح طراحی (بارگیری از بالا یا بارگیری از جلو)، انرژی و کارایی، و اینکه آیا همزن وجود دارد یا نه.

مهم‌ترین وسیله در خانه شما چیست؟

پاسخ به سبک زندگی و ترجیحات شخصی شما بستگی دارد. برای مثال، خانواده‌ای که بچه‌ها دارند، یخچال را ارزشمندتر از خانواده‌ای بدون بچه می‌دانند که زیاد آشپزی نمی‌کند. اگر بچه‌هایی دارید که دائماً به میان‌وعده نیاز دارند یا کسی که عاشق آشپزی است، ممکن است این محدوده باشد.

در بین این گفت‌وگو لازم است اشاره کنیم که فروشگاه پارس خزر اصفهان، بهترین لوازم خانگی اصفهان را به شما عزیزان ارائه خواهد داد.

به‌طورکلی، دستگاهی که بیش از یک کار را انجام دهد ضروری است. وسایلی مانند فر هوشمند می‌توانند با ترکیب دو یا چند عملکرد در یک دستگاه در زمان و فضا صرفه‌جویی کنند، بنابراین در آشپزخانه شما بسیار مهم است.

هر چند وقت یکبار باید لوازم خانگی خود را تعویض کنم؟

میانگین طول عمر بیشتر لوازم خانگی 10-15 سال است. بااین‌حال، نحوه نگهداری لوازم خانگی خود ممکن است این دوره را کوتاه کند. علاوه بر این، لوازم خانگی از برندهای مختلف ممکن است در طول زمان عملکرد متفاوتی داشته باشند.

به‌طورکلی، بهتر است هر وسیله خانگی را قبل از پایان عمر خود تعویض کنید، اما این ممکن است همیشه ضروری نباشد. یک قانون سرانگشتی خوب این است که همه وسایل را قبل از رسیدن به آخرین مرحله خود تعویض کنید تا مطمئن شوید در زمانی که بیشتر به آنها نیاز دارید بر روی شما نمی‌میرند. همچنین ممکن است لازم باشد تمام وسایل خانه خود را ارتقا دهید تا کارآمدتر شود. اگر دستگاهی دائماً خراب می‌شود و هزینه تعمیرات بیشتری نیز برای شما به همراه دارد، آن را تعویض کنید.
فروشگاه اینترنتی پارس خزر اصفهان، بهترین لوازم خانگی اصفهان را برای شما عزیزان، گِرد هم آورده است پس ضمن مطالعه این مقاله، سری به سایت اصفهان پارس خزر بزنید و محصولات آن را بررسی کنید. سپاس از همراهی شما.

منبع مقاله: www.coastappliances.ca

0 16. چند نکته برای نگهداری از لوازم خانگی

در این مقاله، ما بر نکات نگهداری لوازم خانگی تمرکز می‌کنیم تا از دردسر بیشتر شما جلوگیری کنیم. تعمیر و نگهداری پیشگیرانه، به‌ویژه در لوازم خانگی گران‌قیمت شما، نه‌تنها دستگاه را کارآمدتر می‌کند، بلکه می‌تواند طول عمر آن را قبل از نیاز به تعمیر یا تعویض افزایش دهد. شما می‌توانید برای اطلاعات بیشتر درمورد لوازم خانگی به نمایندگی پارس خزر اصفهان
در اصفهان مراجعه کنید.

لوازم خانگی

نکات نگهداری یخچال و فریزر

یخچال را تغییر مکان دهید. وقتی یخچال شما جریان هوا در پشت خود داشته باشد کارآمدتر کار می‌کند. یخچال را یک یا دو اینچ از دیوار دور کنید تا عملکرد آن بهتر شود.

یخچال را تمیز کنید

واشرهای درب را پاک کنید و سیم‌پیچ کندانسور را یکبار و چند بار با جاروبرقی بکشید تا کارآمدتر کار کند.

یخچال را مرتب کنید

می‌توانید از سطل‌های پلاستیکی شفاف برای سازماندهی غذاهای مشابه در یخچال خود استفاده کنید. همچنین می‌توانید قفسه‌ها را با پوشش پلاستیکی بپوشانید تا فرایند تمیزکردن بسیار آسان شود.

از تجمع یخ در فریزر جلوگیری کنید

می‌توانید یک‌لایه نازک از اسپری پخت‌وپز را داخل فریزر خود بریزید و سپس آن را پاک کنید. مقدار کمی اسپری که باقی می‌ماند به جلوگیری از تجمع یخ کمک می‌کند.

درهای یخچال را دوباره مغناطیس کنید

اگر آهنرباهای مهروموم درب یخچال شما ضعیف به نظر می‌رسند، می‌توانید با اجرای یک آهنربای قوی در امتداد واشر، آنها را دوباره مغناطیس کنید.

سطل یخ فریزر خود را خالی کنید

یخی که برای مدت طولانی در فریزر شما بماند، یک‌تکه بزرگ تشکیل می‌دهد و شروع به بوی بد می‌کند. ماهی یکبار سطل یخ را برای یخ تازه و بدون بو خالی کنید.

فریزر را پر کنید

زمانی که فریزر شما پر از چیزهای سرد باشد به‌جای خالی بودن، کارآمدتر عمل می‌کند. اگر چیز زیادی برای گذاشتن در فریزر خود ندارید، چند پارچ شیر را با آب پر کنید و آنها را فریز کنید تا مواد غذایی بیشتری برای نگهداری داشته باشید.

خاک سخت مایکروویو را تمیز کنید

مقداری سرکه سفید را در یک فنجان یا کاسه مخصوص مایکروویو بریزید و آن را به مدت 3 دقیقه در مایکروویو قرار دهید تا لکه‌های داخل آن از بین برود. پس از آن، می‌توانید راحت‌تر آن را با یک دستمال مرطوب پاک کنید.
میان بحثمان درمورد این موضوع بهتر است گوشزد کنیم که نمایندگی پارس خزر اصفهان در شهر اصفهان، می‌تواند گزینهٔ خوبی برای خرید لوازم خانگی برای خانهٔ آینده شما باشد.

فر را تمیز کنید

اگر به طور منظم آن را تمیز نکنید، داخل فر ممکن است به یک آشفتگی تبدیل شود. برای ازبین‌بردن کثیفی‌ها، می‌توانید ترکیبی از جوش‌شیرین، سرکه و آب را در ظرف مخصوص فر روی حرارت کم به مدت 45 دقیقه بپزید. فر را خاموش کنید، پس از سردشدن راحت‌تر پاک می‌شود.

هود فر را تمیز کنید

اگر هود هواکش شما به‌خصوص کثیف است، می‌توانید آن را بردارید و قبل از پاک‌کردن آن را در آب داغ و صابون قرار دهید. سپس می‌توانید با مالیدن مقدار کمی روغن پخت‌وپز یا روغن معدنی روی آن پس از تمیزکردن، از تجمع گردوغبار جلوگیری کنید.

ماشین ظرف‌شویی را تمیز کنید

مشابه مایکروویو، می‌توانید از سرکه برای تمیزکردن ماشین ظرف‌شویی خود استفاده کنید. یک فنجان سرکه سفید را در قفسه بالایی قرار دهید و قبل از پاک‌کردن آن، یک‌چرخه معمولی را اجرا کنید تا بقایای سفت را پاک کنید.

گرفتن یک قفسه مخصوص، یک راه عالی برای سازماندهی ادویه‌ها یا چاشنی‌های خود است. همچنین پیداکردن آنچه را که می‌خواهید بدون برهم‌زدن بقیه چیزها آسان‌تر می‌کند.

آب‌گرم‌کن را تخلیه کنید

مواد معدنی به‌مرورزمان در بخاری آب گرم شما جمع می‌شود که کارایی آن را کاهش می‌دهد و مشکلاتی را ایجاد می‌کند. شما می‌توانید با تخلیه حداقل یک‌بار در سال به کاهش تجمع آن کمک کنید.

آب‌گرم‌کن را بپوشانید

می‌توانید یک پوشش آب‌گرم‌کن برای عایق‌کاری دستگاه تهیه کنید و از هدررفتن انرژی به هوای اطراف جلوگیری کنید.

کولرگازی را تمیز کنید

می‌توانید از شیلنگ برای شستشوی واحد AC در فضای باز استفاده کنید. هنگام انجام این کار مطمئن شوید که خاموش است.
لازم به ذکر است که نمایندگی پارس خزر اصفهان، به مدیریت جناب آقای بهنام‌پور، با سابقه‌ای بیش از یک دهه، می‌تواند به شما در خرید لوازم خانگی کمک کند.

