در حال بارگزاری ...
<<<<<<< Updated upstream =======
خبرخوان

وبلاگ

0 14 . کتری و قوری برقی پارس خزر چه ویژگی هایی دارد؟

کتری و قوری برقی پارس خزر

 

کتری و قوری برقی پارس خزر چه مزیت‌هایی دارد؟

 

چطور می‌شود خسته و خواب‌آلود و کسل بود و از خوردن یک فنجان چای گرم و دلچسب و گوارا صرف‌نظر کرد؟

غیرممکن است که ایرانی باشید و ندانید نوشیدنی چای تا چه اندازه در بین ایرانیان دارای طرف‌دار است و تا چه اندازه می‌تواند در بین مردم ایران، یک نوشیدنی دلچسب و دلخواه و دوست‌داشتنی باشد.

ازآنجایی‌که این نوشیدنی در بین مردم کشور ما از گذشته تا به الان بسیار دوست‌داشتنی و محبوب بوده است پس وسایل تهیهٔ این نوشیدنی هم دارای اهمیت زیادی در بین مردم خواهد بود. به همین دلیل در این مقاله ما به بررسی چای‌ساز‌های و کاربردهای آنها و همچنین در ادامهٔ این مقاله به بررسی و معرفی کتری و قوری برقی پارس خزر خواهیم پرداخت پس لطفاً تا پایان این مقاله با ما همراه بمانید.

ازآنجایی‌که چای یک نوشیدنی دلخواه است، مردم سعی می‌کنند اکثر فعالیت‌های روزمرهٔ خود را به همراه خوردن چای انجام بدهند.

مثلاً در هنگام صبح که از خواب بیدار می‌شوند و هنوز کاملاً هوشیار و سرحال نشده‌اند درحالی‌که باید هرچه سریع‌تر خود را به محل کار یا دانشگاه و مدرسه برسانند، با خوردن یک فنجان چای گرم و دلچسب، هوشیاری خود را افزایش می‌دهند و خود را سرحال می‌کنند یا زمانی که از بیرون از خانه و پس از گذراندن یک روز سخت پر استرس و پرکار به خانه برمی‌گردند، با خوردن یک فنجان چای خوشمزه، به خود انرژی می‌دهند و اعصاب خود را به این وسیله آرام می‌کنند.

پس چای را می‌توان پس از آب، یک نوشیدنی پرمصرف و پرطرف‌دار نه‌تنها در ایران، بلکه در تمام جهان به شمار آورد.

مردم طوری این نوشیدنی را دوست دارند که بدون آن نمی‌توانند کاری را انجام بدهند پس قطعاً پس از شنیدن فوایدی که این نوشیدنی دارد، علاقهٔ بیشتری نسبت به این نوشیدنی خواهند داشت.

جالب است بدانید که چای سیاه از برگ‌ گیاه کاملیا سینسیس تهیه و استخراج می‌شود که برای مصرف آن، معمولاً آن را می‌جوشانند و یا به‌صورت دم‌کرده آن را می‌نوشند که بسیار دلچسب و مناسب است که قطعاً دم‌کردهٔ این نوشیدنی، بسیار دلچسب‌تر خواهد بود.

بعضی از افراد ممکن است افزودنی‌های دیگری مانند عسل، لیم، شکر با شیر را به چای خود اضافه کنند و آن را بنوشند؛ اما اگر سعی کنید چای را به حالت ساده میل کنید بسیار خاصیت بهتر و بیشتری خواهد داشت.

چای می‌تواند بهترین گزینه برای آرام‌کردن استرس و یک داروی آرام‌بخش خوب برای انتهای یک روز سخت باشد و به شما آرامش خاصی را ببخشد.

چای می‌تواند سطح کلسترول بدن را تا حد مناسبی حفظ کند و این بسیار مناسب است.

چای می‌تواند شما را از بیماری‌های ویروسی در امان نگه دارد و در موقع سرماخوردگی با خوردن آن، علائم سرماخوردگی خود را کاهش دهید و احساس بهبودی کنید.

چای دارای آنتی‌اکسیدان است که باعث تقویت سیستم ایمنی بدن شما خواهد شد.

چای سیاه دارای یک نوع آمینواسید بوده که به افزایش تمرکز شما کمک فراوانی خواهد کرد. 

چای به علت داشتن کافئین می‌تواند تا حد مناسبی احساس خواب‌آلودگی را در شما برطرف کند و شما را هوشیارتر و سرحال‌تر بسازد که این بسیار خوب است.

پس با تمام این نکات متوجه شدید که چای تا چه اندازه‌ می‌تواند دلپذیر و دارای فایده‌هایی برای بدن و سلامتی شما باشد.

علاقهٔ زیاد مردم به خوردن چای باعث شده است که استفاده از لوازم تهیهٔ چای بسیار رایج باشد و این وسایل از اهمیت بالایی در هر خانه‌ای برخوردار باشند.

به‌طوری‌که در هر خانه‌ای از زمان‌های گذشته تا به الان می‌توانید وسایل مربوط به تهیهٔ چای را پیدا کنید.

از زمان‌های دور استفاده از سماور‌های زغالی و گازی و برقی و همچنین کتری‌های معمولی برای دم‌کردن چای، رایج و معمول بود؛ اما به‌مرور زمان هرچقدر مشغلهٔ افراد زیادتر شد، استفاده از این وسایل با مشکلات بیشتری مواجه شد. چراکه این وسایل دارای معایبی بودند که استفاده از آنها را مشکل می‌ساخت.

به‌عنوان‌مثال این وسیله‌ها زمان زیادی را صرف می‌کردند تا آب را جوش بیاورند و چای تهیه کنند. پس برای زندگی‌های امروزه که زمان دارای اهمیت است و افراد تمایل دارند در سریع‌ترین زمان ممکن چای خود را در دسترس داشته باشند، این وسایل جوابگو نیستند.

دوم اینکه دارای خطرات زیادی بودند و همهٔ این مسائل باعث شد که دستهٔ جدیدی از وسایل تهیهٔ چای به نام چای‌سازها به بازار بیایند که به علت مزیت‌هایی که داشتند به‌شدت مورد استقبال و توجه مردم قرار گرفتند به‌طوری‌که می‌توانید امروزه در هر خانه‌ای یک نمونه از آنها را پیدا کنید.

چای‌سازها وسایلی هستند که به کمک انرژی برق می‌توانند در سریع‌ترین زمان ممکن، آب را به درجهٔ جوش برسانند و برای شما یک قوری چای باکیفیت، خوش‌عطر و سریع را حاضر کنند تا در مواقعی که عجله دارید، هرچه سریع‌تر چای خود را در اختیار داشته باشید و از آن لذت ببرید.

چای‌سازها را می‌توان در سه دستهٔ اصلی چای‌سازهای مدل دم‌آور، چای‌سازهای دارای استند یا صفحهٔ گرم نگه دارنده و چای‌سازهای بدون قوری دسته‌بندی کرد که در ادامهٔ این مطلب به بررسی آنها می‌پردازیم.

چای‌سازهای مدل دم‌آور دسته‌ای از چای‌سازها هستند که در آن، قوری و کتری بر روی‌هم قرار خواهند گرفت.

المنت‌های حرارتی موجود در کتری با متصل‌شدن دستگاه به برق و روشن‌شدن، شروع به تولید حرارت می‌کنند و به این صورت، آب را به نقطهٔ جوش می‌رسانند و در چنین شرایطی بخار آب تولید می‌کنند.

چای درون قوری دستگاه با قرارگرفتن بر روی کتری و به کمک بخار آب تولید شده به‌وسیلهٔ کتری به طور کامل و آرام‌آرام دم خواهد کشید. گفته می‌شود که طعم چای تولید شده به‌وسیلهٔ این دستگاه به دلیل ساختاری که دارد، بسیار خوش و دلنشین خواهد بود.

دستهٔ دوم چای‌سازها، چای‌سازهای دارای استند یا صفحهٔ گرم نگه دارنده هستند که در آنها کتری و قوری در کنار هم و بر روی صفحهٔ گرم نگه دارنده واقع می‌شوند و المنت‌های موجود در این صفحهٔ گرم نگه دارنده با استفاده از انرژی برق، گرم شده و باعث می‌شوند تا آب موجود در کتری سریع به جوش بیاید و این آب جوش درنهایت بر روی چای درون قوری ریخته شده و باعث دم‌کشیدن چای خواهد شد.

مدل سوم چای‌سازها، چای‌سازهای بدون قوری هستند که به‌جای قوری، دارای محفظه‌ای برای دم‌کشیدن چای در داخل کتری هستند و به‌این‌ترتیب فضای زیادی را اشغال نخواهند کرد.

اینکه چه مدل چای‌سازی را انتخاب می‌کنید کاملاً بستگی به سلیقهٔ خودتان دارد؛ اما در خانه‌های ایرانی اگر دقت کرده باشید نوع متداول چای‌ساز که استفاده می‌شود، چای‌سازهای دارای استند یا صفحهٔ گرم نگه دارنده هستند.

چای‌سازها یا به‌عبارت‌دیگر همان کتری و قوری برقی دارای مزیت‌های زیادی هستند که در ادامه به توضیح آنها خواهیم پرداخت.

اولین مزیتی که دارند و شما هم متوجه آن هستید، این است که بسیار در زمان شما صرفه‌جویی خواهند کرد. چای‌سازها می‌توانند به علت ساختاری که دارند در زمانی کمتر از پانزده دقیقه آب را به جوش بیاورند و به‌این‌ترتیب شما چای خود را در سریع‌ترین زمان ممکن در اختیار خواهید داشت. پس در موقعیتی که صبح است و برای رفتن به بیرون از خانه عجله دارید، یا زمانی که جمعیتی از افراد به خانهٔ شما دعوت شده‌اند، دیگر نیازی نیست برای آماده‌شدن چای استرس داشته باشید و در زمانی کوتاه چای را حاضر و آماده و با کیفیتی بسیار خوب در اختیار خواهید داشت.

چای‌سازها نسبت به وسایل دیگر، امن‌تر هستند و خطرات کمتری دارند و همچنین سروصدای زیادی از خود ایجاد نمی‌کنند و باعث برهم‌خوردن آرامش شما نخواهند شد.

شما با استفاده از چای‌ساز می‌توانید دمای دلخواه خود را تنظیم کنید و از این قابلیت لذت ببرید.

پس چای‌سازها در کل وسایل به‌دردبخوری هستند که می‌توانند به شما کمک زیادی در تهیهٔ چای کنند.

در ادامهٔ این مطلب ما قصد داریم تعدادی از چای‌سازها یا کتری و قوری برقی پارس خزر را به شما معرفی کنیم و به بررسی ویژگی‌های آنها بپردازیم پس لطفاً در ادامه با ما همراه بمانید.

 

کتری و قوری برقی پارس خزر چه ویژگی‌هایی دارد؟

 

محصولی که در ابتدا به شما معرفی خواهیم کرد، دستگاه چای ساز پارس خزر مدل گرم نوش است که از محصولات محبوب و دوست‌داشتنی و پرکاربرد این شرکت به‌حساب می‌آید و دارای طراحی شیک و زیبایی است که علاوه بر قابلیت‌هایی که دارد، زیبایی خاصی به آشپزخانهٔ شما خواهد بخشید.

این دستگاه چای‌ساز دارای کتری و قوری است که کتری این دستگاه دارای بدنه‌ای از جنس استیل به‌صورت مدرج می‌باشد که دارای دستگیرهٔ پلاستیکی به همراه درپوش پلاستیکی جداشونده می‌باشد و ظرفیت آن، 1.8 لیتر است که جادار و مناسب است.

قوری این دستگاه از جنس چینی است که دارای فیلتر با قاب پلاستیکی و مش فلزی است و گنجایش آن 0.7 لیتر است که مناسب و جادار می‌باشد.

در قسمت زیر سینی این محصول یک دستگیرهٔ مناسب طراحی و تعبیه گشته است که کمک می‌کند حمل و جا‌به‌جایی این محصول آسان‌تر صورت بپذیرد.

همچنین گفتنی است که صفحه‌نمایش دیجیتالی که برای این چای‌ساز شرکت پارس‌خزر طراحی شده است کمک می‌کند تا دمای چای درون قوری با رنج 50 تا 80 درجه سانتی‌گراد به کاربر نشان داده شود.

جالب است بدانید که کتری این دستگاه مجهز به قابلیت چرخش 360 درجه بر روی سینی دیجیتال این محصول است که قابلیتی کاربردی است.

یک پنل لمسی برای این دستگاه طراحی و تعبیه گشته است که به کاربر این امکان را می‌دهد تا بتواند کاربرد دستگاه را بر اساس دلخواه خودتنظیم کند.

یک سیستم ایمنی مناسب برای این چای‌ساز شرکت پارس‌خزر در نظر گرفته شده است که از قطعات الکتریکی دستگاه در برابر گرم‌شدن بیش از اندازهٔ دستگاه یا بی آب‌شدن دستگاه محافظت خواهد کرد.

طراحی زیبا و چشم‌نواز این کتری و قوری برقی پارس خزر در کنار تمام قابلیت‌هایی که این دستگاه دارد و همچنین قیمت مناسب و اقتصادی این دستگاه باعث شده است که این چای‌ساز به یکی از چای‌سازهای محبوب و دوست‌داشتنی شرکت پارس‌خزر تبدیل بشود.

در ادامهٔ این مطلب به بررسی یکی دیگر از محصولات شرکت پارس‌خزر به نام دستگاه چای‌ساز مدل چای نوش خواهیم پرداخت که دستگاهی باکیفیت، کاربردی و مناسبی است که با تمام قابلیت‌هایی که دارد می‌تواند در مدت زمانی کوتاه آب را به جوش بیاورد و برای شما در سریع‌ترین زمان ممکن چای حاضر کند که بسیار کاربردی و دوست‌داشتنی خواهد بود.

این چای‌ساز در دستهٔ چای‌سازهای مدل دم‌آور قرار خواهد گرفت که به همین دلیل طعم چای تهیه شده و دم کشیده در قوری این دستگاه، بسیار خوش و دلنشین خواهد بود و طعمی مناسب و دلچسب خواهد داشت.

کتری این دستگاه دارای بدنه‌ای از جنس استیل است که بسیار مناسب و باکیفیت است و همچنین گنجایش این کتری، 1.9 لیتر در نظر گرفته شده است.

به همراه این کتری، یک قوری به شما ارائه خواهد شد که دارای جنس چینی است و طعم چای دم کشیده در آن بسیار خوش و دلنشین خواهد بود. ظرفیت این قوری چینی 0.9 لیتر است که مناسب می‌باشد.

این قوری چینی را می‌توانید به شکل مناسب و راحتی شست‌وشو بدهید و به‌آسانی آن را نظافت کنید.

دقت داشته باشید که به دلیل ساختاری که این دستگاه دارد، چای درون قوری این دستگاه به‌وسیلهٔ بخار آب تولید شده توسط کتری دستگاه دم خواهد کشید که به همین دلیل دارای طعم خوبی خواهد بود.

کتری استیل این دستگاه دارای طراحی براق و زیبایی است که به آشپزخانهٔ شما زیبایی خواهد بخشید.

ترموستاتی برای این دستگاه تعبیه گشته است که کمک می‌کند تا مصرف انرژی این دستگاه به میزان کمی برسد و مناسب باشد.

گفتنی است که در این دستگاه قابلیت نگه‌داشتن اتوماتیک دما در حالت جوش ملایم قرار گرفته است که کمک می‌کند تا چای پس از جوش‌آمدن آب دم بکشد.

ابعاد این دستگاه 200x200x370 میلی‌متر است که فضای کمی را در آشپزخانه اشغال می‌کند. همچنین

حداکثر توان مصرفی این دستگاه، 1650 وات است و وزن این دستگاه 2.7 کیلو‌گرم در نظر گرفته شده است که کمک می‌کند تا جا‌به‌جایی این دستگاه آسان باشد.

محل قرارگیری قوری و کتری در این دستگاه به‌صورت

روی‌هم است که دارای طراحی زیبا و چشم‌نوازی می‌باشد.

در نهایت کلام، کتری و قوری برقی پارس خزر محصولی باکیفیت است که می‌تواند در زمانی کوتاه آب را به جوش بیاورد و برای شما یک قوری چای خوش‌طعم و عطر حاضر کند.

نهایت تلاش شرکت پارس خزر بر این است که مانند شرکت‌های معروفی چون ال جی و سامسونگ، محصولاتی باکیفیت به شما عزیزان ارائه کند.

شما می‌توانید این محصولات را از طریق سایت پارس‌خزر اصفهان سفارش دهید. برای خواندن مقالات بیشتر درمورد چای‌سازهای پارس خزر به وبلاگ سایت ما مراجعه نمایید.

 

 

0 13 . کتری برقی پارس خزر چه ویژگی هایی دارد؟

 

 کتری برقی پارس خزر

 

کتری برقی پارس خزرچه مزیت‌هایی دارد؟

 

زمان در دنیای پرمشغلهٔ امروز، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می‌باشد. به همین دلیل تولیدکنندگان به دنبال این هستند تا با تولید وسایل برقی خانگی، در صرفه‌جویی هرچه بیشتر زمان به ما کمک کنند.

ازآنجایی‌که معمولاً چای برای ما نوشیدنی محبوب و پرطرف‌داری است، ابزار تهیهٔ آن نیز بسیار مهم می‌باشد. کتری‌های برقی، دسته‌ای از وسایل هستند که می‌توانند با به جوش‌آوردن سریع آب، در زمان ما صرفه‌جویی زیادی کنند. در این مطلب، ما به بررسی چند نمونه از کتری برقی پارس خزر خواهیم پرداخت پس لطفاً تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

قبل از معرفی محصولات موردنظر، اجازه دهید تا به بررسی جنبه‌های مختلف کتری‌های برقی بپردازیم.

در دنیای امروز که مشغله‌های زندگی زیادتر شده است، قطعاً زمان برای افراد بسیار مهم است. به‌خصوص برای زمان‌هایی که عجله داریم و می‌خواهیم از زمان به‌خوبی استفاده کنیم.

به همین دلیل وسایلی چون قهوه‌سازها، چای‌سازها، غذاسازها و... که وسایل برقی کاربردی در آشپزخانه هستند به ما کمک بسیار زیادی در این راستا خواهند کرد. وسایلی که برای صرفه‌جویی هرچه بیشتر در زمان طراحی گشته‌اند و بسیار کاربردی و مناسب هستند.

اگر عجله دارید و می‌خواهید به‌سرعت، یک فنجان چای یا شکلات داغ و یا قهوه در اختیار خودتان داشته باشید، اگر جمعیت زیادی از مهمان‌ها به منزل شما دعوت شده‌اند و باید هرچه سریع‌تر چایی حاضر کرده و از آنها پذیرایی کنید، کتری‌های برقی وسایلی هستند که می‌توانند به‌خوبی در چنین شرایطی به کمک شما بیایند و کار شما را راه بیندازند.

حتی از این وسیلهٔ کاربردی می‌توانید نه‌تنها برای تهیهٔ چای و انواع دم‌نوش‌ها، بلکه برای تهیهٔ آب جوش برای هر کار دیگری استفاده کنید و از سرعت این وسایل کاربردی لذت ببرید.

در یک تعریف کلی می‌شود گفت که کتری برقی، یک وسیله‌ است که به کمک انرژی برق، می‌تواند آب را در سریع‌ترین زمان ممکن به نقطهٔ جوش برساند.

این وسیله دارای کاربرد‌های متنوع در شرایط مختلف است. به‌عنوان‌مثال می‌توانید از این وسیله برای حاضرکردن چای، شکلات داغ، قهوه، انواع دم‌نوش و... استفاده کنید که بسیار کاربردی می‌باشد.

اگر بخواهیم به‌طورکلی اجزای این دستگاه را نام ببریم و بررسی کنیم می‌توانیم به المنت‌های تولید حرارت، کلید خودکار دستگاه و چراغ نشانگر روشن یا خاموش بودن دستگاه اشاره کنیم که البته در مدل‌های پیشرفته‌تر، دارای اجزای دیگری نیز خواهند بود.

این وسیله به حدی پرکاربرد است که می‌توانید نمونه‌ای از آن را در هر آشپزخانه‌ای پیدا کنید.

اگر شما هم با زمان زیادی که سماورهای برقی، گازی و کتری‌های معمولی صرف می‌کنند تا آب را جوش بیاورند، مشکل دارید و در زمان‌هایی که برای رفتن به سرکار عجله دارید، این وسایل به‌سرعت به جوش نمی‌آیند، پس حتماً باید یک کتری‌برقی خوب، برای خودتان تهیه کنید و از سرعت آن لذت ببرید.

این کتری‌ها معمولاً در سه جنس مختلف تقسیم‌بندی می‌شوند: پلاستیکی، فلزی و شیشه‌ای که اگر بخواهیم آنها را رتبه‌بندی کنیم، ابتدا جنس فلزی، شیشه‌ای و در آخر، جنس پلاستیکی قرار می‌گیرد.

کتری‌برقی‌ها دارای انواع مختلفی هستند که در ادامه به توضیح درمورد آنها خواهیم پرداخت.

در کتری‌برقی‌های فلزی، طعم چای تهیه شده خوب‌تر خواهد بود. همچنین این کتری‌های دارای کیفیت بهتری هستند و مقاوم و بادوام هستند. همچنین دارای ظاهری شیک، مدرن و زیبا هستند که به آشپزخانهٔ شما جلوه می‌بخشند.

و اما کتری‌برقی‌های پلاستیکی کتری‌هایی هستند که دارای مقاومت بیشتری در برابر ضربه هستند و البته قیمت ارزان‌تری نسبت به بقیه کتری‌ها دارند.

اما خب این مدل کتری‌ها هم دارای معایب خاص خود هستند.

کتری‌برقی‌های شیشه‌ای دارای ظاهر زیبا و شفافی هستند و طعم چایی در آنها بسیار خوب خواهد بود.

البته دارای مقاومت کمی هستند و آسیب‌پذیری بیشتری خواهند داشت.

و اما شاید از خودتان بپرسید که خب پس تفاوت کتری‌برقی با چای‌ساز در چیست؟ در ادامه به این سؤال شما پاسخ خواهیم داد.

درست است که کتری‌های برقی درواقع وسایلی هستند که بیشترین شباهت را به چای‌سازها دارند؛ اما قطعاً نسبت به چای‌سازها، فضای کمتری را اشغال خواهند کرد و از وزن سبک‌تری نیز برخوردار خواهند بود.

شما می‌توانید هم با چای‌سازها و هم با کتری‌های برقی به تهیهٔ چای اقدام کنید؛ اما اگر قصد دارید که آب جوشیدهٔ بیشتری تهیه کنید و برای اهداف دیگری از آن آب جوشیده بهره ببرید، پس کتری‌برقی انتخاب بهتری برای شما خواهد بود.

کتری‌های برقی‌ قیمت کمتری نسبت به چای‌ساز‌ها دارند و خب فضای زیادی را اشغال نخواهند کرد.

شما با استفاده از کتری‌برقی می‌توانید میزان زیادی از آب را در مدت زمانی کوتاه، بجوشانید و استفاده کنید.

کتری‌های برقی دارای مزیت‌های بسیار زیادی هستند.

مهم‌ترین مزیت این وسایل، زمان است که به‌شدت در آن صرفه‌جویی خواهد شد. چراکه این کتری‌ها می‌توانند در مدت‌زمان بسیار کوتاهی، میزان زیادی آب را برای شما به جوش بیاورند؛ بنابراین زمانی که برای رفتن به سرکار عجله دارید یا مهمان دارید و می‌خواهید هرچه سریع‌تر، چای حاضر کنید، با کمک این دستگاه خواهید توانست به‌سرعت، چای تهیه کنید.

حضور این کتری‌ها به شما کمک می‌کند تا فضای روی اجاق‌گازتان خالی شود و فضای بیشتری در اختیار داشته باشید. همچنین آنها فضای خیلی کمی از آشپزخانه را اشغال خواهند کرد و جمع‌وجور هستند.

استفاده از این کتری‌ها بسیار آسان است. تنها کافی است که آب را داخل مخزن آن ریخته و دستگاه را روشن کنید تا به این شکل، المنت‌های داخل دستگاه گرم شده و حرارت تولید کنند و آب را به نقطهٔ جوش برسانند.

کتری‌برقی‌ها به‌این‌علت که سریع به جوش می‌آیند، انرژی کمتری نیز مصرف خواهند کرد که بسیار مناسب هستند.

گذشته از تمام این توضیحات، خرید یک کتری برقی کاملاً به سلیقه و نیاز شما بستگی دارد. پس سعی کنید که بادقت هرچه‌تمام‌تر به خرید این وسیله اقدام کنید.

در ادامهٔ این مطلب، ما به بررسی مختصری از کتری برقی پارس خزرخواهیم پرداخت. پس لطفاً در ادامهٔ این مطلب، ما‌ را دنبال کنید.

کتری برقی پارس خزر چه ویژگی‌هایی دارد؟

اولین محصولی که به بررسی آن خواهیم پرداخت، دستگاه کتری برقی پارس خزرمدل EK-2200P است که یکی از ‌کتری‌های محبوب این شرکت می‌باشد و بسیار سریع، پر قدرت و کاربردی در تهیهٔ آب جوش خواهد بود که در مدت زمانی کوتاه، آب را به نقطهٔ جوش خواهد رساند و بسیار باکیفیت می‌باشد.

این محصول را می‌توانید در خانه، مغازه، اداره و ‌... استفاده کنید و از سرعت آن لذت ببرید.

گفتنی است که درکل این دستگاه به دو بخش مختلف تقسیم‌بندی می‌شود. قسمت اول که خود کتری این دستگاه است و بدنهٔ آن از جنس پلاستیک تولید شده است. طراحی ظاهری این کتری به‌صورت نیمه شفاف است که دارای رنگی مایل‌به‌سبز می‌باشد.

قسمت‌های دیگر این کتری که شفاف نیستند از جنس پلاستیک براق تولید شده‌اند که دارای رنگ کرم هستند.

قسمت دوم این کتری درواقع همان پایهٔ این دستگاه است که به کمک یک سیم، به برق وصل خواهد شد و نیروی برق لازم برای این کتری را تهیه خواهد کرد.

خوبی این مدل طراحی این کتری‌برقی این است که سیم برق دستگاه به کتری متصل نیست و می‌توان به خیال راحت این کتری‌ را جا‌به‌جا کرد.

 

یک کلید در قسمت زیرین این کتری‌برقی تعبیه گشته است که می‌توان به کمک آن، دستگاه را خاموش و روشن کرد.

جالب است بدانید که این المنت موجود در این کتری برقی پارس خزر از مدل حلزونی است که باعث می‌شود تا آب دستگاه در مدت‌زمان چند دقیقه به جوش بیاید و خب قطعاً اگر آب کمتری داخل دستگاه باشد، زودتر به جوش خواهد آمد. پس این ویژگی به شما کمک می‌کند تا در مدت زمانی کوتاه، بتوانید برای خودتان چای تهیه کنید.

گفتنی است که درب این کتری به‌صورت متصل به بدنه می‌باشد و از بدنهٔ دستگاه، جدا نخواهد شد.

بدنهٔ نیمه شفاف این دستگاه، این خوبی را دارد که شما می‌توانید با استفاده از این قابلیت، میزان آب موجود در دستگاه را مشاهده کنید.

یکی از ویژگی‌های برجستهٔ این دستگاه، درواقع صفحهٔ صافی این دستگاه می‌باشد که دارای توری‌های پلاستیکی با روزنه‌های کوچک است که از خارج‌شدن جرم‌های موجود در آب جلوگیری خواهد کرد.

شما قادر خواهید بود تا این صفحهٔ صافی را از دستگاه خارج و جدا کنید و به‌آسانی به نظافت آن بپردازید و تمیزشدن آن به شکل راحتی امکان‌پذیر خواهد بود.

طراحی پایهٔ این دستگاه از جنس پلاستیک براق و کرم رنگ خواهد بود. همچنین دستگیرهٔ درب این کتری‌برقی از جنس پلاستیک غیرشفاف تولید شده و به  رنگ سبز تیره طراحی شده است که زیبا می‌باشد.

دقت داشته باشید که در این دستگاه، پس از اینکه دستگاه خاموش شد، باز هم همچنان تا مدت‌زمان زیادی حرارت آب را حفظ خواهد کرد که این یک ویژگی مثبت برای این دستگاه کتری‌برقی در نظر گرفته خواهد شد.

دقت داشته باشید که بدنهٔ این دستگاه، ‌ به علت اینکه از جنس پلاستیک ساخته شده است به خود جرم حاصل از جوشیدن آب را نخواهد گرفت و به این طریق ممکن است جرم را به آب داخل دستگاه، انتقال بدهد.

به همین دلیل و برای جلوگیری از چنین اتفاقی، در این کتری‌برقی یک صفحهٔ صافی با توری‌های پلاستیکی و روزنه‌های ریز تعبیه گشته است تا از خروج هر مدل جرمی جلوگیری به عمل بیاورد.

پس به این شکل، ‌آب جوش خارج‌ شده از این دستگاه، زلال می‌باشد و بسیار مناسب است.

شما می‌توانید این صفحه را هر چند مدت یک‌بار جدا کنید و به نظافت آن بپردازید تا بهتر عمل کند.

ابعاد این دستگاه، 190x30x240 میلی‌متر است که فضای بسیار کمی را در آشپزخانه اشغال خواهد کرد و همچنین وزن این کتری، 0.660 کیلوگرم است که سبک بوده و جا‌به‌جایی آن آسان می‌باشد.

گنجایش و ظرفیت این کتری‌برقی، 1.2 لیتر است که مناسب می‌باشد.

حداکثر توان مصرفی این دستگاه، 1850 وات است.

نوع درب این کتری از مدل متصل می‌باشد.

همچنین دارای نمایشگر میزان آب خواهد بود.

این دستگاه دارای سیستم قطع خودکار است و همچنین

دارای صافی دهانه کتری نیز می‌باشد.

و اما محصول بعدی که به شما معرفی خواهیم کرد، دستگاه کتری برقی پارس خزر با بدنهٔ استیل مات مدل استیمو پلاس است که یکی از کتری‌برقی‌های محبوب و کاربردی در بین کاربران این دستگاه می‌باشد و دارای طراحی ظاهری ساده و چشم‌نوازی است که به آشپزخانهٔ شما، زیبایی خاصی را خواهد بخشید.

این کتری‌برقی دارای بدنه‌ای از جنس استیل ضدزنگ است که به‌صورت مات طراحی شده است و باکیفیت بوده و همچنین دارای گنجایش 1.8 لیتر می‌باشد.

این دستگاه دارای هیتر پلیت از جنس استیل ضدزنگ و المنت پنهان می‌باشد که بسیار کاربردی خواهد بود.

درپوش این دستگاه دارای دکور استیل است که مجهز به قابلیت باز و قفل‌شدن به شکل لولایی توسط دکمهٔ فشاری تعبیه شده بر روی دسته می‌باشد.

دستهٔ این کتری‌برقی از جنس پلاستیک طراحی شده و دارای طراحی ارگونومیک می‌باشد که باعث می‌شود دستهٔ دستگاه در حین کار، داغ نشود و کار با آن به شکل مناسبی، آسان باشد.

کتری‌برقی استیمو پلاس مجهز به کنترلر حرارتی و سیستم ایمنی مناسبی می‌باشد.

یک ویژگی برجسته و مثبتی که این دستگاه دارد این است که در صورت تمام‌شدن آب داخل دستگاه یا روشن‌شدن و کارکردن دستگاه بدون آب، به شکل اتوماتیک دستگاه خاموش شده تا از سوختن و آسیب‌دیدن کتری‌برقی جلوگیری به عمل بیاید.

همچنین سوئیچ خاموش و روشن این دستگاه مجهز به لامپ نشانگر است که طراحی محصول را زیباتر جلوه خواهد داد و بسیار مناسب می‌باشد.

روکشی از استیل مات تزئینی بر روی پایهٔ این دستگاه کشیده شده است که زیبا و چشم‌نواز می‌باشد.

کتری‌برقی استیمو پلاس دارای کانکتور به جهت قرارگرفتن کتری و چرخش 360 درجه بر روی آن می‌باشد.

سیم برق این دستگاه دارای قابلیت جمع‌شدن در زیر پایهٔ این دستگاه می‌باشد که از آسیب‌دیدن سیم دستگاه، جلوگیری خواهد کرد.

و درنهایت کلام، این دو مدل کتری برقی پارس خزر محصولات بسیار کاربردی و مناسبی هستند که می‌توانند در مدت زمانی کوتاه و کم، برای شما آب را به جوش بیاورند و بسیار باکیفیت هستند.

شما می‌توانید این محصولات را از طریق سایت پارس‌خزر اصفهان، خریداری نمایید. تمام سعی شرکت پارس خزر بر این است که همانند شرکت معروفی چون بوش، محصولات باکیفیتی را به شما عزیزان ارائه کند.

از اینکه در طول این مطلب با ما همراه بودید، از شما سپاسگزاریم. در ضمن اگر مایل به کسب اطلاعات درمورد بخاری برقی پارس خزر هستید به وبلاگ سایت ما مراجعه کنید.

 

 

0 12 . بخاری برقی پارس خزر

بخاری برقی پارس خزر

 

بخاری برقی پارس خزرچه مزیت‌هایی دارد؟

در روزهای سرد و سخت زمستان و پاییز، زمانی که استفاده از انواع وسایل گرمایشی دیگر جواب‌گو نیست، در محیط‌های کوچک و جمع‌وجوری چون مغازه و... تنها استفاده از یک بخاری برقی باکیفیت و قدرتمند است که می‌تواند بهترین گزینهٔ پیش‌رو برای افراد باشد. به همین دلیل ما قصد داریم در این مقاله، درمورد بخاری برقی پارس خزر صحبت کنیم و ویژگی‌های این محصولات باکیفیت را مورد بررسی قرار دهیم. اما ابتدا اجازه دهید تا بیشتر درمورد بخاری‌های برقی و کاربرد و نحوهٔ عملکرد آنها صحبت کنیم.