فیلتر AC را عوض کنید

اگر فیلتر کولرگازی گرفتگی کند، کارایی کمتری دارد. حداقل سالی یکبار به فیلتر جدید تغییر دهید.

پرز خشک‌کن را بردارید

مهم است که پس از هر بار لباسشویی، پرز خشک‌کن را تمیز کنید. همچنین مهم است که شلنگ آکاردئونی که از دستگاه جدا می‌شود را تمیز کنید تا مطمئن شوید که گرفتگی آن باعث ایجاد خطر آتش‌سوزی نمی‌شود. شما می‌توانید این کار را به‌راحتی با یک ضمیمه جاروبرقی انجام دهید.

ماشین لباسشویی را تمیز کنید

به‌خصوص برای ماشین‌های لباسشویی درب جلو، کپک می‌تواند به‌سرعت رشد کند. به طور دوره‌ای داخل دستگاه، از جمله مهروموم درب را پاک کنید.

امیدواریم این نکات به شما کمک کند تا لوازم خود را کارآمدتر کنید و لوازم خانه خود را به روشی کوچک بهبود بخشید. برای خواندن مقاله‌های بیشتر، به وبلاگ سایت نمایندگی پارس خزر اصفهان مراجعه کنید. سپاس از همراهی شما

منبع مقاله: completehomewarranty.com

0 15. چند نکته در نحوه انتخاب لوازم آشپزخانه


شاید شما هم این روزها درگیر انتخاب لوازم آشپزخانه برای خانهٔ آیندهٔ خود باشید. این طبیعی است که کمی احساس سردرگمی داشته باشید. اصلاً نگران نباشید. در این مقاله ما به شما خواهیم گفت که قبل از خرید وسایل آشپزخانه بهتر است چه نکاتی را در نظر داشته باشید. همچنین گفتنی است که فروشگاه پارس خزر اصفهان در این زمینه می‌تواند به شما کمک زیادی کند. همراه ما باشید.


لوازم آشپزخانه

چند نکته در نحوه انتخاب لوازم آشپزخانه

همه ما یک آشپزخانه بی‌نقص می‌خواهیم، آشپزخانه‌ای که در آن همه چیز شیک، کاربردی باشد و هرگز خراب نشود. متأسفانه، برای خریداران عادی، فهمیدن نحوه انتخاب لوازم‌خانگی می‌تواند دلسردکننده باشد. برندها، هزینه‌ها و سبک‌های زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید، به همین خاطر است که ساختن آشپزخانه رؤیایی‌تان دشوار است. آیا می‌دانید چگونه می‌توانید بهترین لوازم‌خانگی را باتوجه‌به بودجهٔ خود تهیه کنید؟ در اینجا چند نکته برتر برای انتخاب لوازم آشپزخانه مناسب با بودجه و سبک زندگی شما آورده شده است:

1. محیط موردنظر را اندازه‌گیری کنید

قبل از اینکه شروع به بررسی گزینه‌های خود کنید، ایده خوبی است که فضایی را که لوازم‌خانگی جدید شما باید در آن قرار دهد اندازه‌گیری کنید. اگر از قبل محدودیت‌های اندازه خود را بدانید، می‌توانید در آینده از ناامیدی جلوگیری کنید.

2. نظافت را در نظر بگیرید

هنگام جستجوی لوازم‌خانگی جدید، به‌راحتی فراموش می‌کنید که غذا و چربی احتمالاً روزی آنها را کدر می‌کند. ریخت‌وپاش اجتناب‌ناپذیر است، بنابراین درنظرگرفتن قابلیت تمیزکردن برای هر وسیله بسیار مهم است. آیا می‌توانید برای تمیزکردن به تمام قسمت‌های قابل‌مشاهده آن دسترسی پیدا کنید؟ آیا اثر انگشت را نشان می‌دهد؟ به چه نوع پاک‌کننده‌ای نیاز خواهید داشت؟ همه سؤالات مهمی هستند که باید قبل از تصمیم‌گیری در مورد دستگاه بپرسید.

3. از هزینه‌های انرژی آگاه باشید

تأمین برق یک آشپزخانه کامل مقدار قابل‌توجهی انرژی مصرف می‌کند، اما انتخاب لوازم‌خانگی شما می‌تواند در هزینه‌های شما صرفه‌جویی کند. یخچال‌هایی که فریزرهایی در بالا نصب شده‌اند معمولاً انرژی کمتری نسبت به مدل‌های سایدبای‌ساید مصرف می‌کنند، اما سازماندهی آنها دشوارتر است. خرید ماشین ظرف‌شویی راه دیگری برای صرفه‌جویی در قبوض آب و برق است. به طور متوسط، با راه‌اندازی یک ماشین ظرف‌شویی کامل به‌جای شستن با دست، می‌توانید در مصرف آب صرفه‌جویی کنید.
لازم به ذکر است که فروشگاه پارس خزر اصفهان در این زمینه می‌تواند کمک زیادی به شما کند.

4. سبک زندگی خود را بشناسید

همان‌طور که به دنبال لوازم‌خانگی در نزدیکی خود هستید، در نظر بگیرید که چگونه لوازم‌خانگی جدید شما با سبک زندگی شما سازگاری دارد. اگر عاشق آشپزی برای مجالس خانوادگی بزرگ هستید، ممکن است یک یخچال بزرگ‌تر از حد متوسط ​​لازم باشد. شاید شما مشغول کار و بچه‌ها هستید، و یک اجاق سریع پخت‌وپز برای برنامه شلوغ شما عالی باشد؛ بنابراین بهتر است نیازها و سبک زندگی خود را قبل از خرید بشناسید.

5. نیازهای دسترسی افراد خانواده را در نظر بگیرید

همان‌طور که شروع به محدودکردن انتخاب‌های لوازم‌خانگی خود می‌کنید، به این فکر کنید که چه کسی نیاز دارد و چه کسی نباید دسترسی داشته باشد. به‌عنوان‌مثال، یک اجاق با کنترل در جلو یک انتخاب عالی برای فردی که روی ویلچر نشسته است. بااین‌حال، اگر کودک نوپا کنجکاوی دارید، فر با کنترل‌های قابل‌دسترس ممکن است انتخاب اشتباهی باشد. قبل از اینکه تصمیم نهایی خود را بگیرید، مطمئن شوید که نیازهای دسترسی همه را در نظر گرفته‌اید.

6. به پتانسیل‌های آینده فکر کنید

هنگام انتخاب مارک و سبک لوازم‌خانگی، در نظر داشته باشید که سلیقه شما ممکن است در آینده تغییر کند یا تصمیم به تغییر دکوراسیون بگیرید. اگر چنین تغییراتی را پیش‌بینی می‌کنید، وسایلی با رنگ‌های خنثی ممکن است ایده خوبی باشند. خوشبختانه، برندهای لوازم‌خانگی درک می‌کنند که سلیقه ما ثابت نمی‌ماند. برندهای لوازم‌خانگی پیشرفته اغلب با درنظرگرفتن خطوط کلاسیک طراحی می‌کنند. اینها می‌توانند یکپارچه با هر سبک یا فصلی هماهنگ شوند.

7. ارتقای تعادل با اثربخشی هزینه

هنگام خرید لوازم‌خانگی، به‌سادگی انتخاب کم‌هزینه‌ترین گزینه می‌تواند وسوسه‌انگیز باشد. بودجه شما مهم است و باید به مدل‌هایی که به آن نگاه می‌کنید توجه داشته باشید. بااین‌حال، فراموش نکنید که حتماً گزینه‌های مفید را در نظر بگیرید، حتی اگر قیمت آن تا حدودی بیشتر از بودجه شما باشد. برخی از وسایلِ تقریباً گران‌قیمت اما باکیفیت می‌توانند بعداً در هزینه شما صرفه‌جویی کنند، درحالی‌که گزینه‌های ارزان‌تر ممکن است هزینه تعمیرات بیشتری را برای شما به همراه داشته باشد.
در بین جستجوهای خود برای خرید لوازم آشپزخانه بد نیست سری به فروشگاه پارس خزر اصفهان بزنید.

8. از تخفیفات ویژه استفاده کنید

بر کسی پوشیده نیست که لوازم آشپزخانه می‌توانند گران باشند، به‌خصوص اگر به دنبال چیزی باکیفیت‌تر هستید. بااین‌حال از آشپزخانه عالی خود دست نکشید. فروشگاه‌های گران‌قیمت اغلب ممکن است تخفیفات بزرگی را ارائه کنند که به مشتریان امکان صرفه‌جویی زیادی در خرید لوازم لوکس می‌دهد. اگر همیشه به دنبال این قبیل تخفیفات عالی هستید، مطمئناً بهترین لوازم آشپزخانه را باتوجه‌به بودجه خود پیدا خواهید کرد.

9. آن وسیله‌ها را حضوری ببینید

خرید آنلاین صرفه‌جویی زیادی در زمان دارد. بااین‌حال، هنگام جستجوی لوازم آشپزخانه، بازدید از فروشگاه‌ها و مشاهده حضوری لوازم ضروری است. برای تعیین لیست لوازم موردنیاز خود، به‌صورت آنلاین مرور کنید، سپس برای تصمیم‌گیری نهایی به آنجا بروید.

10. با گارانتی‌ها و خدمات پس از فروش آشنا شوید

هنگامی که انتخاب‌های خود را به بهترین لوازم آشپزخانه محدود کردید، وقت آن است که نگاهی به گارانتی‌ها یا برنامه‌های خدمات بیندازید. مطمئن شوید که می‌دانید برای هر کدام چه چیزی پوشش داده می‌شود، زیرا یک طرح خدمات عالی می‌تواند هزینه بالاتر را توجیه کند.

امیدواریم باتوجه‌به نکات بالا، بهترین تصمیم را برای خرید و انتخاب لوازم آشپزخانه موردنیاز خود بگیرید. همچنین می‌توانید سری به سایت پارس خزر اصفهان بزنید و در آنجا وسایل موردنیاز خود را مورد بررسی قرار دهید. سپاس از همراهی شما.

منبع مقاله:
Www.autcohome.com

0 14 . کتری و قوری برقی پارس خزر چه ویژگی هایی دارد؟

کتری و قوری برقی پارس خزر

 

کتری و قوری برقی پارس خزر چه مزیت‌هایی دارد؟

 

چطور می‌شود خسته و خواب‌آلود و کسل بود و از خوردن یک فنجان چای گرم و دلچسب و گوارا صرف‌نظر کرد؟

غیرممکن است که ایرانی باشید و ندانید نوشیدنی چای تا چه اندازه در بین ایرانیان دارای طرف‌دار است و تا چه اندازه می‌تواند در بین مردم ایران، یک نوشیدنی دلچسب و دلخواه و دوست‌داشتنی باشد.

ازآنجایی‌که این نوشیدنی در بین مردم کشور ما از گذشته تا به الان بسیار دوست‌داشتنی و محبوب بوده است پس وسایل تهیهٔ این نوشیدنی هم دارای اهمیت زیادی در بین مردم خواهد بود. به همین دلیل در این مقاله ما به بررسی چای‌ساز‌های و کاربردهای آنها و همچنین در ادامهٔ این مقاله به بررسی و معرفی کتری و قوری برقی پارس خزر خواهیم پرداخت پس لطفاً تا پایان این مقاله با ما همراه بمانید.

ازآنجایی‌که چای یک نوشیدنی دلخواه است، مردم سعی می‌کنند اکثر فعالیت‌های روزمرهٔ خود را به همراه خوردن چای انجام بدهند.

مثلاً در هنگام صبح که از خواب بیدار می‌شوند و هنوز کاملاً هوشیار و سرحال نشده‌اند درحالی‌که باید هرچه سریع‌تر خود را به محل کار یا دانشگاه و مدرسه برسانند، با خوردن یک فنجان چای گرم و دلچسب، هوشیاری خود را افزایش می‌دهند و خود را سرحال می‌کنند یا زمانی که از بیرون از خانه و پس از گذراندن یک روز سخت پر استرس و پرکار به خانه برمی‌گردند، با خوردن یک فنجان چای خوشمزه، به خود انرژی می‌دهند و اعصاب خود را به این وسیله آرام می‌کنند.

پس چای را می‌توان پس از آب، یک نوشیدنی پرمصرف و پرطرف‌دار نه‌تنها در ایران، بلکه در تمام جهان به شمار آورد.

مردم طوری این نوشیدنی را دوست دارند که بدون آن نمی‌توانند کاری را انجام بدهند پس قطعاً پس از شنیدن فوایدی که این نوشیدنی دارد، علاقهٔ بیشتری نسبت به این نوشیدنی خواهند داشت.

جالب است بدانید که چای سیاه از برگ‌ گیاه کاملیا سینسیس تهیه و استخراج می‌شود که برای مصرف آن، معمولاً آن را می‌جوشانند و یا به‌صورت دم‌کرده آن را می‌نوشند که بسیار دلچسب و مناسب است که قطعاً دم‌کردهٔ این نوشیدنی، بسیار دلچسب‌تر خواهد بود.

بعضی از افراد ممکن است افزودنی‌های دیگری مانند عسل، لیم، شکر با شیر را به چای خود اضافه کنند و آن را بنوشند؛ اما اگر سعی کنید چای را به حالت ساده میل کنید بسیار خاصیت بهتر و بیشتری خواهد داشت.

چای می‌تواند بهترین گزینه برای آرام‌کردن استرس و یک داروی آرام‌بخش خوب برای انتهای یک روز سخت باشد و به شما آرامش خاصی را ببخشد.

چای می‌تواند سطح کلسترول بدن را تا حد مناسبی حفظ کند و این بسیار مناسب است.

چای می‌تواند شما را از بیماری‌های ویروسی در امان نگه دارد و در موقع سرماخوردگی با خوردن آن، علائم سرماخوردگی خود را کاهش دهید و احساس بهبودی کنید.

چای دارای آنتی‌اکسیدان است که باعث تقویت سیستم ایمنی بدن شما خواهد شد.

چای سیاه دارای یک نوع آمینواسید بوده که به افزایش تمرکز شما کمک فراوانی خواهد کرد. 

چای به علت داشتن کافئین می‌تواند تا حد مناسبی احساس خواب‌آلودگی را در شما برطرف کند و شما را هوشیارتر و سرحال‌تر بسازد که این بسیار خوب است.

پس با تمام این نکات متوجه شدید که چای تا چه اندازه‌ می‌تواند دلپذیر و دارای فایده‌هایی برای بدن و سلامتی شما باشد.

علاقهٔ زیاد مردم به خوردن چای باعث شده است که استفاده از لوازم تهیهٔ چای بسیار رایج باشد و این وسایل از اهمیت بالایی در هر خانه‌ای برخوردار باشند.

به‌طوری‌که در هر خانه‌ای از زمان‌های گذشته تا به الان می‌توانید وسایل مربوط به تهیهٔ چای را پیدا کنید.

از زمان‌های دور استفاده از سماور‌های زغالی و گازی و برقی و همچنین کتری‌های معمولی برای دم‌کردن چای، رایج و معمول بود؛ اما به‌مرور زمان هرچقدر مشغلهٔ افراد زیادتر شد، استفاده از این وسایل با مشکلات بیشتری مواجه شد. چراکه این وسایل دارای معایبی بودند که استفاده از آنها را مشکل می‌ساخت.

به‌عنوان‌مثال این وسیله‌ها زمان زیادی را صرف می‌کردند تا آب را جوش بیاورند و چای تهیه کنند. پس برای زندگی‌های امروزه که زمان دارای اهمیت است و افراد تمایل دارند در سریع‌ترین زمان ممکن چای خود را در دسترس داشته باشند، این وسایل جوابگو نیستند.

دوم اینکه دارای خطرات زیادی بودند و همهٔ این مسائل باعث شد که دستهٔ جدیدی از وسایل تهیهٔ چای به نام چای‌سازها به بازار بیایند که به علت مزیت‌هایی که داشتند به‌شدت مورد استقبال و توجه مردم قرار گرفتند به‌طوری‌که می‌توانید امروزه در هر خانه‌ای یک نمونه از آنها را پیدا کنید.

چای‌سازها وسایلی هستند که به کمک انرژی برق می‌توانند در سریع‌ترین زمان ممکن، آب را به درجهٔ جوش برسانند و برای شما یک قوری چای باکیفیت، خوش‌عطر و سریع را حاضر کنند تا در مواقعی که عجله دارید، هرچه سریع‌تر چای خود را در اختیار داشته باشید و از آن لذت ببرید.