پس لطفاً تا انتهای این مقاله، ما را همراهی کنید.

در آغاز فصول سرد سال، زمانی که سرما کم‌کم پرده از چهرهٔ خود برمی‌دارد و به خیابان‌ها و خانه‌های ما، آرام‌آرام نزدیک می‌شود، زمانی که محیط زندگی، کار یا تحصیل شما سرد می‌شود و احساس می‌کنید که احتیاج دارید، چیزی باشد تا این فضای سرد را، گرم کند و شما را از چنگال سرمای هوا نجات بدهد، آن‌وقت است که پای تدارک وسایل گرمایشی به میان آمده و

اهمیت این وسایل بافایده، بر ما آشکار خواهد شد.

در فصل‌های زمستان و پاییز، زمانی که در خانه، سفر یا محل کار به دنبال وسیله‌ای هستید که خود را به کمک آن گرم کنید و در سایهٔ آرامشی که در اثر ایجاد محیطی گرم به وجود آمده است، کارهای روزمرهٔ خود را انجام دهید، در کنار همهٔ وسایل گرمایشی که در بازار وجود دارد، بخاری برقی می‌تواند بهترین گزینه برای گرمابخشی به وجود شما باشد.

اما شاید از خودتان بپرسید بخاری برقی اصلاً چیست و به چه صورتی کار می‌کند یا به‌اصطلاح نحوهٔ عملکرد آن، چگونه می‌باشد؟

در پاسخ به این سؤال شما، ما باید بگوییم که در ابتدای امر، این مدل بخاری‌برقی‌ها، کاملاً برخلاف بخاری‌های  گازی، می‌توانند که با استفاده از تبدل انرژی برق به انرژی گرمایی کار کنند و به این صورت، آنها قادر هستند که محیط اطراف را گرم کنند و فضای لذت‌بخشی را برای افراد، ایجاد کنند.

در بخاری‌های برقی، نیروی برق وارد شده به دستگاه به کمک المنت‌های موجود در دستگاه، انرژی برقی را به انرژی گرمایی تبدیل کرده و گرما تولید خواهد کرد. پس از آن، انرژی گرمایی حاصل شده در دستگاه، سفال داخل بخاری برقی را گرم خواهد کرد و دقیقاً به همین صورت است که گرما به محیط اطراف منتشر می‌شود و باعث گرم‌شدن محیط اطراف خواهد شد.

گفتنی است که این مدل بخاری‌ها، نسبت به بخاری‌های گازی، در حجم و اندازهٔ کوچک‌تری تولید خواهند شد و همچنین مدل‌های مختلفی از بخاری‌های برقی در حجم و اندازه‌های متفاوت و کاربرد‌ها و مدل‌های مختلفی در بازار وجود دارد.

این مدل بخاری‌های برقی به علت توان مصرفی و یا نوع المنت‌هایی که دارند و … قادر هستند که با سرعت زیادی، انرژی گرمایی تولید کنند و به‌سرعت محیط‌های مختلف با مساحت‌های متفاوت را گرم کنند.

به‌طورکلی اگر بخواهیم برای شما شرح دهیم، بخاری‌های برقی درواقع یک سیستم گرمایشی مطمئن و کوچک هستند که با تولید گرمای تابشی از انرژی برق کار می‌کنند.

یک ویژگی مثبت و خوبی که این مدل بخاری‌های برقی دارند، این است که همانند بخاری‌های گازی دارای دودکش نیستند و به این صورت، کاربر دیگر احتیاجی ندارد که نگران تولید گازهای آن و به‌خصوص تولید گاز سمی دی‌اکسیدکربن که خطر خفگی را افزایش می‌دهد، باشد.

از طرف دیگر، ویژگی مثبت دیگری که می‌توان برای این مدل بخاری‌های برقی نام برد، این است که نصب بخاری‌های برقی، به‌مراتب بسیار آسان‌تر از نصب بخاری‌های گازی خواهد بود.

گفتنی است که استفاده از بخاری‌های برقی، نسبت به بخاری‌های گازی، مقداری کم‌خطرتر خواهد بود و دیگر نیازی نیست که نگرانی از جهت خطر گازگرفتگی و دیگر مشکلاتی که با داشتن بخاری‌های گازی ممکن بود برایتان پیش بیاید، داشته باشید.

البته قطعاً همان‌طور که مطلع هستید، این مدل بخاری‌ها هم دارای خطراتی مخصوص به خود هستند و خیلی مهم است که در هنگام خرید و یا مهم‌تر از آن، در هنگام استفاده از این بخاری‌ها، جوانب احتیاط را رعایت کنید.

خطراتی چون داغ‌شدن بیش‌ از حد دستگاه، نزدیک‌شدن کودکان و یا حیوانات خانگی به آنها، خطر سقوط و ایجاد آتش‌سوزی در محیط و... که حتماً باید مراقب این مدل از خطرات باشید و با حواسی جمع از این بخاری‌های برقی استفاده کنید.

اما یکی دیگر از مزیت‌های بخاری برقی این است که در هنگام استفاده از آن‌ها، دیگر احتیاجی به انجام عملیات خاصی در ساختار خانه نخواهد بود.

شما برای استفاده از این بخاری‌ها، تنها به یک پریز برق و مکانی که در آن، گرما به بیشتر فضای محیط برسد نیاز دارید و این خود، سهولت استفاده از این وسایل را نشان می‌دهد که یک ویژگی مثبت است.

به‌طورکلی، بخاری برقی، یکی از لوازم برقی خانگی کاربردی و مناسب است که به‌راحتی در اختیار افراد قرار گرفته، به‌راحتی می‌توان آن را راه‌اندازی و از آن استفاده کرد و دیگر نیازی به نصب توسط یک متخصص نخواهد بود.

جالب است بدانید که بازده گرمایی این مدل بخاری‌های برقی نسبتاً زیاد می‌باشد و همچنین یکی از ویژگی‌های فوق‌العاده‌ای که این دستگاه دارد این است که آلودگی بسیار کمتری نسبت به سایر سوخت‌ها مانند نفت، گاز و زغال‌سنگ تولید کرده و بسیار مناسب و کاربردی است.

دقت داشته باشید که تنوع این محصول در بازار بسیار زیاد است و مدل‌های مختلفی از آن وجود دارد که باید حتماً قبل از اینکه دست به خرید آنها بزنید، به نکات بسیار مهمی توجه کنید. مثلاً اول‌ازهمه مساحت مکانی که قصد دارید بخاری را در آن نصب کنید، بسنجید و در نظر بگیرید، دوم اینکه درمورد محصول مدنظرتان، به تحقیق و مطالعه و پرس‌وجو بپردازید تا در آینده از خرید خودتان پشیمان نشوید.

اما نوبتی هم که باشد، نوبت می‌رسد به موضوع اصلی بحث، یعنی بخاری برقی پارس خزرکه محصولی فوق‌العاده و باکیفیت و کاربردی است.

ما در ادامه به توضیحی مختصر و کلی درمورد این محصولات خواهیم پرداخت، اما اگر شما تمایل دارید، اطلاعات کامل‌تری از آنها کسب کنید، می‌توانید به سایت پارس‌خزر اصفهان مراجعه کنید. پس لطفاً در ادامهٔ این مقاله نیز، با ما همراه بمانید.

بخاری برقی پارس خزر چه ویژگی‌هایی دارد؟

اولین محصولی که قصد معرفی آن را داریم، بخاری برقی پارس خزر TL2000 است که توسط شرکت پارس‌خزر طراحی و تولید و روانهٔ بازار گشته است.

این محصول، بسیار باکیفیت و پرقدرت و مناسب است و برای روزهای سرد سال، می‌تواند بهترین دوست و یاور شما عزیزان باشد.

طراحی این محصول، بسیار ساده و جذاب و کاربردی است و می‌توان به‌آسانی از آن استفاده کرد.

بدنهٔ این دستگاه، از جنس فلزی بسیار مستحکم و مقاوم و باکیفیت ساخته و طراحی شده است که بسیار مناسب و کاربردی می‌باشد.

گفتنی است که بدنهٔ این دستگاه را با پوششی از رنگ الکترواستاتیک پوشانده‌اند که بسیار عالی است و کاملاً در برابر حرارت، مقاوم خواهد بود.

یک فن در این بخاری برقی پارس‌خزر، تعبیه گشته است که می‌تواند سرعت انتقال گرما به محیط اطراف را افزایش بدهد.

ترموستاتی که برای تنظیم دما در این بخاری تعبیه گشته است، کمک می‌کند تا کاربر بتواند دمای هوا را روی میزان و مقدار دلخواه خود، تنظیم کند.

دقت داشته باشید که تمام المنت‌های به‌کاررفته در این محصول، دارای طول عمر بسیار بالایی هستند.

یک سوئیچ چندحالته در این دستگاه تعبیه گشته است که کمک می‌کند تا بتوانید به‌واسطهٔ آن، توان گرمایی موردنظر خودتان را انتخاب کنید.

این بخاری برقی پارس خزر  TL2000 به شکل بسیار خوبی می‌تواند، محیط‌های کوچکی چون اداره و مغازه و اتاق و... را گرم کند و بسیار مؤثر باشد.

فنی که برای این دستگاه، تعبیه گشته است کمک می‌کند که گرما در محیط به شکل بسیار خوبی پخش بشود.

سیستم قطع کن اتوماتیکی که در این بخاری‌برقی قرار گرفته است، کمک می‌کند تا در حین سقوط بخاری یا پوشیده شدن راه‌های خروجی هوای گرم بخاری، دستگاه به‌صورت خودکار خاموش شود و به این شکل، ایمنی این دستگاه، افزایش‌یافته است‌. البته لازم به ذکر است که حتماً باید در حین استفاده از این بخاری، دقت لازم را به خرج بدهید و همهٔ نکات ایمنی را رعایت کنید که بسیار واجب است.

یک ویژگی‌ بسیار جالب درمورد این بخاری این است که شما می‌‌توانید این بخاری‌برقی را به دو صورت متفاوت زمینی و دیواری استفاده کنید.

گفتنی است که تمام قطعات به‌کاررفته در این محصول، در برابر حرارت، مقاوم هستند.

دقت داشته باشید که در هنگام استفاده از بخاری‌های برقی، حتماً باید یک‌سری از نکات ایمنی را به جهت تضمین سلامت خود و دستگاه، رعایت کنید.

مثلاً اینکه هرگز، کودک یا حیوان خانگی خود را با این بخاری‌ها تنها نگذارید که باعث ایجاد دردسر خواهد شد.

برای بخاری‌های برقی، حتماً محافظ برق تهیه کنید.

دقت کنید که پریز برقی که برای بخاری از آن استفاده می‌کنید، شل یا خراب نباشد.

به‌هیچ‌وجه از بخاری‌برقی برای خشک‌کردن لباس‌هایتان استفاده نکنید که بسیار خطرناک است.

اما به‌طورکلی، این محصول شرکت پارس‌خزر، محصولی باکیفیت و مناسب و کاربردی می‌باشد.

اما محصول بعدی که قصد معرفی و بررسی ویژگی‌های آن را خواهیم داشت، بخاری برقی پارس خزر TM2000 است که آن‌هم توسط شرکت معتبر پارس‌خزر تولید و طراحی گشته است.

این بخاری‌برقی، دارای یک فن پرقدرت و درعین‌حال کم‌صدا است که با سرعت بیشتری می‌تواند، گرما را از بخاری به محیط اطراف آن، به شکل بسیار مناسبی انتقال بدهد و محیط را سریع گرم کند.

ترموستات تنظیم دمایی که در این دستگاه، تعبیه گشته است کمک می‌کند که دمای اتاق به میزان دلخواه شما برسد و از طرف دیگر، باعث مصرف بهینهٔ انرژی خواهد شد که این موضوع بسیار مهم می‌باشد.

سوئیچ چندحالته‌ای که برای این دستگاه، در نظر گرفته شده است، به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید به‌آسانی، توان گرمایی دلخواه خود را انتخاب کنید.

همچنین سیستم قطع کن اتوماتیک این بخاری‌برقی کمک می‌کند تا در هنگام سقوط این دستگاه و یا پوشیده شدن راه‌های خروجی هوای گرم، دستگاه به‌صورت خودکار، خاموش بشود و به این صورت، ایمنی دستگاه، افزایش پیدا کند که این موضوع مهم است.

البته همان‌طور که گفتیم، رعایت نکات ایمنی، همیشه ضروری خواهد بود.

یک ویژگی برجسته‌ای که می‌توان برای این دستگاه، در نظر گرفت، این است که شما می‌توانید این بخاری را به‌صورت دیواری و زمینی استفاده کنید و این موضوع، بسیار کاربردی است.

بدنهٔ فلزی این دستگاه به‌واسطهٔ رنگ الکترواستاتیک پوشیده شده است که در برابر حرارت کاملاً مقاوم است و این یک ویژگی جالب برای این دستگاه در نظر گرفته خواهد شد.

درنهایت کلام، این دو بخاری‌برقی تولید و طراحی شده توسط شرکت معتبر پارس‌خزر، محصولاتی بسیار باکیفیت و کاربردی و دلخواه هستند که دارای قابلیت‌های فراوان و قیمت مناسب و مقرون‌به‌صرفه هستند. تمام سعی شرکت پارس خزر بر این است که مانند شرکت‌های معروفی مانند سامسونگ و سونی، محصولات باکیفیتی را به شما عزیزان ارائه کند.

شما می‌توانید این بخاری برقی پارس خزر را از طریق سایت پارس‌خزر اصفهان سفارش داده و یا با مراجعهٔ حضوری به درب فروشگاه پار‌س‌خزر اصفهان، این محصولات را خریداری کنید.

 

 

0 11 . فروشگاه پارس خزر

فروشگاه پارس خزر

 

معرفی فروشگاه پارس خزر 

 

تولیدات داخلی همیشه یک چیز دیگر هستند. به‌خصوص که اگر آن تولیدات به‌توسط یک برند آشنا و خوش‌نام طراحی و روانهٔ بازار شده باشند. فروشگاه پارس خزر، دقیقاً همان چیزی است که در کل این مطلب، قصد داریم به صحبت درمورد آن و محصولات باکیفیت و متنوع آن بپردازیم. قطعاً هر ایرانی، حداقل یک‌بار هم که شده این اسم آشنا را شنیده است و حتماً یک‌بار هم که شده محصولی از محصولات این شرکت را خریداری کرده‌ است.

مهندسان و طراحان خوش‌ذوق و بااستعداد ایرانی در این شرکت، توانسته‌اند با تولید محصولاتی باکیفیت و قدرتمند و کاربردی در طیف گسترده‌ای، با همتا‌ها و رقبای خود در زمینهٔ لوازم برقی خانگی، به رقابت پرداخته و بسیار موفق عمل کنند.

پارس‌خزر، نامی آشنا و خوش‌آوازه است که دارای سابقه و قدمتی طولانی و درخشان می‌باشد و مدت‌زمان زیادی است که مشغول فعالیت در زمینهٔ ارائهٔ باکیفیت‌ترین محصولات برقی خانگی به بازار می‌باشد.

ما در این مطلب قصد داریم که به بررسی درمورد محصولات فروشگاه پارس خزربپردازیم. پس لطفاً با ما تا انتهای این مقاله همراه بمانید.

ابتدا اجازه دهید که درمورد خود شرکت پارس‌خزر و نحوهٔ تأسیس آن به صحبت و بررسی بپردازیم.

شرکت پارس خزر، شرکت صنایع الکترونیک ایرانی می‌باشد که دفتر مرکزی آن در شهر رشت واقع گشته است. گفتنی است که تمرکز این شرکت، کاملاً بر روی طراحی و تولید لوازم الکترونیکی مصرفی به‌ویژه لوازم برقی خانگی می‌باشد.

جالب است که بدانید، این شرکت در اسفندماه سال ۱۳۴۷ با مشارکت و همکاری شرکت فنی توشیبا ژاپن، تحت عنوان شرکت پارس توشیبا در استان گیلان، فعالیت خود را آغاز نمود.

اما سپس در آبان‌ماه سال ۱۳۶۱ نام شرکت پارس توشیبا به شرکت صنعتی پارس خزر، تغییر پیدا کرد. قابل‌توجه است که هم‌اکنون شرکت صنعتی پارس خزر به‌عنوان بزرگ‌ترین تولیدکنندهٔ لوازم برقی خانگی کوچک در ایران، به‌صورت سهامی عام به فعالیت خود ادامه می‌دهد و سهام آن در بورس اوراق بهادار تهران نیز معامله می‌گردد.