چای‌سازها را می‌توان در سه دستهٔ اصلی چای‌سازهای مدل دم‌آور، چای‌سازهای دارای استند یا صفحهٔ گرم نگه دارنده و چای‌سازهای بدون قوری دسته‌بندی کرد که در ادامهٔ این مطلب به بررسی آنها می‌پردازیم.

چای‌سازهای مدل دم‌آور دسته‌ای از چای‌سازها هستند که در آن، قوری و کتری بر روی‌هم قرار خواهند گرفت.

المنت‌های حرارتی موجود در کتری با متصل‌شدن دستگاه به برق و روشن‌شدن، شروع به تولید حرارت می‌کنند و به این صورت، آب را به نقطهٔ جوش می‌رسانند و در چنین شرایطی بخار آب تولید می‌کنند.

چای درون قوری دستگاه با قرارگرفتن بر روی کتری و به کمک بخار آب تولید شده به‌وسیلهٔ کتری به طور کامل و آرام‌آرام دم خواهد کشید. گفته می‌شود که طعم چای تولید شده به‌وسیلهٔ این دستگاه به دلیل ساختاری که دارد، بسیار خوش و دلنشین خواهد بود.

دستهٔ دوم چای‌سازها، چای‌سازهای دارای استند یا صفحهٔ گرم نگه دارنده هستند که در آنها کتری و قوری در کنار هم و بر روی صفحهٔ گرم نگه دارنده واقع می‌شوند و المنت‌های موجود در این صفحهٔ گرم نگه دارنده با استفاده از انرژی برق، گرم شده و باعث می‌شوند تا آب موجود در کتری سریع به جوش بیاید و این آب جوش درنهایت بر روی چای درون قوری ریخته شده و باعث دم‌کشیدن چای خواهد شد.

مدل سوم چای‌سازها، چای‌سازهای بدون قوری هستند که به‌جای قوری، دارای محفظه‌ای برای دم‌کشیدن چای در داخل کتری هستند و به‌این‌ترتیب فضای زیادی را اشغال نخواهند کرد.

اینکه چه مدل چای‌سازی را انتخاب می‌کنید کاملاً بستگی به سلیقهٔ خودتان دارد؛ اما در خانه‌های ایرانی اگر دقت کرده باشید نوع متداول چای‌ساز که استفاده می‌شود، چای‌سازهای دارای استند یا صفحهٔ گرم نگه دارنده هستند.

چای‌سازها یا به‌عبارت‌دیگر همان کتری و قوری برقی دارای مزیت‌های زیادی هستند که در ادامه به توضیح آنها خواهیم پرداخت.

اولین مزیتی که دارند و شما هم متوجه آن هستید، این است که بسیار در زمان شما صرفه‌جویی خواهند کرد. چای‌سازها می‌توانند به علت ساختاری که دارند در زمانی کمتر از پانزده دقیقه آب را به جوش بیاورند و به‌این‌ترتیب شما چای خود را در سریع‌ترین زمان ممکن در اختیار خواهید داشت. پس در موقعیتی که صبح است و برای رفتن به بیرون از خانه عجله دارید، یا زمانی که جمعیتی از افراد به خانهٔ شما دعوت شده‌اند، دیگر نیازی نیست برای آماده‌شدن چای استرس داشته باشید و در زمانی کوتاه چای را حاضر و آماده و با کیفیتی بسیار خوب در اختیار خواهید داشت.

چای‌سازها نسبت به وسایل دیگر، امن‌تر هستند و خطرات کمتری دارند و همچنین سروصدای زیادی از خود ایجاد نمی‌کنند و باعث برهم‌خوردن آرامش شما نخواهند شد.

شما با استفاده از چای‌ساز می‌توانید دمای دلخواه خود را تنظیم کنید و از این قابلیت لذت ببرید.

پس چای‌سازها در کل وسایل به‌دردبخوری هستند که می‌توانند به شما کمک زیادی در تهیهٔ چای کنند.

در ادامهٔ این مطلب ما قصد داریم تعدادی از چای‌سازها یا کتری و قوری برقی پارس خزر را به شما معرفی کنیم و به بررسی ویژگی‌های آنها بپردازیم پس لطفاً در ادامه با ما همراه بمانید.

 

کتری و قوری برقی پارس خزر چه ویژگی‌هایی دارد؟

 

محصولی که در ابتدا به شما معرفی خواهیم کرد، دستگاه چای ساز پارس خزر مدل گرم نوش است که از محصولات محبوب و دوست‌داشتنی و پرکاربرد این شرکت به‌حساب می‌آید و دارای طراحی شیک و زیبایی است که علاوه بر قابلیت‌هایی که دارد، زیبایی خاصی به آشپزخانهٔ شما خواهد بخشید.

این دستگاه چای‌ساز دارای کتری و قوری است که کتری این دستگاه دارای بدنه‌ای از جنس استیل به‌صورت مدرج می‌باشد که دارای دستگیرهٔ پلاستیکی به همراه درپوش پلاستیکی جداشونده می‌باشد و ظرفیت آن، 1.8 لیتر است که جادار و مناسب است.

قوری این دستگاه از جنس چینی است که دارای فیلتر با قاب پلاستیکی و مش فلزی است و گنجایش آن 0.7 لیتر است که مناسب و جادار می‌باشد.

در قسمت زیر سینی این محصول یک دستگیرهٔ مناسب طراحی و تعبیه گشته است که کمک می‌کند حمل و جا‌به‌جایی این محصول آسان‌تر صورت بپذیرد.

همچنین گفتنی است که صفحه‌نمایش دیجیتالی که برای این چای‌ساز شرکت پارس‌خزر طراحی شده است کمک می‌کند تا دمای چای درون قوری با رنج 50 تا 80 درجه سانتی‌گراد به کاربر نشان داده شود.

جالب است بدانید که کتری این دستگاه مجهز به قابلیت چرخش 360 درجه بر روی سینی دیجیتال این محصول است که قابلیتی کاربردی است.

یک پنل لمسی برای این دستگاه طراحی و تعبیه گشته است که به کاربر این امکان را می‌دهد تا بتواند کاربرد دستگاه را بر اساس دلخواه خودتنظیم کند.

یک سیستم ایمنی مناسب برای این چای‌ساز شرکت پارس‌خزر در نظر گرفته شده است که از قطعات الکتریکی دستگاه در برابر گرم‌شدن بیش از اندازهٔ دستگاه یا بی آب‌شدن دستگاه محافظت خواهد کرد.

طراحی زیبا و چشم‌نواز این کتری و قوری برقی پارس خزر در کنار تمام قابلیت‌هایی که این دستگاه دارد و همچنین قیمت مناسب و اقتصادی این دستگاه باعث شده است که این چای‌ساز به یکی از چای‌سازهای محبوب و دوست‌داشتنی شرکت پارس‌خزر تبدیل بشود.

در ادامهٔ این مطلب به بررسی یکی دیگر از محصولات شرکت پارس‌خزر به نام دستگاه چای‌ساز مدل چای نوش خواهیم پرداخت که دستگاهی باکیفیت، کاربردی و مناسبی است که با تمام قابلیت‌هایی که دارد می‌تواند در مدت زمانی کوتاه آب را به جوش بیاورد و برای شما در سریع‌ترین زمان ممکن چای حاضر کند که بسیار کاربردی و دوست‌داشتنی خواهد بود.

این چای‌ساز در دستهٔ چای‌سازهای مدل دم‌آور قرار خواهد گرفت که به همین دلیل طعم چای تهیه شده و دم کشیده در قوری این دستگاه، بسیار خوش و دلنشین خواهد بود و طعمی مناسب و دلچسب خواهد داشت.

کتری این دستگاه دارای بدنه‌ای از جنس استیل است که بسیار مناسب و باکیفیت است و همچنین گنجایش این کتری، 1.9 لیتر در نظر گرفته شده است.

به همراه این کتری، یک قوری به شما ارائه خواهد شد که دارای جنس چینی است و طعم چای دم کشیده در آن بسیار خوش و دلنشین خواهد بود. ظرفیت این قوری چینی 0.9 لیتر است که مناسب می‌باشد.

این قوری چینی را می‌توانید به شکل مناسب و راحتی شست‌وشو بدهید و به‌آسانی آن را نظافت کنید.

دقت داشته باشید که به دلیل ساختاری که این دستگاه دارد، چای درون قوری این دستگاه به‌وسیلهٔ بخار آب تولید شده توسط کتری دستگاه دم خواهد کشید که به همین دلیل دارای طعم خوبی خواهد بود.