جالب است بدانید که این شرکت همچنین یکی از شرکت‌های تابعه شرکت سرمایه‌گذاری پارس توشه می‌باشد.

اما این تاریخچه‌ای بود از این شرکت باسابقه که کیفیت محصولات آن، بر همگان ثابت شده است.

فروشگاه پارس خزر  چه محصولاتی دارد؟

اما اگر بخواهیم که درمورد محصولات فروشگاه پارس خزر، به‌صورت کلی به صحبت بپردازیم، شرح کلی این محصولات به‌صورت زیر خواهد بود:

این شرکت صنعتی پارس خزر دارای ۴۱ گروه محصول بوده که در ۲۴۶ مدل تولید کرده و روانهٔ بازارهای داخلی و خارجی می‌کند.

به‌طورکلی، گروه محصولات تولیدی شرکت صنعتی پارس خزر به این شرح خواهند بود:

انواع ماشین لباسشویی، سامانه تهویه‌مطبوع VFR، اتوبخار، پنکه، بخاری‌برقی، فن هیتر، پلوپز، هواکش، بخارپز، سرخ‌کن، توستر، ساندویچ‌ساز، کباب‌پز، مولتی‌کوکر، چرخ‌گوشت، همزن، قهوه‌ساز، ترازو، بخارشو، بلندر، خردکن، میوه خشک‌کن، مکمل غذاساز

آبمیوه‌گیری، چای‌ساز، کتری‌برقی، تصفیه آب، جارو عصایی، جاروشارژی، لامپ، تصفیه هوا، سشوار، فود سیور، قطعات پلاستیکی، قطعات الکترونیکی، موتور الکتریکی، غذاساز و آسیاب که تمامی این محصولات، دارای قابلیت‌های متنوع، کاربردی و عالی هستند که در کیفیت‌هایی مطلوب و مناسب تولید می‌شوند و در بین کاربران، بسیار محبوب خواهند بود.

اما دسته‌بندی بالا، یک دسته‌بندی کلی و کاملاً مختصر درمورد محصولات فروشگاه پار‌س‌خزر بود که خدمت شما عزیزان ارائه شد. اما ما بیشتر قصد داریم که به‌صورت جزئی‌تری درمورد محصولات این شرکت به صحبت بپردازیم.

در ادامهٔ این مطلب، ما تعداد اندکی از محصولات پرطرف‌دار شرکت پارس‌خزر را آورده‌ایم که به‌صورت مختصر و کلی درمورد ویژگی‌های آنها به صحبت خواهیم پرداخت. شما می‌توانید در صورت تمایل، برای کسب اطلاعات کامل‌تری درمورد تک‌به‌تک این محصولات، به سایت پارس‌خزر اصفهان مراجعه کنید.

جاروبرقی‌های شرکت پارس‌خزر، اولین دسته از محصولاتی هستند که ما قصد داریم درمورد آنها به صحبت بپردازیم. این محصولات به گفتهٔ کاربران، بسیار باکیفیت و پرقدرت هستند و همچنین از قیمت و قابلیت‌های مناسب و مطلوبی نیز بهره می‌برند.

اولین جاروبرقی که قصد معرفی آن را داریم، دستگاه جاروبرقی مدل کمپرسور است که از طراحی بسیار خوبی بهره می‌برد.

این جارو دارای کنترلر و یا پنل کنترل بر روی دستهٔ جاروبرقی است که به کاربر خود کمک می‌کند تا بتواند میزان مکش، خاموش و روشن‌کردن و یا تنظیمات دیگری را از طریق این پنل، کنترل کند. 

نشانگری که بر روی این جاروبرقی تعبیه گشته است، میزان پرشدگی مخزن دستگاه را به کاربر خود، اطلاع خواهد داد. گنجایش مخزن این جارو، 8 لیتر بوده که بسیار مناسب است.

همچنین گفتنی است که فیلتر خروجی این دستگاه، از نوع HEPA می‌باشد که از خروج آلودگی‌ها جلوگیری به عمل خواهد آورد.

جاروبرقی بعدی که توسط شرکت پارس‌خزر طراحی گشته است، جاروبرقی مدل 2000 است که بسیار باکیفیت و پرقدرت می‌باشد. توان این جارو، 2000 ‌وات بوده که مناسب است.

در این جارو برای جمع‌آوری زباله‌ها، از کیسه‌های قابل‌تعویض استفاده خواهد شد که این یک نکتهٔ مثبت است. همچنین یک ولوم باکیفیت در این دستگاه قرار گرفته است که تنظیم میزان مکش را برای کاربر ممکن خواهد ساخت.

این جارو دارای فیلتر جریان ورودی هوا نیز می‌باشد.

محصول بعدی که به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد، دستگاه جاروبرقی مدل لوتوس است که وسیله‌ای پرقدرت بوده و دارای توان 2000 ‌وات می‌باشد.

این جارو برای کاربر خود امکان استفاده از پاکت‌های کاغذی و کیسه‌‌های پارچه‌ای را فراهم می‌کند.

همچنین دکمهٔ ولومی که برای این جارو تعبیه گشته است کمک می‌کند تا مصرف‌کننده بتواند، میزان قدرت مکش جاروبرقی را کنترل و تنظیم کند.

این جاروبرقی مجهز به سیم‌جمع‌کن خودکار است که یک نکتهٔ مثبت برای این دستگاه محسوب می‌شود.

گذشته از بحث جاروبرقی‌های شرکت پارس‌خزر، جاروشارژی‌های این شرکت هم از کیفیت بسیار مناسبی بهره می‌برند.

به‌عنوان‌مثال، جاروشارژی مدل 414 محصولی از پارس خزر است که دارای طراحی ساده و باکیفیت است. بدنهٔ این جارو از جنس پلاستیک ساخته شده که به همین علت، وزن سبکی دارد و جا‌به‌جایی آن آسان بوده و جاروکشی با آن، دست را کمتر خسته می‌کند. این جارو از قدرت مکش نسبتاً نرمالی بهره می‌برد. همچنین مخزن شفاف این جارو کمک می‌کند تا فرد مصرف‌کننده از میزان آلودگی‌های داخل دستگاه، باخبر بشود.

گذشته از این بحث، بخارپزهای فروشگاه پارس خزر نیز دارای کیفیت و کارایی فوق‌العاده‌ای هستند که باعث محبوبیت آنها در بازار گشته است.

یکی از آنها، دستگاه بخارپز دیجی استیل است که دستگاهی بسیار کاربردی و دوست‌داشتنی است.

این دستگاه به شما کمک می‌کند تا با بخارپز کردن انواع مواد غذایی، بتوانید رژیم غذایی سالم و خوشمزه‌ای را در اختیار داشته باشید و به این صورت بتوانید، از غذاهای سرخ‌کردنی و چرب، دور بمانید.

یک نشانگر میزان آب بر روی این دستگاه واقع شده است که به شما کمک می‌کند تا در میانهٔ فرایند پخت غذا، بتوانید میزان آب باقی‌مانده در دستگاه را چک کنید و از آن اطلاع پیدا کنید تا در صورت لزوم، به آن آب اضافه نمایید.

تایمر 60 دقیقه‌ای که در این دستگاه قرار گرفته است کمک می‌کند تا بتوانید زمان پایان پخت غذا را مشخص کنید و سپس آلارم دستگاه این زمان را به شما اطلاع خواهد داد.

همچنین شما می‌توانید در این دستگاه، طبقات را روی یکدیگر قرار دهید و به این شکل از ظرفیت دستگاه، بهرهٔ کامل‌تری خواهید برد.

اما می‌رسیم به محصولات پرطرف‌دار فروشگاه پارس خزر، یعنی پنکه‌های فروشگاه پارس خزر که بسیار کاربردی هستند و می‌توانند در روزهای گرم سال، بهترین دوست شما باشند.

اولین پنکه‌ای که قصد معرفی آن را داریم، پنکهٔ پایه‌بلند شیبا است که با یک طراحی شیک، ساده و باکیفیت، تولید و روانهٔ بازار گشته است.

اولین ویژگی مثبتی هم که می‌توان برای این وسیله در نظر گرفت، قابلیت تنظیم ارتفاع در این وسیله است که کمک می‌کند تا شما بتوانید پنکه را در ارتفاع دلخواه خود قرار دهید و از نسیم خنک آن در هر ارتفاع و هر مکانی، بهرهٔ کافی ببرید.

نمایشگری که برای این پنکهٔ باکیفیت در نظر گرفته شده است، کمک می‌کند تا بتوانید عملکرد این پنکه را به طور کامل، مشاهده و کنترل کنید.

این پنکهٔ فوق‌العاده می‌تواند در شش سرعت متفاوت فعالیت کند که در سه مدل، پرتاب باد خواهد کرد.

همچنین این پنکه دارای کنترل از راه دور است و به این واسطه افراد می‌توانند، تنظیمات پنکه را از راه دور، کنترل کنند که این بسیار عالی خواهد بود.

پنکهٔ بعدی که به شما معرفی خواهیم کرد، پنکهٔ رومیزی ES2040 است که به علت وزن و ابعاد مناسب، می‌توانید آن را به‌آسانی حمل کرده و به مکان‌های مختلفی ببرید و همچنین این پنکه فضای زیادی از محیط را اشغال نخواهد کرد.

این پنکه دارای قابلیت گردش افقی است که به این واسطه می‌تواند، فضای بیشتری را خنک کند.

موتور این دستگاه دارای فیوز حرارتی است که می‌تواند امنیت دستگاه را تضمین کند.

همچنین این پنکه، نسبتاً کم‌مصرف بوده و مناسب است.

گفتنی است که فروشگاه پارس خزر، دارای محصولات متنوع و زیادی است که شرح ویژگی‌های تمام آنها در این مقاله ممکن نیست. ما سعی کردیم تعدادی از محصولات این شرکت را به‌صورت مختصر مورد بررسی قرار دهیم که همگی دارای کیفیت و قیمت مناسب و مطلوب هستند. تمام سعی این شرکت بر آن است تا محصولات باکیفیتی مانند برندهای خارجی مانند سونی و ال جی به بازار عرضه کند. شما می‌توانید در صورت تمایل، ویژگی‌های این محصولات را به‌صورت کامل‌تری از طریق سایت پارس‌خزر اصفهان، مطالعه و دنبال کنید. همچنین می‌توانید با خواندن مقالات وبلاگ ما، درمورد چای‌سازهای پارس خزر اطلاعاتی را در باره این محصولات به دست آورید. سپاس از همراهی شما در این مطلب.

 

 

0 10 . فن هیتر پارس خزر

فن هیتر پارس خزر

 

فن هیتر پارس خزر چه ویژگی‌هایی دارد؟

 

با آمدن فصل سرما و سردشدن هوا، اهمیت وسایل گرمایشی بیشتر برای ما مشخص می‌شود. وسایلی که می‌توانند در اوج سرمای هوا، محیطی گرم و مطلوب در فضای خانه برای ما ایجاد کنند.

وسایل گرمایشی دارای تنوع و گستردگی زیادی هستند که بسته به نیاز و سلیقهٔ خودتان می‌توانید آنها را انتخاب کنید و از آنها استفاده کنید.

در این مقاله ما قصد داریم به بررسی فن هیترها، یا یکی از انواع مختلف وسایل گرمایشی بپردازیم و آنها را با تمام مزایا و معایب و انواعی که دارند برای شما توضیح دهیم. همچنین در ادامهٔ این مقاله ما به بررسی فن هیتر پارس خزرخواهیم پرداخت و آنها را به‌صورت مختصری به شما معرفی خواهیم کرد.

پس لطفاً تا خط پایانی این مقاله با ما همراه باشید.

از آغاز بشریت و پیدایش انسان‌ها، همواره بشر در تلاش بوده تا بتواند در فصلی که سرما شروع می‌شود، به نحوی خود و محیط‌ زندگی خود را گرم کند.

به دنبال همین نیاز مهم انسان، وسایل گرمایشی مختلفی تولید و استفاده شدند که از جملهٔ آنها می‌توان به بخاری‌های گازی، برقی، شوفاژ و فن هیتر اشاره کرد.

با سردشدن هوا، تنها چیزی که می‌تواند محیطی گرم و مطلوب برای ما آماده کرده و تحمل این سرمای سخت را برای ما آسان بسازد، وسایل گرمایشی هستند.

هرچه زمان پیش رفت و دسترسی انسان به تکنولوژی و فناوری بیشتر و بیشتر شد، وسایل گرمایشی مجهز‌تر، پیشرفته‌تر و متنوع‌تری ساخته و روانهٔ بازار شد.

وسیله‌هایی که هم برای محیط خانه مناسب هستند و هم استفاده از آنها در بعضی از شغل‌ها ضروری است.

مثلاً شغل‌هایی مانند گلخانه‌ها، کارخانه و مرغداری برای گرم‌کردن فضا در فصل سرما، به وسایل گرمایشی نیاز دارند.

یکی از انواع مختلف وسایل گرمایشی، هیترها هستند.

هیترها دارای قابلیت‌های مختلف و ویژگی‌های متفاوتی هستند که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

به‌طورکلی هیتر‌ها را می‌توان در دسته‌های مختلف گازی، برقی، گازوئیلی و دوگانه‌سوز تقسیم‌بندی کرد.

در این مقاله ما به بررسی نوع برقی آنها خواهیم پرداخت.

هیتر برقی یکی از مدل‌های مختلف هیتر است و مانند بخاری‌برقی، با کمک متصل‌شدن به انرژی برق، گرما و حرارتی مناسب را ایجاد خواهد کرد.

فن هیتر دارای فن بوده و این قابلیت‌ را به کاربر خود می‌دهد که بتوان از آن به‌عنوان یک پنکهٔ باد گرم

استفاده کرد.

فن هیتر دارای حالت‌های صرفه‌جویی است تا از بالارفتن مصرف برق توسط دستگاه جلوگیری کند. همچنین ترموستات‌هایی که قابلیت تنظیم دارند به همراه تایمرهایی که مجهز به قابلیت برنامه‌ریزی هستند نیز برای این دستگاه‌ها تعبیه گشته است تا مصرف انرژی را پایین بیاورند و به صرفه‌جویی کمک کنند.

جالب است بدانید که هیتر‌های برقی در سه دسته‌بندی متفاوت مدل تابشی، فن دار و کانوکتور تقسیم می‌شوند.

هیتر برقی‌های تابشی دارای چند المنت هستند که به‌واسطهٔ عملکرد قطع و وصل‌شدن، هوای گرم را به محیط اطراف خود پخش می‌کنند و می‌توانند به شکل سریع‌تری در محیط‌های کوچک، هوای گرم را پخش کنند.

در هیترهای برقی مدل فن دار، حرارت و گرمای تولید شده به‌واسطهٔ فن‌هایی که در بدنهٔ دستگاه طراحی شده‌اند به محیط اطراف پخش خواهد شد.

جالب است بدانید که میزان حرارتی که به‌وسیلهٔ این مدل تولید می‌شود از مدل هیتر تابشی بیشتر می‌باشد.

هیتر برقی مدل کانوکتور می‌تواند در دو حالت مختلف فن دار و تابشی تولید بشود که مناسب است.

هیتر‌های مدل تابشی دارای سروصداهای اذیت‌کننده نخواهند بود؛ ولی گفتنی است که هیترهایی که دارای فن هستند، دارای راندمان گرمایی مناسبی هستند؛ اما کمی ممکن است صدای آنها اذیت‌کننده باشد.

اما به شکل کلی، فن هیترها به‌واسطهٔ فن داخلی که دارند، هوای گرم را به المنت‌های گرمایشی دستگاه خواهند دمید و به این طریق، هوا را گرم می‌کنند.

گفتنی است که به هیتر‌هایی که دارای ظرفیت‌های پائین‌تر 4500 وات هستند، مدل خانگی می‌گویند.

ممکن است در اینجای این مطلب با خودتان بگویید اکنون که انواع بخاری و شوفاژ و وسایل گرمایشی متنوع و پیشرفته‌ای در بازار وجود دارد، دیگر چه احتیاجی به فن هیتر و استفاده از آن است؟

در جواب این سؤال شما باید بگوییم که این سؤال، سؤالی اشتباه است. چراکه در بسیاری از مکان‌ها و موقعیت‌های مختلف ممکن است استفاده از بخاری گازی یا شوفاژ و... ممکن نبوده و یا به دلیل سرمای سخت و زیاد هوا، استفاده از وسایل گرمایشی دیگر به‌تنهایی جوابگوی سرمای هوا نباشد و آن‌وقت است که استفاده از فن هیترها و هیترهای برقی بسیار موردتوجه و استقبال افراد قرار خواهد گرفت.

هیترهای برقی نسبت به مدل گازی یا گازوئیلی دارای مزیت‌های بسیار زیادی هستند که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

اول اینکه این مدل هیتر برقی هیچ نیازی به نصب نخواهد داشت و استفاده از آن، بسیار آسان خواهد بود.