کتری استیل این دستگاه دارای طراحی براق و زیبایی است که به آشپزخانهٔ شما زیبایی خواهد بخشید.

ترموستاتی برای این دستگاه تعبیه گشته است که کمک می‌کند تا مصرف انرژی این دستگاه به میزان کمی برسد و مناسب باشد.

گفتنی است که در این دستگاه قابلیت نگه‌داشتن اتوماتیک دما در حالت جوش ملایم قرار گرفته است که کمک می‌کند تا چای پس از جوش‌آمدن آب دم بکشد.

ابعاد این دستگاه 200x200x370 میلی‌متر است که فضای کمی را در آشپزخانه اشغال می‌کند. همچنین

حداکثر توان مصرفی این دستگاه، 1650 وات است و وزن این دستگاه 2.7 کیلو‌گرم در نظر گرفته شده است که کمک می‌کند تا جا‌به‌جایی این دستگاه آسان باشد.

محل قرارگیری قوری و کتری در این دستگاه به‌صورت

روی‌هم است که دارای طراحی زیبا و چشم‌نوازی می‌باشد.

در نهایت کلام، کتری و قوری برقی پارس خزر محصولی باکیفیت است که می‌تواند در زمانی کوتاه آب را به جوش بیاورد و برای شما یک قوری چای خوش‌طعم و عطر حاضر کند.

نهایت تلاش شرکت پارس خزر بر این است که مانند شرکت‌های معروفی چون ال جی و سامسونگ، محصولاتی باکیفیت به شما عزیزان ارائه کند.

شما می‌توانید این محصولات را از طریق سایت پارس‌خزر اصفهان سفارش دهید. برای خواندن مقالات بیشتر درمورد چای‌سازهای پارس خزر به وبلاگ سایت ما مراجعه نمایید.

 

 

1 13 . کتری برقی پارس خزر چه ویژگی هایی دارد؟

 

 کتری برقی پارس خزر

 

کتری برقی پارس خزرچه مزیت‌هایی دارد؟

 

زمان در دنیای پرمشغلهٔ امروز، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می‌باشد. به همین دلیل تولیدکنندگان به دنبال این هستند تا با تولید وسایل برقی خانگی، در صرفه‌جویی هرچه بیشتر زمان به ما کمک کنند.

ازآنجایی‌که معمولاً چای برای ما نوشیدنی محبوب و پرطرف‌داری است، ابزار تهیهٔ آن نیز بسیار مهم می‌باشد. کتری‌های برقی، دسته‌ای از وسایل هستند که می‌توانند با به جوش‌آوردن سریع آب، در زمان ما صرفه‌جویی زیادی کنند. در این مطلب، ما به بررسی چند نمونه از کتری برقی پارس خزر خواهیم پرداخت پس لطفاً تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

قبل از معرفی محصولات موردنظر، اجازه دهید تا به بررسی جنبه‌های مختلف کتری‌های برقی بپردازیم.

در دنیای امروز که مشغله‌های زندگی زیادتر شده است، قطعاً زمان برای افراد بسیار مهم است. به‌خصوص برای زمان‌هایی که عجله داریم و می‌خواهیم از زمان به‌خوبی استفاده کنیم.

به همین دلیل وسایلی چون قهوه‌سازها، چای‌سازها، غذاسازها و... که وسایل برقی کاربردی در آشپزخانه هستند به ما کمک بسیار زیادی در این راستا خواهند کرد. وسایلی که برای صرفه‌جویی هرچه بیشتر در زمان طراحی گشته‌اند و بسیار کاربردی و مناسب هستند.

اگر عجله دارید و می‌خواهید به‌سرعت، یک فنجان چای یا شکلات داغ و یا قهوه در اختیار خودتان داشته باشید، اگر جمعیت زیادی از مهمان‌ها به منزل شما دعوت شده‌اند و باید هرچه سریع‌تر چایی حاضر کرده و از آنها پذیرایی کنید، کتری‌های برقی وسایلی هستند که می‌توانند به‌خوبی در چنین شرایطی به کمک شما بیایند و کار شما را راه بیندازند.

حتی از این وسیلهٔ کاربردی می‌توانید نه‌تنها برای تهیهٔ چای و انواع دم‌نوش‌ها، بلکه برای تهیهٔ آب جوش برای هر کار دیگری استفاده کنید و از سرعت این وسایل کاربردی لذت ببرید.

در یک تعریف کلی می‌شود گفت که کتری برقی، یک وسیله‌ است که به کمک انرژی برق، می‌تواند آب را در سریع‌ترین زمان ممکن به نقطهٔ جوش برساند.

این وسیله دارای کاربرد‌های متنوع در شرایط مختلف است. به‌عنوان‌مثال می‌توانید از این وسیله برای حاضرکردن چای، شکلات داغ، قهوه، انواع دم‌نوش و... استفاده کنید که بسیار کاربردی می‌باشد.

اگر بخواهیم به‌طورکلی اجزای این دستگاه را نام ببریم و بررسی کنیم می‌توانیم به المنت‌های تولید حرارت، کلید خودکار دستگاه و چراغ نشانگر روشن یا خاموش بودن دستگاه اشاره کنیم که البته در مدل‌های پیشرفته‌تر، دارای اجزای دیگری نیز خواهند بود.

این وسیله به حدی پرکاربرد است که می‌توانید نمونه‌ای از آن را در هر آشپزخانه‌ای پیدا کنید.

اگر شما هم با زمان زیادی که سماورهای برقی، گازی و کتری‌های معمولی صرف می‌کنند تا آب را جوش بیاورند، مشکل دارید و در زمان‌هایی که برای رفتن به سرکار عجله دارید، این وسایل به‌سرعت به جوش نمی‌آیند، پس حتماً باید یک کتری‌برقی خوب، برای خودتان تهیه کنید و از سرعت آن لذت ببرید.

این کتری‌ها معمولاً در سه جنس مختلف تقسیم‌بندی می‌شوند: پلاستیکی، فلزی و شیشه‌ای که اگر بخواهیم آنها را رتبه‌بندی کنیم، ابتدا جنس فلزی، شیشه‌ای و در آخر، جنس پلاستیکی قرار می‌گیرد.

کتری‌برقی‌ها دارای انواع مختلفی هستند که در ادامه به توضیح درمورد آنها خواهیم پرداخت.

در کتری‌برقی‌های فلزی، طعم چای تهیه شده خوب‌تر خواهد بود. همچنین این کتری‌های دارای کیفیت بهتری هستند و مقاوم و بادوام هستند. همچنین دارای ظاهری شیک، مدرن و زیبا هستند که به آشپزخانهٔ شما جلوه می‌بخشند.

و اما کتری‌برقی‌های پلاستیکی کتری‌هایی هستند که دارای مقاومت بیشتری در برابر ضربه هستند و البته قیمت ارزان‌تری نسبت به بقیه کتری‌ها دارند.

اما خب این مدل کتری‌ها هم دارای معایب خاص خود هستند.

کتری‌برقی‌های شیشه‌ای دارای ظاهر زیبا و شفافی هستند و طعم چایی در آنها بسیار خوب خواهد بود.

البته دارای مقاومت کمی هستند و آسیب‌پذیری بیشتری خواهند داشت.

و اما شاید از خودتان بپرسید که خب پس تفاوت کتری‌برقی با چای‌ساز در چیست؟ در ادامه به این سؤال شما پاسخ خواهیم داد.

درست است که کتری‌های برقی درواقع وسایلی هستند که بیشترین شباهت را به چای‌سازها دارند؛ اما قطعاً نسبت به چای‌سازها، فضای کمتری را اشغال خواهند کرد و از وزن سبک‌تری نیز برخوردار خواهند بود.

شما می‌توانید هم با چای‌سازها و هم با کتری‌های برقی به تهیهٔ چای اقدام کنید؛ اما اگر قصد دارید که آب جوشیدهٔ بیشتری تهیه کنید و برای اهداف دیگری از آن آب جوشیده بهره ببرید، پس کتری‌برقی انتخاب بهتری برای شما خواهد بود.

کتری‌های برقی‌ قیمت کمتری نسبت به چای‌ساز‌ها دارند و خب فضای زیادی را اشغال نخواهند کرد.

شما با استفاده از کتری‌برقی می‌توانید میزان زیادی از آب را در مدت زمانی کوتاه، بجوشانید و استفاده کنید.

کتری‌های برقی دارای مزیت‌های بسیار زیادی هستند.