هیچ آلودگی در هوای محیط ایجاد نخواهند کرد و برای محیط‌هایی مانند محل کار، خانه و گلخانه‌ها که نباید آلودگی در هوای آنها وجود داشته باشد گزینهٔ مناسبی هستند و کاربردی هستند.

فن هیترها وسایلی هستند که قابل‌حمل و جا‌به‌جایی بوده و می‌توانید به هر کجا که خواستید آنها را ببرید و در آن محیط قرار بدهید و به‌آسانی آنها را جا‌به‌جا کنید.

گفتنی است که در هر مکانی که استفاده از برق ممکن باشد، می‌توان این وسیله را قرارداد و از آن استفاده کرد و از گرمای مطلوب آن، بهره برد.

البته اینکه ما، در این مطلب به مزیت‌های این وسیله پرداختیم به این معنی نیست که این وسایل هیچ عیبی نخواهند داشت. هر وسیله‌ای در کنار مزیت‌هایی که دارد، قطعاً دارای معایبی خواهد بود که باید از آن اطلاع داشت.

به‌عنوان‌مثال باید بدانید که فن هیترها بیشتر برای گرم‌کردن محیط‌هایی با ابعاد متوسط طراحی شده‌اند و اینکه بخواهید محیط‌هایی با ابعاد بالا را به‌خوبی گرم کنند، توقعی است که از این دستگاه‌ها انتظار نمی‌رود.

درعین‌حال به علت اینکه این وسیله از برق برای گرم‌کردن محیط استفاده می‌کند ممکن است انرژی بالایی از برق را مصرف کند.

همچنین اگر از آن محافظت نکرده و نکات ایمنی را رعایت نکنید، ممکن است موجب آتش‌سوزی بشوند.

پس دقت داشته باشید که هر وسیله در کنار مزیت‌های خود، دارای عیب‌هایی نیز خواهند بود.

اما به‌طورکلی خرید و انتخاب یک فن هیتر و استفاده از آن به نیاز شما و مساحت مکانی که قصد استفاده از فن هیتر برای آن را دارید وابسته است.

دقت داشته باشید که باید حتماً قبل از خرید وسیلهٔ موردنظرتان به تحقیق درمورد آن وسیله بپردازید و با دست پر به خرید دستگاه موردنظر بروید.

در ادامهٔ این مقاله ما به معرفی و بررسی دو نمونه از

فن هیتر پارس خزرخواهیم پرداخت پس لطفاً در ادامهٔ این مطلب، ما را همراهی کنید. 

فن هیتر پارس خزر  چه قابلیت‌هایی دارد؟

اولین دستگاهی که به شما معرفی خواهیم کرد و به بررسی ویژگی‌های آن خواهیم پرداخت، دستگاه

فن هیتر پارس خزر مدل FH2000P است که یکی از محصولات باکیفیت و کاربردی و مناسب این شرکت است و می‌تواند در ایجاد گرمایی مطلوب و مناسب در فضای محیط، بسیار مؤثر و مناسب عمل کند.

این دستگاه کوچک اما مناسب، دارای بدنه‌‌ای از جنس پلاستیک است که کیفیت مطلوبی داشته و می‌تواند به‌عنوان یک فن نیز برای شما کار و عمل کند.

گفتنی است که در هوای گرم شما می‌توانید از این دستگاه به‌عنوان ‌پنکه نیز استفاده کنید.

ابعاد این محصول پارس‌خزر، کوچک و مناسب است که به کاربر این امکان را می‌دهد که از آن بر روی میز نیز استفاده کند.

این فن‌هیتر در روزهای سرد سال می‌تواند؛ مانند یک بخاری‌برقی برای شما گرما ایجاد کند.

نحوهٔ عملکرد این دستگاه به نحوی است که تنها باید

پیچ تنظیم دمای دستگاه را بچرخانید و به این صورت، المنت‌ حرارتی فن‌هیتر را روشن کنید.

سپس فن دستگاه فن‌هیتر، هوای گرم را به سمت بیرون دستگاه هدایت خواهد کرد.

از ویژگی‌های مهم و برجستهٔ این فن‌هیتر می‌توان به قابلیت ممانعت از یخ‌زدگی المنت‌های دستگاه اشاره کرد.

گفتنی است که این وسیله دارای قابلیت قطع حرارتی خودکار بوده و این ویژگی باعث می‌شود تا اگر درجه حرارت دستگاه، به هر علتی بالا رفت، به‌صورت خودکار جریان برق قطع خواهد شد و فن و المنت‌های دستگاه خاموش می‌گردند. البته گفتنی است که رعایت نکات ایمنی بسیار ضروری می‌باشد.

شما می‌توانید از این فن‌هیتر در مغازه‌ها، شرکت‌ها، اداره‌، اتاق‌خواب و یا اتاق نشیمن نیز استفاده کنید و از قابلیت‌های این دستگاه، بهره ببرید.

با کمک این فن هیتر پارس خزر  مدل FH2000P، شما می‌توانید گرمایش فضاهای کوچک را به‌راحتی تأمین کتید و در مکان‌ها و محیط‌هایی که احتیاجی به گرم‌کردن بیست‌وچهارساعته نیست، از این فن‌هیتر بهره ببرید.

این دستگاه دارای قابلیت نصب بر روی زمین است و

تنظیمات حرارت نیز خواهد داشت.

حداکثر توان گرمایشی این محصول، 2000 وات است و وزن آن، 0.72 کیلوگرم می‌باشد.

و اما محصول دیگری که به بررسی و معرفی آن خواهیم پرداخت، دستگاه فن‌هیتر پارس‌خزر مدل SH2000P است که وسیله‌ای کاربردی، باکیفیت و مناسب از شرکت پارس‌خزر می‌باشد و می‌تواند در روزهای سرد سال، گرمای دلچسب و مناسبی را برای شما تولید کند.

بدنهٔ این محصول پارس‌خزر از جنس پلاستیک تولید شده است که ‌کیفیتی مطلوب داشته و زیبا است‌.

گفته می‌شود که در این دستگاه، حالت بخاری و گرمادهی آن در دو قدرت فعالیت می‌کند و باعث می‌شود تا المنت‌های داخلی دستگاه، داغ بشوند.

فن داخلی دستگاه کمک می‌کند تا این هوای گرم، به خارج از دستگاه منتقل بشود و هوا را گرم کند.

گفتنی است که ترموستات این دستگاه، در شش حالت درجه‌بندی‌ شده است و شکل پیچ تنظیم بر روی دستگاه و مابین دکمه‌های مربوط به فعال‌کردن المنت‌ها قرار گرفته است.

اگر دکمه‌های مربوط به روشن‌کردن المنت‌های دستگاه در حالت خاموش قرار بگیرند، این دستگاه فن‌هیتر مانند یک فن یا پنکه برای شما عمل خواهد کرد و حرارت و گرما ایجاد نخواهد کرد.

یکی از ویژگی‌های برجستهٔ این دستگاه، مجهز بودن دستگاه به قابلیت چرخش به طرفین می‌باشد. به کمک این قابلیت، باد به تمام قسمت‌های اتاق منتشر خواهد شد و به شکل مناسبی در جهت‌های مختلف، باد پخش خواهد شد. البته این نکته لازم به ذکر است که زاویهٔ چرخش دستگاه محدود می‌باشد.

حالت چرخش دستگاه را می‌توانید به‌واسطهٔ دکمه‌ای واقع در قسمت پایین دستگاه فن‌هیتر فعال یا اینکه غیرفعال کنید.

یک ویژگی مناسبی که این دستگاه دارد این است که در قسمت پایینی و همچنین قسمت میانی این محصول، دکمهٔ خاموش و روشن دستگاه تعبیه شده است تا اگر فن‌هیتر بر روی میز قرار داشت بتوانید با دست خود و اگر دستگاه بر روی زمین بود، به‌صورت پدالی با پا بتوانید دستگاه را خاموش یا روشن کنید.

فضایی در قسمت پشتی این دستگاه قرار گرفته است تا بتوانید در زمانی که از دستگاه استفاده نمی‌کنید، سیم برق دستگاه را در آن محیط بپیچانید تا به این صورت سیم دستگاه از هر آسیبی ایمن باشد.

یک تایمر در قسمت بالایی این محصول پارس‌خزر قرار گرفته است که می‌توانید فعالیت دستگاه را با استفاده از آن تایمر، زمان‌بندی کنید.

با استفاده از این فن هیتر پارس خزر  می‌توانید محیط‌هایی که کوچک هستند و احتیاجی به گرمادهی بیست‌وچهارساعته ندارند را گرم کنید.

گفتنی است که بدنهٔ این فن‌هیتر از جنس پلاستیکی مرغوب تولید شده است که در مقابل حرارت و گرما مقاوم می‌باشد.

در قسمت سمت چپی دکمهٔ پدالی دستگاه، یک چراغ نمایشگر تعبیه شده است که با فشاردادن این دکمهٔ پدالی و روشن‌شدن دستگاه، چراغ نمایشگر دستگاه روشن خواهد شد.

تعداد پره‌های فن این دستگاه، دو عدد بوده و همچنین این دستگاه دارای تایمر می‌باشد.

سیستم ضد رسوبی که برای این دستگاه تعبیه گشته است بسیار مناسب می‌باشد.

قابلیت تنظیم دما نیز برای این دستگاه در نظر گرفته شده است و می‌توانید این دستگاه را بر روی زمین نصب کنید و قرار دهید.

ابعاد این دستگاه مناسب بوده و فضای زیادی را اشغال نخواهد کرد.

در نهایت کلام، فن هیترهای پارس خزر محصولاتی باکیفیت و مناسب هستند که به‌آسانی می‌توانند در محیط‌های کوچک، گرمای دلچسب و مناسبی تولید کنند. تمام تلاش شرکت پارس خزر بر این است که مانند برندهای معروفی چون سونی و سامسونگ ، محصولاتی باکیفیت به کاربران خود ارائه دهد.

شما می‌توانید فن هیتر پارس خزر  را از طریق سایت پارس‌خزر اصفهان سفارش دهید. همچنین می‌توانید مقالات ما را در مورد میوه و سبزی خشک کن سایا که محصولی مناسب است در وبلاگ سایت ما مطالعه کنید.

از اینکه در این مقاله با ما همراه شدید، از شما سپاسگزاریم.

 

 

0 9 . خرید میوه خشک کن سایا

 

 خرید میوه خشک کن سایا

 

خرید میوه خشک کن سایا به چه صورت است؟

 

میوه‌ها منابع مناسب و خوبی برای انتقال مواد مغذی به بدن ما هستند‌. اما زمانی که خشک می‌شوند، هم خوشمزه‌تر هستند و هم نگه‌داری آنها آسان است و هم‌ می‌توان زمان ماندگاری آنها را افزایش داد.

به‌طورکلی میوه‌های خشک، یک میان‌وعدهٔ مناسب و جذاب به‌حساب می‌آیند که خوردن آنها، بسیار لذت‌بخش می‌باشد.

با خرید یک دستگاه میوه خشک کن، شما خواهید توانست این میان‌وعدهٔ جذاب و خوشمزه را در خانهٔ خود تهیه کنید و از آن لذت ببرید.

در این مقاله، ما به بررسی جنبه‌های مختلف خرید میوه خشک کن سایا خواهیم پرداخت که دو نمونه دستگاه بسیار کاربردی و مناسب خواهند بود.

پس لطفاً تا خط پایانی این مقاله، با ما همراه باشید.

در ابتدا باید قبل از معرفی محصولات موردنظر، به بررسی خواص میوه‌های خشک، دستگاه‌های میوه خشک‌کن و کاربردهای آنها بپردازیم. با ما همراه بمانید.

در یک تعریف کلی، میوهٔ خشک به میوه‌ای گفته می‌شود که تمام آب و رطوبت خود را‌‌ به روش‌های مختلفی ازدست‌داده است و به یک میوهٔ خشکیدهٔ کوچک تبدیل شده است که دارای انرژی بالا و مواد مغذی بسیار مناسبی می‌باشد که البته گفتنی است که به علت اینکه این میوه‌ها تمام آب خود را ازدست‌داده‌اند، دارای قند بالایی هستند و در صورت استفادهٔ بیش از حد ممکن است شما را به بیماری قند و... مبتلا کند پس مراقب باشید!

این میان‌وعدهٔ خوشمزه دارای خواص زیادی است که موجب می‌شود به بدن شما انرژی زیادی برسد.

میوه‌ها زمانی که در عمل خشک‌شدن، آب و رطوبت خود را از دست می‌دهند، دیگر از حضور باکتری‌های مضر و فاسدشدن در امان خواهند بود و به همین علت دارای ماندگاری زیادتری هستند.

پس نگه‌داری آنها بدون یخچال هم ممکن است و می‌توانید از آنها در سفر هم استفاده کنید و انرژی بدن خود را به کمک آنها تأمین نمایید.

همچنین می‌توانید هر میوه‌ای که دوست داشتید را در هر فصلی که هوس کردید، داشته باشید.

میوه‌های خشک دارای فیبر، ویتامین و مواد مغذی هستند که استفاده از آنها به میزان متعادل می‌تواند به‌ بدن ما ویتامین‌هایی مانند ویتامین B9 یا فولات و مواد مغذی را برساند.

میوه‌های خشک دارای خاصیت‌های آنتی‌اکسیدانی هستند و پلی‌فنول هستند که بسیار مناسب هستند.

میوه‌های خشک شده دارای فیبر هستند و این فیبر به هضم غذا و فرایند‌های گوارشی کمک خواهد کرد.

البته گفتنی است که ویتامین C که در میوه‌ها وجود دارد، زمانی که میوه‌ها خشک می‌شوند، کاهش پیدا می‌کند.

پس در کل میوه‌های خشک می‌توانند به‌عنوان میان‌وعده، بسیار مفید باشند و بهترین جایگزین برای خوراکی‌های مضر هستند.

اما شاید خرید آنها از بازار، هم دارای هزینه‌های زیاد باشد و هم اینکه به کیفیت و طعم دلخواه شما نباشد.

پس بهتر است که این خوراکی مقوی و خوشمزه را در خانه و به شکل طبیعی آماده و حاضر کنید.

از قدیم برای خشک‌کردن میوه‌ها از روش‌های سنتی استفاده می‌شد که باید میوه‌ها را برای مدت‌زمان‌های طولانی، در فضای باز و در زیر نور آفتاب، نگه‌داری می‌کردند.

این روش البته دارای معایبی است. مثلاً اینکه زمان زیادی طول می‌کشد تا میوه‌های خشک آماده بشوند.

از طرف دیگر، چون این میوه‌ها در فضای باز هستند، ممکن است به آلودگی‌های هوا آلوده شوند و کیفیت و طعم دلخواهی که مدنظر شماست را پیدا نکنند.

پس کاری که می‌شود در عصر تکنولوژی انجام داد، خرید یک دستگاه میوه خشک‌کن است که به کمک شما خواهد آمد و به شما در تهیهٔ میوه‌های خشک باکیفیت، کمک خواهد کرد.

دستگاه میوه خشک‌کن در کل به دو گروه صنعتی و خانگی، تقسیم‌بندی می‌شوند که البته در این مطلب ما به بررسی مدل خانگی آنها خواهیم پرداخت.

میوه و سبزی‌ خشک‌کن‌های خانگی، دستگاه‌هایی با ابعاد نسبتاً کوچک هستند که به کمک انرژی برق‌کار می‌کنند و دارای پنج یا شش طبقه و سینی هستند.

این دستگاه‌ها مجهز به المنت‌های حرارتی و همچنین فن هستند که به خشک‌کردن هرچه بهتر میوه‌ها کمک خواهد کرد.

اگر درمورد نحوهٔ عملکرد این دستگاه‌ها از ما سؤال کنید، در بند زیر به شما توضیح خواهیم داد پس با ما همراه بمانید.

شما ابتدا باید میوه‌ها را به‌صورت نازک برش داده و در سینی‌های این دستگاه، به‌صورت جداگانه پخش کنید. سپس دستگاه با اتصال به برق و روشن‌شدن، المنت‌ها حرارتی آن گرم می‌شوند و از خود، حرارت ایجاد می‌کنند. حرارتی که مناسب و کنترل شده است.

سپس این حرارت به کمک فن دستگاه در بین طبقات و میوه‌ها به گردش برخواهد آمد و به‌صورت یکنواخت، باعث خشک‌شدن میوه‌ها خواهد شد.

در این دستگاه، میوه‌ها، آب و رطوبت خود را از دست می‌دهند و مواد مغذی خود را حفظ می‌کنند.

به کمک این دستگاه، شما می‌توانید میوه‌های باقی‌مانده در یخچال خود را که نرم شده‌اند و کیفیت اولیهٔ خود را ازدست‌داده‌اند را خشک کنید و از آنها استفاده کنید.

همچنین به کمک این دستگاه، شما زمان ماندگاری میوه‌ها را افزایش می‌دهید و از فساد آنها جلوگیری می‌کنید.

با دستگاه میوه و سبزی خشک‌کن، شما قادر هستید که میان‌وعده‌ای سالم و خوشمزه و مقوی داشته باشید.

دقت داشته باشید که برای خرید یک دستگاه میوه خشک‌کن باکیفیت، حتماً باید به ظرفیت موردنیاز خود توجه کنید و درمورد وسیلهٔ موردنظرتان به تحقیق و پرس‌وجو بپردازید تا از خرید آن پشیمان نشوید.

ما، در ادامهٔ این مطلب به شما خواهیم گفت که خرید میوه خشک کن سایا تا چه اندازه می‌تواند به شما کمک کند و برای شما، سودمند باشد. پس در ادامهٔ این مطلب لطفاً با ما همراه بمانید.

خرید میوه خشک کن سایا چه مزیت‌هایی دارد؟

اولین محصولی که بررسی می‌کنیم دستگاه میوه و سبزی خشک‌کن سایا مدل GP-102 است که بسیار کاربردی،‌ باکیفیت و مناسب است و می‌تواند به شما در داشتن یک تغذیهٔ سالم کمک فراوانی کند.

برای این دستگاه، پنج سینی یا طبقه طراحی شده است که می‌توانید میوه‌های زیادی را در آنها پخش کرده و به خشک‌کردن میوه‌ها اقدام کنید.

این طبقه‌ها دارای طراحی مشبک هستند که از پلاستیک ساخته شده‌اند و بسیار مناسب هستند.

این مدل طراحی آنها که از جنس مشبک است کمک می‌کند تا هوای گرم و کنترل شده به شکل بسیار مناسبی از بین میوه‌ها و طبقات عبور کند و در بین آنها به گردش دربیاید. به این شکل، میوه‌ها به‌صورت یکسانی خشک خواهند شد.

دقت داشته باشید که با استفاده از این دستگاه، شما خواهید توانست، سبزی‌ها را نیز خشک کنید که بسیار قابلیت مناسبی می‌باشد.

به این صورت که ابتدا آنها را تمیز شست‌وشو بدهید و سپس در سینی‌های دستگاه میوه خشک‌کن به‌صورت مناسبی پخش کنید تا به این صورت خشک بشوند.

دقت کنید که هرچقدر قطر برش‌های میوه‌های شما کمتر و نازک‌تر باشد، میوه‌ها زودتر و بهتر خشک خواهند شد‌.

قابلیت‌های این دستگاه میوه خشک‌کن سایا تنها به این دو کار محدود نخواهد شد. شما می‌توانید با این دستگاه به خشک‌کردن انواع گل‌ها نیز اقدام کنید و قسمت‌های مختلف خانهٔ خود را با آنها تزئین کنید.

همچنین می‌توانید با استفاده از این دستگاه به تولید و تهیهٔ انواع لواشک‌های خوشمزه، طبیعی و سالم اقدام کنید که به‌صورت دلخواه و باکیفیت مناسب شما ایجاد خواهند شد که بسیار خوشمزه و دلنشین هستند.

شما می‌توانید طبقه‌های این دستگاه را در صورت نیاز کم کنید تا بتوانید فضای بیشتری از دستگاه در دسترس داشته باشید.

ابعاد این دستگاه 17x17x29 سانتی‌متر است که نسبتاً کوچک بوده و فضای زیادی را اشغال نخواهد کرد.

وزن این دستگاه 1.8 کیلوگرم است که سبک بوده و جا‌به‌جایی آن بسیار آسان و مناسب می‌باشد.

سیستم عبور هوای گرم در این دستگاه به‌صورت دورانی است که هوای گرم را در دمایی مناسب در فضای دستگاه به گردش درخواهد آورد و میوه‌ها را خشک خواهد کرد.

توان این دستگاه، 250 وات است و بدنهٔ آن از جنس پلاستیک طراحی و تولید گشته است و همچنین دارای پایه‌های ضدلغزش می‌باشد که بسیار مناسب است.

و اما محصولی دیگر که به بررسی آن خواهیم پرداخت،

دستگاه میوه و سبزی خشک‌کن سایا مدل GP 103

است که بسیار دستگاهی باکیفیت، ‌ کاربردی و مناسب است و تهیهٔ تنقلات سالم خانگی را برای شما آسان خواهد کرد.

برای این دستگاه خشک‌کن نیز پنج سینی جادار و مناسب طراحی گشته است که به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید میزان زیادی از میوه‌ها را درون آنها خشک کنید.

این سینی‌ها به‌صورت مشبک طراحی شده‌اند که این قابلیت آنها ‌کمک می‌کند تا هوای گرم‌ و کنترل شده به شکل بسیار مناسبی از بین برش‌های میوه گذر کند و آنها را به‌صورت یکسانی خشک کند.

دقت داشته باشید که زمان لازم برای خشک‌شدن میوه‌ها به قطر آنها بستگی دارد و هرچقدر که قطر آنها کمتر باشد، خشک‌شدن آنها سریع‌تر صورت خواهد پذیرفت. البته این زمان با توجه با نوع میوه، متفاوت خواهد بود.

طراحی این پنج سینی به‌گونه‌ای است که بر روی همدیگر سوار خواهند شد و دارای قابلیت چرخش 360 درجه هستند که این امکان را به کاربر می‌دهند تا در صورت خشک‌نشدن میوه‌های یک طرف سینی، بتوانید سینی‌ را بچرخانید و در معرض حرارت قرار بدهید.

همچنین شما می‌توانید این سینی‌ها را از دستگاه جدا کنید و آنها را تمیز کنید و به این شکل نظافت دستگاه، آسان خواهد بود.

این دستگاه میوه و سبزی خشک‌کن دارای موتور 250 وات است.

شما با استفاده از این دستگاه خواهید توانست به شکل مناسبی به خشک‌کردن سبزی‌ها و انواع گل‌ها بپردازید و از این قابلیت‌های این دستگاه، بهره و لذت ببرید.

ابعاد این دستگاه، 180 × 290 × 290 میلی‌متر هستند و همچنین وزن آن 1.865 کیلوگرم می‌باشد.

توان این دستگاه 250 وات است و همچنین جنس بدنهٔ این دستگاه از پلاستیک تولید گشته است.

پایه‌های ضدلغزشی که برای این دستگاه، طراحی شده است، بسیار مناسب هستند.

طراحی این دو محصول، به شکلی است که فضای بسیار کمی را در آشپزخانه اشغال می‌کند و به شما کمک می‌کنند تا بتوانید تغذیهٔ سالمی را در پیش داشته باشید.

با خرید میوه خشک کن سایا شما می‌توانید خوراکی‌های سالم و مقوی و خوشمزه‌ای را تهیه کنید و از خوردن آنها لذت ببرید.

تمام تلاش شرکت پارس خزر بر این است که مانند برندهای معروفی چون سامسونگ و سونی به شما محصولاتی باکیفیت ارائه دهد. شما می‌توانید خرید میوه خشک کن سایا را از طریق سایت پارس‌خزر اصفهان انجام دهید.

از اینکه ما را در این مطلب همراهی کردید از شما سپاسگزاریم.

 

0 8 . چای ساز پارس خزر چه ویژگی هایی دارد ؟

چای ساز پارس خزر

چای ساز پارس خزر چه مزیت‌هایی دارد؟

چای ساز پارس خزر، محصولاتی بسیار کاربردی، باکیفیت، ‌ محبوب و اقتصادی هستند که به شما کمک می‌کنند در عرض مدت زمانی کوتاه، بتوانید یک قوری چایی دبش، تازه و خوش‌عطر را حاضر کنید و از آن لذت ببرید. در ادامهٔ این مقاله، ما قصد داریم به معرفی و بررسی ویژگی‌های این محصولات بپردازیم.

پس لطفاً تا انتهای این مقاله، با ما همراه بمانید.

نوشیدنی چای، یکی از محبوب‌ترین نوشیدنی‌ها در بین ما ایرانی‌ها است که می‌تواند در زمان شادی، غم، خستگی، بی‌حوصلگی، یا در هر زمان مانند صبح، شب، بعدازظهر، بعد از کار یا هر زمان دیگری، شادی و نشاط و آرامش ازدست‌رفته را به وجود ما، برگرداند. به‌اصطلاح قدیمی‌ها، چای بر هر درد بی‌درمان دواست!

از همین رو، کالاهایی که مربوط به دم‌کردن چایی باشند هم از ملزومات هر خانهٔ ایرانی است که باید حتماً به آنها، توجه بسیار زیادی بشود.

پس‌ اگر شما فردی هستید که علاقهٔ زیادی به نوشیدنی چایی دارید و خواستار خوردن یک فنجان چایی خوشمزه و دم کشیده و خوش‌عطر هستید، به‌احتمال ‌زیاد یکی از مهم‌ترین سؤال‌هایی که در ذهن شما ایجاد خواهد شد این است که باید برای دم‌کردن یک فنجان چای دبش، در بین چای‌ساز یا سماور، کدام را انتخاب کنیم و اصلاً کدام یک بهتر است؟

خب اول‌ازهمه برای پاسخ به این سؤال، بهتر است به بررسی جداگانهٔ هر کدام از این وسیله‌ها بپردازیم.

سماور، همان‌طور که همهٔ ما می‌دانیم، یکی از وسایل و ابزارهای قدیمی برای درست‌کردن و تهیهٔ چای به‌حساب می‌آید. این وسیله علی‌رغم همهٔ مزیت‌هایی که دارد، یکی از معایب بزرگ استفاده از آن، این می‌باشد که آب در آن با سرعت کندی جوش خواهد آمد و زمان زیادی را از شما به هدر خواهد داد. به‌خصوص اگر شما زمان کمی در اختیار دارید و فرصت کافی برای منتظر ماندن نخواهید داشت.

اما خب در دستگاه چای‌ساز به این‌ صورت نیست و اینکه سرعت جوشیدن آب در دستگاه چای‌ساز به نسبت خیلی بیشتر از سماور خواهد بود و حتی به‌جرئت می‌توان گفت که این زمان نصف زمانی است که آب در سماور به جوش خواهد آمد.

به‌طورکلی در زمان‌های قبل‌تر، استفاده از سماورهای ذغالی، سماورهای برقی و گازی و یا کتری‌های معمولی که بر روی شعله‌های گاز می‌گذاشتیم، بیشتر برای تهیهٔ چایی مرسوم بودند، اما به دلیل مدت زمانی طولانی که این وسیله‌ها برای جوش‌آوردن آب صرف می‌کردند، و همچنین با پیشرفت تکنولوژی، وسایل دیگری به نام چای‌ساز، طراحی و تولید و روانهٔ بازار گشتند که بسیار کاربردی و مناسب هستند.

اگر فرد شاغلی هستید و زمان برایتان اهمیت زیادی دارد، پیشنهاد ما برای شما این است که درصورتی‌که مجبور هستید صبح‌های زود به سرکار بروید و یا اینکه حوصله و زمان برای جوش‌آمدن آب در سماور را ندارید، بهترین گزینه برای شما این است که از دستگاه چای‌ساز برای دم‌کردن چایی استفاده کنید و در زمان خود صرفه‌جویی کنید و البته گفتنی است که اگر دستگاه چای‌ساز خود را به‌دقت انتخاب کنید، علاوه بر سرعت، شما یک قوری چایی باکیفیت و خوش‌عطر در اختیار خواهید داشت.

چای‌سازها همان‌طور که از نامشان مشخص است، می‌توانند با استفاده از نیروی برق و تبدیل آن به انرژی گرمایی، آب را در کمتر از چهار دقیقه به جوش بیاورند، و درنهایت، یک قوری چایی خوش‌طعم به شما هدیه دهند.

چای‌سازها دارای مزیت‌های فراوانی هستند که چند مورد از آنها را به‌صورت مختصر برای شما توضیح خواهیم داد.

نحوهٔ کار دستگاه چای‌ساز به این صورت است که پس از جوشیدن آب، دستگاه به‌صورت اتوماتیک خاموش شده و به این صورت، دچار آتش‌سوزی و انفجار نخواهد شد و به همین دلیل است که شما می‌توانید با خیال راحت و بدون هیچ نگرانی، از این دستگاه استفاده کنید؛ اما به یاد داشته باشید که رعایت نکات ایمنی همیشه و بسیار ضروری است.

اگر می‌خواهید که علاوه بر چای، قهوه و... با استفاده از دستگاه چای‌ساز یا سماور دم کنید، پیشنهاد ما برای  شما، انتخاب دستگاه چای‌ساز است. چراکه عامل مهمی که در دم‌کشیدن چایی و نوشیدنی‌های گرم بسیار مؤثر می‌باشد، عامل دما است.

همان گونه که آگاه هستید دما در سماورها، قابل‌تنظیم نیست، اما در دستگاه چای‌ساز، شما به‌آسانی خواهید توانست، باتوجه‌به نوشیدنی که میل می‌کنید، دمای دستگاه چای‌ساز را بر روی مقدار مشخص و دلخواهتان قرار بدهید.

مثلاً دمای مناسب برای دم‌کردن چایی سبز، ۱۸۰ درجه سانتی‌گراد می‌باشد؛ بنابراین هنگامی‌ که شما قصد دم‌کردن چایی سبز را دارید، باید دمای دستگاه چای‌ساز را بر روی این درجه قرار دهید و از خوردن یک فنجان چایی سبز دم کشیدهٔ خوش‌عطر، لذت ببرید.

ممکن است تا به کنون برای شما نیز پیش‌آمده باشد که زیر کتری آب را روشن کرده باشید و به انجام کارهای خودتان مشغول شده باشید و یا اینکه ممکن است مشغول صحبت با گوشی شوید و به‌طورکلی از یاد ببرید که کتری روی گاز است. اما به‌یک‌باره به یاد بیاورید که کتری بر روی اجاق‌گاز در حال سوختن است. اما گفتنی است که درواقع یکی از مهم‌ترین مزیت‌هایی که دستگاه‌های چای‌ساز در مقایسه با کتری و سماور، دارا هستند این است که این دستگاه‌ها دارای سیستم قطع کن خودکار هستند و به کمک این سیستم، کتری شما نخواهد سوخت. البته رعایت نکات ایمنی همیشه ضروری و مهم است.

اما خب همان‌طور که هر وسیله‌ای در کنار مزیت‌هایش دارای معایبی هم هست، دستگاه چای‌ساز هم به همین صورت بوده و در کنار مزیت‌های فراوان، دارای معایبی هم نیز می‌باشد.

به طور مثال یکی از معایب دستگاه چای‌ساز این است که این وسیله تنها با برق‌کار خواهد کرد و خب طبیعتاً زمانی که برق قطع بشود شما دیگر قادر نخواهید بود که از این دستگاه استفاده کنید.

به‌علاوه همچنین، یکی دیگر از مهم‌ترین مضراتی که دستگاه چای‌ساز دارد، این است که استفاده از آن در زمانی که درون آن رسوب و جرم وجود دارد برای سلامتی انسان، مضر خواهد بود.

با همهٔ این توصیفات، اگر شما قصد خرید یک دستگاه چای‌ساز را دارید، بهتر است که به طور کامل، به تحقیق و پرس‌وجو بپردازید و سپس به خرید آن اقدام کنید تا در آینده و پس از خرید، از خرید خود پشیمان نشوید.

ما در مقالهٔ زیر قصد داریم، به بررسی چند تا از بهترین چای ساز پارس خزربپردازیم. چای‌سازهایی که باکیفیتی مطلوب، کارایی فوق‌العاده و قیمت‌های مقرون‌به‌صرفه‌ و اقتصادی، طراحی و تولید گشته‌اند. در ادامه به معرفی ویژگی‌های این چای‌سازها به‌صورت مختصر و کلی خواهیم پرداخت. پس لطفاً با ما همراه باشید.

چای ساز پارس خزر  چه ویژگی‌هایی دارد؟

اولین دستگاه چای‌سازی که قصد معرفی آن به شما را داریم، دستگاه چای‌ساز گرم نوش دیجیتال شرکت پارس‌خزر است که دستگاهی بسیار محبوب و معروف در بین کاربران این شرکت است. چراکه دارای قابلیت‌های فوق‌العاده‌ای می‌باشد و بسیار مناسب است.

کتری این چای‌ساز از جنس استیل بوده و قوری آن نیز از جنس چینی است که باعث می‌شود طعم چایی دم کشیده در آن، بسیار طبیعی و خوش‌طعم باشد.

یک لامپ نشانگر سبز و نارنجی بر روی پایهٔ این محصول، تعبیه گشته است که وضعیت جوش دستگاه را به کاربر، نشان خواهد داد و این بسیار مناسب می‌باشد.

همچنین این دستگاه دارای صفحه‌نمایش دیجیتال است که می‌تواند دمای چای درون قوری را به شما نشان دهد.

سینی دیجیتال این دستگاه دارای شیشه سکوریت مشکی رنگ به همراه کلیدهای لمسی بوده که هم بسیار کاربردی است و هم اینکه ظاهر بسیار جذاب و چشم‌نوازی دارد و به آشپزخانهٔ شما، جذابیتی زیادی را اضافه خواهد کرد.