مهم‌ترین مزیت این وسایل، زمان است که به‌شدت در آن صرفه‌جویی خواهد شد. چراکه این کتری‌ها می‌توانند در مدت‌زمان بسیار کوتاهی، میزان زیادی آب را برای شما به جوش بیاورند؛ بنابراین زمانی که برای رفتن به سرکار عجله دارید یا مهمان دارید و می‌خواهید هرچه سریع‌تر، چای حاضر کنید، با کمک این دستگاه خواهید توانست به‌سرعت، چای تهیه کنید.

حضور این کتری‌ها به شما کمک می‌کند تا فضای روی اجاق‌گازتان خالی شود و فضای بیشتری در اختیار داشته باشید. همچنین آنها فضای خیلی کمی از آشپزخانه را اشغال خواهند کرد و جمع‌وجور هستند.

استفاده از این کتری‌ها بسیار آسان است. تنها کافی است که آب را داخل مخزن آن ریخته و دستگاه را روشن کنید تا به این شکل، المنت‌های داخل دستگاه گرم شده و حرارت تولید کنند و آب را به نقطهٔ جوش برسانند.

کتری‌برقی‌ها به‌این‌علت که سریع به جوش می‌آیند، انرژی کمتری نیز مصرف خواهند کرد که بسیار مناسب هستند.

گذشته از تمام این توضیحات، خرید یک کتری برقی کاملاً به سلیقه و نیاز شما بستگی دارد. پس سعی کنید که بادقت هرچه‌تمام‌تر به خرید این وسیله اقدام کنید.

در ادامهٔ این مطلب، ما به بررسی مختصری از کتری برقی پارس خزرخواهیم پرداخت. پس لطفاً در ادامهٔ این مطلب، ما‌ را دنبال کنید.

کتری برقی پارس خزر چه ویژگی‌هایی دارد؟

اولین محصولی که به بررسی آن خواهیم پرداخت، دستگاه کتری برقی پارس خزرمدل EK-2200P است که یکی از ‌کتری‌های محبوب این شرکت می‌باشد و بسیار سریع، پر قدرت و کاربردی در تهیهٔ آب جوش خواهد بود که در مدت زمانی کوتاه، آب را به نقطهٔ جوش خواهد رساند و بسیار باکیفیت می‌باشد.

این محصول را می‌توانید در خانه، مغازه، اداره و ‌... استفاده کنید و از سرعت آن لذت ببرید.

گفتنی است که درکل این دستگاه به دو بخش مختلف تقسیم‌بندی می‌شود. قسمت اول که خود کتری این دستگاه است و بدنهٔ آن از جنس پلاستیک تولید شده است. طراحی ظاهری این کتری به‌صورت نیمه شفاف است که دارای رنگی مایل‌به‌سبز می‌باشد.

قسمت‌های دیگر این کتری که شفاف نیستند از جنس پلاستیک براق تولید شده‌اند که دارای رنگ کرم هستند.

قسمت دوم این کتری درواقع همان پایهٔ این دستگاه است که به کمک یک سیم، به برق وصل خواهد شد و نیروی برق لازم برای این کتری را تهیه خواهد کرد.

خوبی این مدل طراحی این کتری‌برقی این است که سیم برق دستگاه به کتری متصل نیست و می‌توان به خیال راحت این کتری‌ را جا‌به‌جا کرد.

 

یک کلید در قسمت زیرین این کتری‌برقی تعبیه گشته است که می‌توان به کمک آن، دستگاه را خاموش و روشن کرد.

جالب است بدانید که این المنت موجود در این کتری برقی پارس خزر از مدل حلزونی است که باعث می‌شود تا آب دستگاه در مدت‌زمان چند دقیقه به جوش بیاید و خب قطعاً اگر آب کمتری داخل دستگاه باشد، زودتر به جوش خواهد آمد. پس این ویژگی به شما کمک می‌کند تا در مدت زمانی کوتاه، بتوانید برای خودتان چای تهیه کنید.

گفتنی است که درب این کتری به‌صورت متصل به بدنه می‌باشد و از بدنهٔ دستگاه، جدا نخواهد شد.

بدنهٔ نیمه شفاف این دستگاه، این خوبی را دارد که شما می‌توانید با استفاده از این قابلیت، میزان آب موجود در دستگاه را مشاهده کنید.

یکی از ویژگی‌های برجستهٔ این دستگاه، درواقع صفحهٔ صافی این دستگاه می‌باشد که دارای توری‌های پلاستیکی با روزنه‌های کوچک است که از خارج‌شدن جرم‌های موجود در آب جلوگیری خواهد کرد.

شما قادر خواهید بود تا این صفحهٔ صافی را از دستگاه خارج و جدا کنید و به‌آسانی به نظافت آن بپردازید و تمیزشدن آن به شکل راحتی امکان‌پذیر خواهد بود.

طراحی پایهٔ این دستگاه از جنس پلاستیک براق و کرم رنگ خواهد بود. همچنین دستگیرهٔ درب این کتری‌برقی از جنس پلاستیک غیرشفاف تولید شده و به  رنگ سبز تیره طراحی شده است که زیبا می‌باشد.

دقت داشته باشید که در این دستگاه، پس از اینکه دستگاه خاموش شد، باز هم همچنان تا مدت‌زمان زیادی حرارت آب را حفظ خواهد کرد که این یک ویژگی مثبت برای این دستگاه کتری‌برقی در نظر گرفته خواهد شد.

دقت داشته باشید که بدنهٔ این دستگاه، ‌ به علت اینکه از جنس پلاستیک ساخته شده است به خود جرم حاصل از جوشیدن آب را نخواهد گرفت و به این طریق ممکن است جرم را به آب داخل دستگاه، انتقال بدهد.

به همین دلیل و برای جلوگیری از چنین اتفاقی، در این کتری‌برقی یک صفحهٔ صافی با توری‌های پلاستیکی و روزنه‌های ریز تعبیه گشته است تا از خروج هر مدل جرمی جلوگیری به عمل بیاورد.

پس به این شکل، ‌آب جوش خارج‌ شده از این دستگاه، زلال می‌باشد و بسیار مناسب است.

شما می‌توانید این صفحه را هر چند مدت یک‌بار جدا کنید و به نظافت آن بپردازید تا بهتر عمل کند.

ابعاد این دستگاه، 190x30x240 میلی‌متر است که فضای بسیار کمی را در آشپزخانه اشغال خواهد کرد و همچنین وزن این کتری، 0.660 کیلوگرم است که سبک بوده و جا‌به‌جایی آن آسان می‌باشد.

گنجایش و ظرفیت این کتری‌برقی، 1.2 لیتر است که مناسب می‌باشد.

حداکثر توان مصرفی این دستگاه، 1850 وات است.

نوع درب این کتری از مدل متصل می‌باشد.

همچنین دارای نمایشگر میزان آب خواهد بود.

این دستگاه دارای سیستم قطع خودکار است و همچنین

دارای صافی دهانه کتری نیز می‌باشد.

و اما محصول بعدی که به شما معرفی خواهیم کرد، دستگاه کتری برقی پارس خزر با بدنهٔ استیل مات مدل استیمو پلاس است که یکی از کتری‌برقی‌های محبوب و کاربردی در بین کاربران این دستگاه می‌باشد و دارای طراحی ظاهری ساده و چشم‌نوازی است که به آشپزخانهٔ شما، زیبایی خاصی را خواهد بخشید.

این کتری‌برقی دارای بدنه‌ای از جنس استیل ضدزنگ است که به‌صورت مات طراحی شده است و باکیفیت بوده و همچنین دارای گنجایش 1.8 لیتر می‌باشد.

این دستگاه دارای هیتر پلیت از جنس استیل ضدزنگ و المنت پنهان می‌باشد که بسیار کاربردی خواهد بود.

درپوش این دستگاه دارای دکور استیل است که مجهز به قابلیت باز و قفل‌شدن به شکل لولایی توسط دکمهٔ فشاری تعبیه شده بر روی دسته می‌باشد.

دستهٔ این کتری‌برقی از جنس پلاستیک طراحی شده و دارای طراحی ارگونومیک می‌باشد که باعث می‌شود دستهٔ دستگاه در حین کار، داغ نشود و کار با آن به شکل مناسبی، آسان باشد.

کتری‌برقی استیمو پلاس مجهز به کنترلر حرارتی و سیستم ایمنی مناسبی می‌باشد.