مجهز بودن این محصول به دستگیرهٔ پلاستیکی و درپوش پلاستیکی جداشونده باعث شده تا کارایی این دستگاه به شکل مناسبی، بهتر بشود.

یکی از ویژگی‌های برجستهٔ این دستگاه این است که می‌تواند، آب را در مدت زمانی کوتاه‌تر از چهار دقیقه به جوش بیاورد و این بسیار عالی است.

چای‌ساز گرم نوش دیجیتال شرکت پارس‌خزر، دارای المنت مخفی و همچنین سیستم قطع کن اتوماتیک بوده که بسیار عالی و مناسب است.

به‌طورکلی، ویژگی‌های این دستگاه، باعث شده تا به دستگاهی کاربردی و دوست‌داشتنی تبدیل بشود.

و اما دستگاه چای‌ساز بعدی که قصد داریم آن را به شما معرفی کنیم، دستگاه دم‌آور مدل چای نوش است که توسط شرکت معتبر پارس‌خزر به بازار، ‌ ارائه شده است.

این دستگاه مجهز به یک قوری چینی باکیفیت است که قادر است تا انواع چای و دم‌نوش را به شکل باکیفیتی برای شما دم کند.

همچنین کتری این دستگاه از جنس استیل تولید و طراحی شده است که بسیار مقاوم و باکیفیت است.

این دستگاه، در بین مصرف‌کنندگان از محبوبیت مناسبی برخوردار بوده. چرا که به علت نحوهٔ طراحی که دارد، قوری بر روی کتری قرار می‌گیرد و محصول داخل قوری، آرام‌آرام و با استفاده از بخار آب کتری، دم می‌کشد که این امر باعث شده تا چای یا دم‌نوش، دارای طعمی طبیعی، دلچسب، گوارا و لذت‌بخش باشد.

ترموستاتی که در این محصول، تعبیه گشته است، کمک می‌کند تا از مصرف زیاد انرژی توسط دستگاه جلوگیری شده و این یک گزینهٔ بسیار مناسب برای این دستگاه است.

یکی از ویژگی‌های برجستهٔ این دستگاه این است که می‌تواند دما را به‌صورت اتوماتیک در حالت جوش ملایم نگه دارد تا چایی پس از به جوش‌آمدن آب، دم بکشد.

گفتنی است که این دستگاه دم‌آور مدل چای نوش، دارای گواهینامهٔ استاندارد ایمنی محصول است که این موضوع، تضمینی بر کیفیت این دستگاه می‌باشد.

قیمت این دستگاه نیز بسیار اقتصادی و مقرون‌به‌صرفه است که با توجه با قابلیت‌های این دستگاه، بسیار مناسب و تحسین‌برانگیز می‌باشد.

به‌طورکلی این دستگاه دم‌آور مدل چای نوش، دستگاهی محبوب و باکیفیت است که گزینه‌ای قابل‌تأمل برای خریداران می‌باشد.

و اما محصول بی‌نظیر بعدی که قصد داریم به معرفی و بررسی آن بپردازیم، دستگاه چای‌ساز دم‌آور مدل 3500SP است که محصولی ساده، کاربردی و باکیفیت است که توسط شرکت پارس‌خزر به بازار معرفی شده است.

این دستگاه دارای یک قوری و یک کتری است که به‌صورت کنار یکدیگر قرار خواهند گرفت و این موضوع باعث شده تا این دستگاه چای‌ساز، جای کمتری در آشپزخانهٔ شما اشغال کند و این بسیار مناسب است.

جنس کتری این دستگاه از استیل ضدزنگ بوده و قوری آن از جنس چینی می‌باشد. همچنین توان مصرفی این دستگاه، 1685 وات بوده که بسیار مناسب است.

این چای‌ساز همچنین دارای یک صفحهٔ گرم نگه دارنده کتری است که بسیار کاربردی می‌باشد.

یکی از ویژگی‌های برجستهٔ این دستگاه، این است که دارای کلید خودکار تنظیم جوش داغ و جوش ملایم بوده که بسیار عالی و مناسب خواهد بود.

همچنین این دستگاه دارای فیلتر چای ضدزنگ است که بسیار کاربردی و مناسب بوده و به کاربر، کمک بسیار زیادی خواهد کرد.

جالب است بدانید که یکی از ویژگی‌های مهم این دستگاه این است که به کاربر خود این امکان را داده که بتواند، به‌صورت هم‌زمان از دو قوری استفاده کند.

کتری استیل و قوری چینی این دستگاه در برابر حرارت، بسیار مقاوم و باکیفیت خواهد بود.

کاربری آسان این دستگاه، بر جذابیت آن، چندبرابر اضافه خواهد کرد و این بسیار نکتهٔ مهمی می‌باشد.

همچنین فیلتر فلزی این دستگاه، نوشیدنی‌های شما را به شکل شفافی نگه داشته که بسیار مناسب است.

پس به‌طورکلی دستگاه چای‌ساز دم‌آور مدل 3500SP،

دستگاهی است که به علت کاربرد‌های خود، بسیار محبوب و دوست‌داشتنی خواهد بود.

ما در این مطلب سعی کردیم، سه مدل از محبوب‌ترین چای ساز پارس خزر را به شما معرفی کنیم البته به‌صورت مختصر. گفتنی است که می‌توانید برای مشاهدهٔ ویژگی‌های این محصولات به‌صورت دقیق‌تر، به سایت پارس‌خزر اصفهان مراجعه کنید.

شرکت معتبر پارس‌خزر دارای چای‌ساز‌های باکیفیتی است که در این مطلب مجالی برای توضیح کامل درمورد آنها نیست. پس به همین مقدار بسنده می‌کنیم‌. تمام تلاش شرکت پارس خزر بر این است که محصولات باکیفیتی مانند برندهای معروف ال جی و سونی به شما عزیزان ارائه کند.

سپاس از شما برای همراهی ما در این مطلب.

 

 

0 7 . چای ساز پارس خزر اصفهان

 

چای ساز پارس خزر اصفهان

 

چای ساز پارس خزر اصفهان چه مزیت‌هایی دارد؟

 

در مطلب زیر، قصد داریم به صحبت درمورد چای ساز پارس خزر اصفهان بپردازیم و به‌صورت خلاصه، به معرفی و بررسی تک‌به‌تک ویژگی‌های چای‌سازهای این شرکت، خواهیم پرداخت. پس لطفاً تا انتهای این مقاله، با ما همراه بمانید.

در ابتدا اجازه دهید توضیحاتی درمورد شرکت پارس‌خزر و یکی از معتبرترین نمایندگی‌های این شرکت، یعنی پارس‌خزر اصفهان، به شما ارائه دهیم.

همان‌طور که می‌دانید، شرکت پارس‌خزر یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان لوازم برقی خانگی است که در بین مردم ایران‌زمین، نامی آشنا و معتبر به‌حساب می‌آید. این شرکت با تولید و عرضه لوازم برقی خانگی باکیفیت بالا، همواره توانسته در بین مردم کشورمان، از محبوبیت مناسبی بهره‌مند بشود.

پارس‌خزر اصفهان، درواقع یکی از شعبه‌های معتبر شرکت پارس‌خزر در اصفهان است که با مدیریت جناب آقای بهنام‌پور و سابقه‌‌ای نزدیک به یک دهه، در زمینهٔ ارائه و عرضهٔ بهترین لوازم برقی خانگی به بازار، فعالیت می‌کند.

شرکت معتبر پارس‌خزر با تولید انواع لوازم برقی خانگی چون چای‌ساز، قهوه‌ساز و... انجام امور خانه و آشپزخانه را برای همهٔ افراد، آسان‌تر و لذت‌بخش کرده است.

اما مطلبی که در این مقاله، بیشتر قصد داریم به آن بپردازیم، چای ساز پارس خزر اصفهان است که وسیله‌هایی بسیار کاربردی و دوست‌داشتنی هستند.

قطعاً همهٔ ما می‌دانیم که چایی، یک نوشیدنی بسیار محبوب و دلچسب و پرطرف‌دار در بین مردم کشورمان است. نوشیدنی جادویی که می‌تواند در هر زمان و هر مکان، در غم و خستگی، در لحظات شاد و یا لحظات استرس‌آور، آرامش و نشاط خاصی را برای ما به ارمغان بیاورد.

تا کنون روش‌های متفاوت به همراه وسایل متفاوتی برای تهیهٔ این نوشیدنی دلخواه و‌ دلچسب، در بین مردم، رواج پیدا کرده است.

اما نکته‌ای که در این مورد، مهم است، کیفیت چایی و زمان حاضرشدن آن است که برای کاربر، اهمیت دارد. 

سماورهای گازی و همچنین کتری‌هایی که برای جوش‌آوردن آب، بر روی گاز قرار می‌دهیم، زمان طولانی را برای به جوش‌آوردن آب، صرف می‌کنند و این موضوع، تا حدی آزاردهنده و وقت‌گیر است. به‌خصوص اگر شما زمان کافی در اختیار نداشته باشید، مثلاً صبح زود باشد و شما برای رفتن به محل کار خود، عجله داشته باشید. یا اینکه از بیرون به خانه برگشته باشید و آن‌قدر خسته باشید که فرصت کافی برای انتظارکشیدن برای آماده‌شدن چایی نداشته باشید. یا حتی جمعیت زیادی از مهمان‌ها به خانهٔ شما آمده باشند و شما فرصت کافی برای حاضرکردن چایی برای آنها نداشته باشید.

در چنین حالتی، چای‌سازها به شکل بسیار مؤثری می‌توانند در تهیهٔ چایی برای شما، بسیار کارآمد باشند.

چای‌سازها، همان گونه که از نام آنها مشخص است، می‌توانند به‌وسیلهٔ انرژی الکتریکی، با تولید گرما و حرارت، آب را در کسری از دقیقه به جوش بیاورند و در مدت زمانی کوتاه، چایی خوش‌طعم و عطری را برای کاربران خود، حاضر کنند.

سرعت، مهم‌ترین مزیت استفاده از این وسیله است. چراکه همان‌طور که گفته شد، می‌توانند در مدت زمانی بسیار کوتاه، برای شما، چایی حاضر کنند.

امنیت از مزیت‌های دیگر این دستگاه است، چراکه امنیت چای‌سازها نسبت به سماورها و کتری‌ها، بیشتر بوده و کمتر باعث ایجاد آسیب برای کاربر می‌شوند.

اما از همهٔ این مطالب که بگذریم، بهتر است به بررسی چای ساز پارس خزر اصفهان بپردازیم.

توجه داشته باشید که شما می‌توانید، پس از مطالعهٔ ویژگی‌های محصولات این شرکت، تمامی آنها را به‌صورت کامل در سایت پارس‌خزر اصفهان مشاهده و سپس خریداری کنید.

چای ساز پارس خزر اصفهان چه ویژگی‌هایی دارد؟

چای‌ساز پارس‌خزر مدل گرم نوش، یکی از چای‌سازهای تولید شده توسط شرکت پارس‌خزر است که دارای ظاهری چشم‌نواز و کارایی مناسبی است.

کتری این چای‌ساز از جنس استیل تولید شده که دارای 1.8 لیتر ظرفیت است و دارای کیفیت و دوام و مقاومت بالایی می‌باشد. همچنین دارای دستگیره و درپوش پلاستیکی جداشونده است که بسیار مناسب می‌باشد.

جنس قوری این چای‌ساز، چینی بوده که دارای گنجایش 0.7 لیتر است و درعین‌حال، دارای فیلتر با قاب پلاستیکی و مش فلزی می‌باشد.

کتری این چای‌ساز پارس‌خزر مدل گرم نوش، مجهز به قابلیت چرخش 360 درجه بر روی سینی دیجیتال می‌باشد.

این چای‌ساز دوکاره دارای پنل لمسی برای تنظیم کاربرد دستگاه بوده و همچنین مجهز به دستگیره در زیر سینی برای حمل راحت محصول می‌باشد. این موضوع باعث شده تا حمل‌ونقل و جابه‌جایی چا‌ی‌ساز، آسان باشد.

این محصول دارای سیستم ایمنی بوده که از قطعات الکتریکی در مقابل گرم‌شدن بیش از حد یا بدون آب‌کار کردن محصول، محافظت می‌کند.

چای‌ساز پارس‌خزر مدل گرمنوش، مجهز به صفحه گرم نگه دارنده کتری بوده که از ویژگی‌های مهم این محصول به شمار می‌آید.

محل قرارگیری قوری و کتری در این محصول از شرکت پارس‌خزر، به‌صورت کنار یکدیگر است که بسیار کاربردی و مناسب می‌باشد.

اما محصول بعدی در دسته‌بندی چای‌سازهای شرکت پارس‌خزر، دستگاه دم‌آور مدل چای‌نوش است که از ساخته‌های زیبا و باکیفیت این شرکت معتبر می‌باشد.

این مدل چای‌ساز، در گروه دم‌آورها قرار می‌گیرد.

کتری این محصول، دارای بدنه‌ای از جنس استیل بوده که به‌صورت باکیفیت و بادوام و مقاوم ساخته شده است. همچنین قوری این محصول از جنس چینی بوده و به همین علت، طعم چایی دم شده در این دستگاه، بسیار طبیعی و لذت‌بخش و دلچسب می‌باشد.

با استفاده از چای‌ساز پارس‌خزر مدل گرمنوش، می‌توانید انواع دمنوش، اعم از گل‌گاوزبان، آویشن، دارچین، نعناع و... را تهیه کنید و از طعم طبیعی آنها، لذت ببرید.

نگه‌داشتن دما به شکل اتوماتیک در حالت جوش ملایم، باعث می‌شود تا چایی، بعد از به جوش‌آمدن، به شکل لذت‌بخشی دم بکشد و طعم عالی داشته باشد.

چای‌ساز پارس‌خزر مدل گرمنوش، دارای ترموستات بوده که باعث مصرف کم‌انرژی در این دستگاه خواهد شد. ‌ ظرفیت کتری این دستگاه، 1.9 لیتر و ظرفیت قوری آن، 0.9 لیتر می‌باشد.

به‌طورکلی، این محصول هم همانند محصولات دیگر شرکت پارس‌خزر، بسیار مطلوب، محبوب و باکیفیت می‌باشد.

چای‌ساز بعدی شرکت پارس‌خزر که در این مقاله قصد بررسی آن را داریم، چای‌ساز دم‌آور مدل 3500SP می‌باشد که به شکل بسیار ساده و زیبا اما درعین‌حال مقاوم و کاربردی و ارزان‌قیمت به بازار ارائه شده است.

توان مصرفی این چای‌ساز شرکت پارس‌خزر، به شکلی  نسبتاً بالا طراحی گشته است.

این محصول دارای یک قوری چای و یک کتری می‌باشد که نحوهٔ قرارگیری آنها به شکل کنار یکدیگر است.

توان مصرفی چای‌ساز دم‌آور مدل 3500SP،

 1685 وات بوده و همچنین جنس بدنهٔ کتری این دستگاه، از جنس استیل ضدزنگ طراحی و ساخته‌شده است.

همچنین این دستگاه چای‌ساز، به یک صفحه گرم نگهدارنده کتری هم مجهز می‌باشد که از ویژگی‌های مهم این محصول به‌حساب می‌آید.

همچنین این دستگاه، دارای دو کلید به جهت روشن و خاموش‌کردن دستگاه بر روی کتری و روی سینی دستگاه می‌باشد.

کلید خودکاری به جهت تنظیم جوش داغ و تنظیم جوش ملایم در این دستگاه تعبیه شده و همچنین این دستگاه دارای دو ترموستات جهت المنت هنگام خشک‌شدن آب داخل کتری می‌باشد. همچنین این چای‌ساز، دارای فیلتر چای ضدزنگ بوده و همچنین قابلیت استفاده هم‌زمان دو قوری در این دستگاه، یک قابلیت مهم است.

به‌طورکلی تمامی چای ساز پارس خزر اصفهان دارای کیفیت و کارایی مطلوب و مناسب هستند.

ما، در تلاشیم تا بهترین محصولات را همانند شرکت‌های معروفی چون ال جی و سامسونگ به مشتریان خود ارائه دهیم.

شما می‌توانید چای ساز پارس خزر اصفهان را از طریق سایت پارس‌خزر اصفهان سفارش داده و یا با مراجعهٔ حضوری به درب فروشگاه پار‌س‌خزر اصفهان، محصولات موردنظر خودتان را خریداری کنید. همچنین می‌توانید برای اطلاعات بیشتر از چای سازهای شرکت پارس خزر مقالهٔ چای ساز پارس خزر خرید اینترنتی را مطالعه بفرمایید.