یک ویژگی برجسته و مثبتی که این دستگاه دارد این است که در صورت تمام‌شدن آب داخل دستگاه یا روشن‌شدن و کارکردن دستگاه بدون آب، به شکل اتوماتیک دستگاه خاموش شده تا از سوختن و آسیب‌دیدن کتری‌برقی جلوگیری به عمل بیاید.

همچنین سوئیچ خاموش و روشن این دستگاه مجهز به لامپ نشانگر است که طراحی محصول را زیباتر جلوه خواهد داد و بسیار مناسب می‌باشد.

روکشی از استیل مات تزئینی بر روی پایهٔ این دستگاه کشیده شده است که زیبا و چشم‌نواز می‌باشد.

کتری‌برقی استیمو پلاس دارای کانکتور به جهت قرارگرفتن کتری و چرخش 360 درجه بر روی آن می‌باشد.

سیم برق این دستگاه دارای قابلیت جمع‌شدن در زیر پایهٔ این دستگاه می‌باشد که از آسیب‌دیدن سیم دستگاه، جلوگیری خواهد کرد.

و درنهایت کلام، این دو مدل کتری برقی پارس خزر محصولات بسیار کاربردی و مناسبی هستند که می‌توانند در مدت زمانی کوتاه و کم، برای شما آب را به جوش بیاورند و بسیار باکیفیت هستند.

شما می‌توانید این محصولات را از طریق سایت پارس‌خزر اصفهان، خریداری نمایید. تمام سعی شرکت پارس خزر بر این است که همانند شرکت معروفی چون بوش، محصولات باکیفیتی را به شما عزیزان ارائه کند.

از اینکه در طول این مطلب با ما همراه بودید، از شما سپاسگزاریم. در ضمن اگر مایل به کسب اطلاعات درمورد بخاری برقی پارس خزر هستید به وبلاگ سایت ما مراجعه کنید.

 

 

0 12 . بخاری برقی پارس خزر

بخاری برقی پارس خزر

 

بخاری برقی پارس خزرچه مزیت‌هایی دارد؟

در روزهای سرد و سخت زمستان و پاییز، زمانی که استفاده از انواع وسایل گرمایشی دیگر جواب‌گو نیست، در محیط‌های کوچک و جمع‌وجوری چون مغازه و... تنها استفاده از یک بخاری برقی باکیفیت و قدرتمند است که می‌تواند بهترین گزینهٔ پیش‌رو برای افراد باشد. به همین دلیل ما قصد داریم در این مقاله، درمورد بخاری برقی پارس خزر صحبت کنیم و ویژگی‌های این محصولات باکیفیت را مورد بررسی قرار دهیم. اما ابتدا اجازه دهید تا بیشتر درمورد بخاری‌های برقی و کاربرد و نحوهٔ عملکرد آنها صحبت کنیم.

پس لطفاً تا انتهای این مقاله، ما را همراهی کنید.

در آغاز فصول سرد سال، زمانی که سرما کم‌کم پرده از چهرهٔ خود برمی‌دارد و به خیابان‌ها و خانه‌های ما، آرام‌آرام نزدیک می‌شود، زمانی که محیط زندگی، کار یا تحصیل شما سرد می‌شود و احساس می‌کنید که احتیاج دارید، چیزی باشد تا این فضای سرد را، گرم کند و شما را از چنگال سرمای هوا نجات بدهد، آن‌وقت است که پای تدارک وسایل گرمایشی به میان آمده و

اهمیت این وسایل بافایده، بر ما آشکار خواهد شد.

در فصل‌های زمستان و پاییز، زمانی که در خانه، سفر یا محل کار به دنبال وسیله‌ای هستید که خود را به کمک آن گرم کنید و در سایهٔ آرامشی که در اثر ایجاد محیطی گرم به وجود آمده است، کارهای روزمرهٔ خود را انجام دهید، در کنار همهٔ وسایل گرمایشی که در بازار وجود دارد، بخاری برقی می‌تواند بهترین گزینه برای گرمابخشی به وجود شما باشد.

اما شاید از خودتان بپرسید بخاری برقی اصلاً چیست و به چه صورتی کار می‌کند یا به‌اصطلاح نحوهٔ عملکرد آن، چگونه می‌باشد؟

در پاسخ به این سؤال شما، ما باید بگوییم که در ابتدای امر، این مدل بخاری‌برقی‌ها، کاملاً برخلاف بخاری‌های  گازی، می‌توانند که با استفاده از تبدل انرژی برق به انرژی گرمایی کار کنند و به این صورت، آنها قادر هستند که محیط اطراف را گرم کنند و فضای لذت‌بخشی را برای افراد، ایجاد کنند.

در بخاری‌های برقی، نیروی برق وارد شده به دستگاه به کمک المنت‌های موجود در دستگاه، انرژی برقی را به انرژی گرمایی تبدیل کرده و گرما تولید خواهد کرد. پس از آن، انرژی گرمایی حاصل شده در دستگاه، سفال داخل بخاری برقی را گرم خواهد کرد و دقیقاً به همین صورت است که گرما به محیط اطراف منتشر می‌شود و باعث گرم‌شدن محیط اطراف خواهد شد.

گفتنی است که این مدل بخاری‌ها، نسبت به بخاری‌های گازی، در حجم و اندازهٔ کوچک‌تری تولید خواهند شد و همچنین مدل‌های مختلفی از بخاری‌های برقی در حجم و اندازه‌های متفاوت و کاربرد‌ها و مدل‌های مختلفی در بازار وجود دارد.

این مدل بخاری‌های برقی به علت توان مصرفی و یا نوع المنت‌هایی که دارند و … قادر هستند که با سرعت زیادی، انرژی گرمایی تولید کنند و به‌سرعت محیط‌های مختلف با مساحت‌های متفاوت را گرم کنند.

به‌طورکلی اگر بخواهیم برای شما شرح دهیم، بخاری‌های برقی درواقع یک سیستم گرمایشی مطمئن و کوچک هستند که با تولید گرمای تابشی از انرژی برق کار می‌کنند.

یک ویژگی مثبت و خوبی که این مدل بخاری‌های برقی دارند، این است که همانند بخاری‌های گازی دارای دودکش نیستند و به این صورت، کاربر دیگر احتیاجی ندارد که نگران تولید گازهای آن و به‌خصوص تولید گاز سمی دی‌اکسیدکربن که خطر خفگی را افزایش می‌دهد، باشد.

از طرف دیگر، ویژگی مثبت دیگری که می‌توان برای این مدل بخاری‌های برقی نام برد، این است که نصب بخاری‌های برقی، به‌مراتب بسیار آسان‌تر از نصب بخاری‌های گازی خواهد بود.

گفتنی است که استفاده از بخاری‌های برقی، نسبت به بخاری‌های گازی، مقداری کم‌خطرتر خواهد بود و دیگر نیازی نیست که نگرانی از جهت خطر گازگرفتگی و دیگر مشکلاتی که با داشتن بخاری‌های گازی ممکن بود برایتان پیش بیاید، داشته باشید.

البته قطعاً همان‌طور که مطلع هستید، این مدل بخاری‌ها هم دارای خطراتی مخصوص به خود هستند و خیلی مهم است که در هنگام خرید و یا مهم‌تر از آن، در هنگام استفاده از این بخاری‌ها، جوانب احتیاط را رعایت کنید.

خطراتی چون داغ‌شدن بیش‌ از حد دستگاه، نزدیک‌شدن کودکان و یا حیوانات خانگی به آنها، خطر سقوط و ایجاد آتش‌سوزی در محیط و... که حتماً باید مراقب این مدل از خطرات باشید و با حواسی جمع از این بخاری‌های برقی استفاده کنید.

اما یکی دیگر از مزیت‌های بخاری برقی این است که در هنگام استفاده از آن‌ها، دیگر احتیاجی به انجام عملیات خاصی در ساختار خانه نخواهد بود.

شما برای استفاده از این بخاری‌ها، تنها به یک پریز برق و مکانی که در آن، گرما به بیشتر فضای محیط برسد نیاز دارید و این خود، سهولت استفاده از این وسایل را نشان می‌دهد که یک ویژگی مثبت است.

به‌طورکلی، بخاری برقی، یکی از لوازم برقی خانگی کاربردی و مناسب است که به‌راحتی در اختیار افراد قرار گرفته، به‌راحتی می‌توان آن را راه‌اندازی و از آن استفاده کرد و دیگر نیازی به نصب توسط یک متخصص نخواهد بود.

جالب است بدانید که بازده گرمایی این مدل بخاری‌های برقی نسبتاً زیاد می‌باشد و همچنین یکی از ویژگی‌های فوق‌العاده‌ای که این دستگاه دارد این است که آلودگی بسیار کمتری نسبت به سایر سوخت‌ها مانند نفت، گاز و زغال‌سنگ تولید کرده و بسیار مناسب و کاربردی است.

دقت داشته باشید که تنوع این محصول در بازار بسیار زیاد است و مدل‌های مختلفی از آن وجود دارد که باید حتماً قبل از اینکه دست به خرید آنها بزنید، به نکات بسیار مهمی توجه کنید. مثلاً اول‌ازهمه مساحت مکانی که قصد دارید بخاری را در آن نصب کنید، بسنجید و در نظر بگیرید، دوم اینکه درمورد محصول مدنظرتان، به تحقیق و مطالعه و پرس‌وجو بپردازید تا در آینده از خرید خودتان پشیمان نشوید.

اما نوبتی هم که باشد، نوبت می‌رسد به موضوع اصلی بحث، یعنی بخاری برقی پارس خزرکه محصولی فوق‌العاده و باکیفیت و کاربردی است.

ما در ادامه به توضیحی مختصر و کلی درمورد این محصولات خواهیم پرداخت، اما اگر شما تمایل دارید، اطلاعات کامل‌تری از آنها کسب کنید، می‌توانید به سایت پارس‌خزر اصفهان مراجعه کنید. پس لطفاً در ادامهٔ این مقاله نیز، با ما همراه بمانید.

بخاری برقی پارس خزر چه ویژگی‌هایی دارد؟

اولین محصولی که قصد معرفی آن را داریم، بخاری برقی پارس خزر TL2000 است که توسط شرکت پارس‌خزر طراحی و تولید و روانهٔ بازار گشته است.

این محصول، بسیار باکیفیت و پرقدرت و مناسب است و برای روزهای سرد سال، می‌تواند بهترین دوست و یاور شما عزیزان باشد.

طراحی این محصول، بسیار ساده و جذاب و کاربردی است و می‌توان به‌آسانی از آن استفاده کرد.

بدنهٔ این دستگاه، از جنس فلزی بسیار مستحکم و مقاوم و باکیفیت ساخته و طراحی شده است که بسیار مناسب و کاربردی می‌باشد.

گفتنی است که بدنهٔ این دستگاه را با پوششی از رنگ الکترواستاتیک پوشانده‌اند که بسیار عالی است و کاملاً در برابر حرارت، مقاوم خواهد بود.

یک فن در این بخاری برقی پارس‌خزر، تعبیه گشته است که می‌تواند سرعت انتقال گرما به محیط اطراف را افزایش بدهد.

ترموستاتی که برای تنظیم دما در این بخاری تعبیه گشته است، کمک می‌کند تا کاربر بتواند دمای هوا را روی میزان و مقدار دلخواه خود، تنظیم کند.

دقت داشته باشید که تمام المنت‌های به‌کاررفته در این محصول، دارای طول عمر بسیار بالایی هستند.

یک سوئیچ چندحالته در این دستگاه تعبیه گشته است که کمک می‌کند تا بتوانید به‌واسطهٔ آن، توان گرمایی موردنظر خودتان را انتخاب کنید.

این بخاری برقی پارس خزر  TL2000 به شکل بسیار خوبی می‌تواند، محیط‌های کوچکی چون اداره و مغازه و اتاق و... را گرم کند و بسیار مؤثر باشد.

فنی که برای این دستگاه، تعبیه گشته است کمک می‌کند که گرما در محیط به شکل بسیار خوبی پخش بشود.

سیستم قطع کن اتوماتیکی که در این بخاری‌برقی قرار گرفته است، کمک می‌کند تا در حین سقوط بخاری یا پوشیده شدن راه‌های خروجی هوای گرم بخاری، دستگاه به‌صورت خودکار خاموش شود و به این شکل، ایمنی این دستگاه، افزایش‌یافته است‌. البته لازم به ذکر است که حتماً باید در حین استفاده از این بخاری، دقت لازم را به خرج بدهید و همهٔ نکات ایمنی را رعایت کنید که بسیار واجب است.

یک ویژگی‌ بسیار جالب درمورد این بخاری این است که شما می‌‌توانید این بخاری‌برقی را به دو صورت متفاوت زمینی و دیواری استفاده کنید.

گفتنی است که تمام قطعات به‌کاررفته در این محصول، در برابر حرارت، مقاوم هستند.

دقت داشته باشید که در هنگام استفاده از بخاری‌های برقی، حتماً باید یک‌سری از نکات ایمنی را به جهت تضمین سلامت خود و دستگاه، رعایت کنید.

مثلاً اینکه هرگز، کودک یا حیوان خانگی خود را با این بخاری‌ها تنها نگذارید که باعث ایجاد دردسر خواهد شد.

برای بخاری‌های برقی، حتماً محافظ برق تهیه کنید.

دقت کنید که پریز برقی که برای بخاری از آن استفاده می‌کنید، شل یا خراب نباشد.

به‌هیچ‌وجه از بخاری‌برقی برای خشک‌کردن لباس‌هایتان استفاده نکنید که بسیار خطرناک است.

اما به‌طورکلی، این محصول شرکت پارس‌خزر، محصولی باکیفیت و مناسب و کاربردی می‌باشد.

اما محصول بعدی که قصد معرفی و بررسی ویژگی‌های آن را خواهیم داشت، بخاری برقی پارس خزر TM2000 است که آن‌هم توسط شرکت معتبر پارس‌خزر تولید و طراحی گشته است.

این بخاری‌برقی، دارای یک فن پرقدرت و درعین‌حال کم‌صدا است که با سرعت بیشتری می‌تواند، گرما را از بخاری به محیط اطراف آن، به شکل بسیار مناسبی انتقال بدهد و محیط را سریع گرم کند.

ترموستات تنظیم دمایی که در این دستگاه، تعبیه گشته است کمک می‌کند که دمای اتاق به میزان دلخواه شما برسد و از طرف دیگر، باعث مصرف بهینهٔ انرژی خواهد شد که این موضوع بسیار مهم می‌باشد.

سوئیچ چندحالته‌ای که برای این دستگاه، در نظر گرفته شده است، به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید به‌آسانی، توان گرمایی دلخواه خود را انتخاب کنید.

همچنین سیستم قطع کن اتوماتیک این بخاری‌برقی کمک می‌کند تا در هنگام سقوط این دستگاه و یا پوشیده شدن راه‌های خروجی هوای گرم، دستگاه به‌صورت خودکار، خاموش بشود و به این صورت، ایمنی دستگاه، افزایش پیدا کند که این موضوع مهم است.

البته همان‌طور که گفتیم، رعایت نکات ایمنی، همیشه ضروری خواهد بود.

یک ویژگی برجسته‌ای که می‌توان برای این دستگاه، در نظر گرفت، این است که شما می‌توانید این بخاری را به‌صورت دیواری و زمینی استفاده کنید و این موضوع، بسیار کاربردی است.

بدنهٔ فلزی این دستگاه به‌واسطهٔ رنگ الکترواستاتیک پوشیده شده است که در برابر حرارت کاملاً مقاوم است و این یک ویژگی جالب برای این دستگاه در نظر گرفته خواهد شد.

درنهایت کلام، این دو بخاری‌برقی تولید و طراحی شده توسط شرکت معتبر پارس‌خزر، محصولاتی بسیار باکیفیت و کاربردی و دلخواه هستند که دارای قابلیت‌های فراوان و قیمت مناسب و مقرون‌به‌صرفه هستند. تمام سعی شرکت پارس خزر بر این است که مانند شرکت‌های معروفی مانند سامسونگ و سونی، محصولات باکیفیتی را به شما عزیزان ارائه کند.

شما می‌توانید این بخاری برقی پارس خزر را از طریق سایت پارس‌خزر اصفهان سفارش داده و یا با مراجعهٔ حضوری به درب فروشگاه پار‌س‌خزر اصفهان، این محصولات را خریداری کنید.

 

 

<<<<<<< Updated upstream ======= >>>>>>> Stashed changes
>>>>>>> Stashed changes
خانه
داشبورد
اطلاعات
سفارشات
پیام ها
بیشتر
بیشتر
0 سبد
جستجو
دسته ها
تماس
دسته بندی ها
تهویه،سرمایشی و گرمایشی
پخت و پز
آماده سازغذا
نوشیدنی ساز
سلامتی و بهداشت
شستشو ونظافت