 

 

 

0 6 . چای ساز پارس خزر خرید اینترنتی

چای ساز پارس خزر خرید اینترنتی

 

 

چای ساز پارس خزر خرید اینترنتی آن به چه صورت است؟

 

چای‌سازها دسته‌ای از وسایل تهیهٔ چای هستند که می‌توانند در مدت زمانی کوتاه، بهترین کیفیت چای را برای افراد حاضر کنند. چای همان‌طور که می‌دانید نوشیدنی محبوب و دلچسبی است که از روزگاران قدیم تا به اکنون در بین ما مردم ایران، بسیار محبوب و پرمصرف است و وسایلی که در تهیهٔ آن بتوانند به ما کمک کنند، در بین ما از اهمیت بسیار زیادی برخوردار خواهند بود. ما، در این مقاله قصد داریم به شما تعدادی از چای ساز های پارس خزر را معرفی کنیم که می‌توانید آنها را از طریق خرید اینترنتی از سایت پارس‌خزر اصفهان، تهیه و خریداری کنید.

این محصولات دارای کیفیت و قابلیت‌های بسیار زیادی هستند که می‌توانند در مدت زمانی کوتاه، نوشیدنی چای گرم و دلچسبی را برای کاربر خود حاضر کنند.

چای ساز پارس خزر خرید اینترنتی آن مستلزم تحقیق و بررسی است.

در ادامه به توضیحات مختصری راجع به آنها خواهیم پرداخت پس با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

چای، نوشیدنی گرم و دلچسبِ محبوب ما ایرانیان است. در هر شرایطی، در هر موقعیتی، در هر کجا که باشیم، چای می‌تواند به شکل بسیار کارآمدی، انرژی از دست رفتهٔ ما را برگرداند.

یک صبح سرد و زود از زمستان، وقتی که برای رفتن به محل کارتان آماده می‌شوید و احساس می‌کنید هنوز خواب‌آلودید، خسته‌اید و انرژی کافی برای شروع روز را ندارید، یک بعدازظهر پاییزی وقتی خسته به خانه می‌آیید و رگه‌هایی از سرما و خستگی در جسم و روحتان مشخص است، یک شب امتحان که تا صبح باید بیدار بمانید و درس بخوانید، تنها یک نوشیدنی کافئین‌دار گرم و دلچسب می‌تواند انرژی ازدست‌رفته را به شما برگرداند و شما را سرحال و پر نشاط، به سمت ادامهٔ کارتان بفرستد و آن نوشیدنی چیزی نیست به جز چای که از قدیم تا به الان، مورداستفاده در بین مردم قرار می‌گیرد و بسیار مشهور است.

طبیعتاً زمانی که این نوشیدنی تا این حد در بین مردم مشهور و خواستنی است، وسایل مربوط به تهیهٔ آن نیز در بین ما از اهمیت بالایی برخوردار است و در هر خانه‌ای می‌توانید نمونه‌هایی از آنها را پیدا کنید.

از گذشته تا به امروز، وسایلی چون سماورهای زغالی، سماورهای گازی و برقی و کتری‌های معمولی، برای دم‌کردن چای استفاده می‌شدند و در خانه‌های ایرانی، یک مدل از آنها را می‌توانستید پیدا کنید.

اما با گذر زمان و به علت معایبی که این وسایل داشتند، مثلاً اینکه زمان بسیار زیادی را صرف می‌کردند تا به نقطهٔ جوش برسند، پر خطر بودند، جاگیر بودند و خلاصه اینکه در کنار مزیت‌ها، معایبی داشتند که تحمل آنها سخت بود، دستهٔ جدیدی از وسایل تهیه و دم‌کردن چای به بازار ارائه شدند که چای‌ساز نام داشتند.

چای‌سازها آن‌قدر کاربردی و دوست‌داشتنی بودند، آن‌قدر به کار مردم می‌آمدند که به‌سرعت موردتوجه و استقبال مردم واقع شدند و می‌شد در هر خانه‌ای آنها را پیدا کرد. آنها سریع آب را به نقطهٔ جوش می‌رساندند، چای باکیفیت به مردم تحویل می‌دادند و کم‌خطر و مناسب و کاربردی بودند.

به‌طورکلی اگر بخواهیم یک تعریف کلی درمورد چای‌سازها به شما ارائه دهیم باید بگوییم که چای‌ساز یک وسیلهٔ برقی است که با استفاده از برق‌کار می‌کند. در ساختار خود دارای یک کتری و یک قوری است که این کتری و قوری به حالت‌‌های مختلفی می‌توانند در کنار هم قرار بگیرند.

اگر کتری و قوری چای‌ساز به‌صورت روی‌هم قرار بگیرند، المنت‌های موجود در کتری دستگاه با استفاده از انرژی برق گرم می‌شوند، حرارت ایجاد می‌کنند و درنهایت باعث می‌شوند تا آب داخل کتری به‌سرعت به نقطهٔ جوش برسد. سپس بخار آب تولید می‌شود و چای درون قوری دستگاه با قرارگرفتن به روی کتری، به‌وسیلهٔ بخار آب تولید شده، آرام‌آرام دم می‌کشد و کیفیت و طعم بسیار عالی پیدا خواهد کرد.

اگر طراحی کتری و قوری به‌صورت کنار هم باشد و روی صفحهٔ گرم نگه دارنده واقع بشوند، المنت‌های موجود در این صفحه به کمک انرژی برق، گرم می‌شود، حرارت تولید می‌کند و سپس این گرما باعث گرم‌شدن آب کتری و درنهایت دم‌کشیدن چای قوری می‌شود.

چای‌سازها دارای مزیت‌های زیادی هستند.

به‌عنوان‌مثال اولین و مهم‌ترین مزیت‌ آنها این است که در کمتر از پانزده دقیقه آب را جوش می‌آورند و به‌سرعت برای شما چای حاضر خواهند کرد.

به همین دلیل در یک صبح سرد که قصد رفتن به سرکار را دارید، در یک مهمانی شلوغ که باید از مهمان‌هایتان به‌وسیلهٔ چای پذیرایی کنید و خلاصه در هر زمانی که به یک فنجان چای سریع و باکیفیت و خوش‌طعم نیاز داشته باشید، چای‌سازها در اختیار شما هستند و می‌توانند در هر مکان و زمانی به‌سرعت چای حاضر کنند.

مزیت بعدی این است که سروصدای زیادی تولید نمی‌کنند و مانند کتری‌ها موقع جوش‌آمدن سوت نمی‌زنند و با صدای اضافی، شما را آشفته نخواهند کرد.

چای‌سازها نسبتاً وسایل کم خطری نسبت به سماورها هستند و به همین جهت بسیار مناسب هستند.

چای‌سازها ابعاد کمی دارند و فضای زیادی را اشغال نخواهند کرد. 

البته همهٔ این‌ها به این معنا نیست که چای‌سازها به طور کل هیچ عیبی ندارند. تمام وسایل برقی در کنار مزیت‌های فراوان، معایبی نیز خواهند داشت.

یکی از عیب‌های بزرگ چای‌سازها هم این است که فقط با برق کار می‌کنند و به همین دلیل در مواقعی که برق نیست، نمی‌توان از آنها استفاده کرد.

گذشته از این صحبت‌ها، چای‌سازها را می‌توان در سه دستهٔ اصلی، چای‌سازهای مدل دم‌آور، چای‌سازهای دارای استند یا صفحهٔ گرم نگه دارنده و چای‌سازهای مدل بدون قوری که در ادامه به توضیح درمورد آنها خواهیم پرداخت.

چای‌سازهای مدل دم‌آور به‌صورت کتری و قوری بر روی‌هم هستند و چای درون قوری به کمک بخار آب کتری دم خواهد کشید و به همین دلیل طعم بسیار خوبی پیدا خواهند کرد.

چای دم کشیده در این مدل چای‌ساز، بسیار خوش‌عطر و طعم خواهد بود و کیفیت بالایی خواهد داشت.

در چای‌ساز مدل استند یا صفحهٔ گرم نگه دارنده، کتری و قوری به شکل کنار هم و روی صفحه قرار خواهند گرفت و المنت‌های داخل صفحه با گرم‌شدن و ایجاد گرما باعث دم‌کشیدن چایی خواهند شد. این مدل چای‌ساز بیشتر در بین مردم مورداستفاده قرار می‌گیرد.

و اما چای‌ساز بدون قوری همان‌طور که از اسم آن مشخص است دارای قوری نیست و یک محفظه داخل کتری قرار دارد که چای درون این محفظه دم می‌کشد.

اما گذشته از تمام این موضوعات، همان‌طور که گفتیم در ادامه به معرفی چای ساز های پارس خزر خواهیم پرداخت که می‌توانید به‌صورت خرید اینترنتی از سایت پارس‌خزر اصفهان، آن را خریداری کنید.

اگر تمایل دارید در مورد چای ساز پارس خزر خرید اینترنتی آن  اطلاعاتی داشته باشید پس لطفاً در ادامهٔ مطلب با ما همراه بمانید.

 

چای ساز پارس خزر خرید اینترنتی آن چه مزیتی دارد؟

دستگاه چای‌ساز پارس خزر مدل 3500P، محصولی باکیفیت، کاربردی و مناسب است که می‌تواند به‌سرعت برای کاربر خود، چای تازه‌دم و خوش‌عطری را تهیه کند. این محصول دارای قابلیت‌های زیادی است که توسط شرکت معتبر پارس‌خزر به بازار ارائه شده است.

این وسیله، دستگاهی ساده، اقتصادی و کاربردی است که در ساختار خود دارای یک کتری و یک قوری باکیفیت می‌باشد.

جنس بدنهٔ کتری این وسیله از استیل ساخته شده است که بسیار باکیفیت و مقاوم و مناسب طراحی شده و ضدزنگ می‌باشد.

قوری این دستگاه از جنس چینی مرغوبی تولید گشته است که باکیفیت بوده و به همین علت، طعم چای دم کشیده در آن، بسیار طبیعی، خوش‌طعم و مناسب و تازه خواهد بود.

گفتنی است که توان مصرفی این دستگاه، 1685 وات

در نظر گرفته شده است که نسبتاً بالا می‌باشد.

یک صفحهٔ گرم نگهدارنده برای این دستگاه چای‌ساز طراحی و تعبیه گشته است که کتری و قوری بر روی این صفحه و به‌صورت کنار هم قرار خواهند گرفت.

المنت‌های موجود در این صفحه با گرم‌شدن توسط انرژی برق، باعث گرم‌شدن آب درون کتری می‌شوند و سپس چای درون قوری دستگاه، دم خواهد کشید.

دو کلید روشن و خاموش بر روی کتری و بر روی سینی

این دستگاه واقع شده که دارای طراحی مناسبی

هستند.

همچنین این دستگاه دارای کلید خودکار تنظیم جوش داغ و تنظیم جوش ملایم است که بسیار کاربردی خواهد بود.

این چای‌ساز پارس‌خزر مجهز به دو ترموستات جهت المنت در هنگام خشک‌شدن آب داخل کتری می‌باشد که کاربردی و مناسب خواهد بود و همچنین گفتنی است که این محصول دارای فیلتر چای ضدزنگ می‌باشد.

این دستگاه همچنین دارای قابلیت استفاده هم‌زمان دو قوری می‌باشد که جالب و کاربردی است.

محدودهٔ ظرفیت قوری این دستگاه 0.7 تا 1.0 لیتر و

محدوده ظرفیت کتری، 1.5 تا 2.0 لیتر می‌باشد.

و‌ اما محصول بعدی که به شما معرفی خواهیم کرد، دستگاه چای‌ساز پارس‌خزر مدل گرم نوش است که درواقع یکی از چای‌سازهای محبوب این شرکت می‌باشد و می‌تواند در زمانی کوتاه، یک قوری چای تازه‌دم و خوش‌عطر برای شما حاضر کند.

کتری این دستگاه که از جنس استیل است به‌صورت مدرج طراحی شده و دارای دستگیره پلاستیکی و درپوش پلاستیکی جداشونده می‌باشد. همچنین گفتنی است که این کتری دارای ظرفیت 1.8 لیتر است.

همچنین قوری چینی این دستگاه، بسیار باکیفیت و مناسب است و همچنین مجهز به فیلتر با قاب پلاستیکی و مش فلزی می‌باشد.

گفتنی است که ظرفیت این قوری 0.7 لیتر است.

جالب است بدانید که کتری این محصول مجهز قابلیت چرخش 360 درجه بر روی سینی دیجیتال دستگاه می‌باشد که بسیار مناسب و کاربردی خواهد بود.

پنل لمسی که برای این دستگاه در نظر گرفته شده است می‌تواند به کاربر کمک کند تا کاربرد دستگاه را تنظیم کند و این موضوع یک ویژگی جالب خواهد بود.

صفحه‌نمایش دیجیتالی که برای این دستگاه چای‌ساز طراحی شده است به کاربر خود، دمای چای درون قوری با رنج 50 تا 80 درجه سانتی‌گراد را نشان می‌دهد و این یک قابلیت مثبت برای این وسیله خواهد بود.

یک دستگیره در زیر سینی این دستگاه تعبیه شده است که حمل و جا‌به‌جایی آن را آسان کرده است.

سیستم ایمنی محافظت از قطعات الکتریکی در این دستگاه قرار گرفته است، در مقابل گرم‌شدن بیش از حد دستگاه یا بدون آب‌کار کردن این محصول از آن محافظت خواهد کرد.

ابعاد این دستگاه 440x220x250 میلی‌متر است که مناسب بوده و فضای زیادی را اشغال نخواهد کرد.

همچنین قابلیت چرخش 360 درجه نیز برای این دستگاه در نظر گرفته شده است.

وزن این دستگاه 3 کیلوگرم است که بسیار مناسب بوده و جابه‌جایی دستگاه را آسان خواهد کرد.

از ویژگی‌های نظافتی این دستگاه می‌توان به فیلتر تفاله‌گیر چای این محصول اشاره کرد که بسیار کاربردی و باکیفیت می‌باشد.

ظرفیت قوری این دستگاه 0.7 لیتر و ظرفیت کتری آن

1.8 لیتر می‌باشد که بسیار مناسب است و می‌تواند میزان مناسبی از چای را درون خود جای دهد.

حداکثر توان مصرفی این دستگاه 1685 وات است و شکل قرارگیری قوری و کتری این محصول به‌صورت

در کنار هم خواهد بود.

چای ساز پارس خزر خرید اینترنتی آن مستلزم تحقیق و بررسی بسیار است. محصول بعدی که به بررسی آن خواهیم پرداخت، دم‌آور پارس‌خزر مدل چای نوش است که یکی از زیباترین و محبوب‌ترین محصولات این شرکت محسوب می‌شود.

این چای‌ساز که در دستهٔ دم آورها قرار می‌گیرد، محصولی باکیفیت و سریع است که دارای یک کتری و یک قوری باکیفیت می‌باشد.

کتری این محصول از جنس استیل بوده که باکیفیت، مقاوم و دارای یک طراحی زیبا می‌باشد.

قوری این محصول نیز از جنس چینی است که دم‌کشیدن چای درون آن باعث می‌شود تا طعم چایی بسیار خوش و دلنشین و باکیفیت باشد.

علت این طعم خوب این است که چایی درون قوری این محصول به‌وسیلهٔ بخار آب تولید شده توسط کتری به شکل کامل و آرامی دم خواهد کشید و این موضوع باعث می‌شود تا طعم چایی بسیار خوب و دلنشین باشد.

کتری استیل این محصول دارای طراحی به شکل براق و چشم‌نوازی بوده که در کنار قوری چینی آن، شکل زیبایی به محیط آشپزخانهٔ شما خواهد بخشید.

این محصول دارای ترموستات است که باعث می‌شود تا انرژی کمتری توسط این‌ دستگاه، مصرف بشود و این یکی از ویژگی‌های برجستهٔ این دستگاه می‌باشد.

این دستگاه مجهز به قابلیت نگه‌داشتن اتوماتیک دما در حالت جوش ملایم است که باعث دم‌کشیدن چای پس از جوش‌آوردن آب خواهد شد و طعم این چای، دلنشین، گوارا و دلچسب خواهد بود.

شما می‌توانید به شکل بسیار راحتی، قوری این محصول را بشویید که نظافت دستگاه، به این شکل بسیار آسان خواهد شد.

محدودهٔ ظرفیت قوری این دستگاه، 0.7 تا 1.0 لیتر و محدودهٔ ظرفیت کتری، 1.5 تا 2.0 لیتر می‌باشد.

این دستگاه چای‌ساز مجهز به سیستم خاموشی خودکار

می‌باشد که بسیار قابلیت مناسبی می‌باشد.

ابعاد این دستگاه 200x200x370 میلی‌متر است که فضای زیادی از آشپزخانه‌‌تان را اشغال نخواهد کرد.

ظرفیت قوری این محصول 0.9 لیتر و ظرفیت کتری

آن 1.9 لیتر می‌باشد که بسیار مناسب و جادار خواهد بود.

حداکثر توان مصرفی این دستگاه، 1650 وات و طول سیم این دستگاه 0.9 متر است.

همچنین گفتنی است که وزن این دستگاه 2.7 کیلوگرم می‌باشد که بسیار مناسب است و جا‌به‌جایی آن آسان خواهد شد.

محل قرارگیری قوری و کتری در این دستگاه به‌صورت روی‌هم است که این موضوع باعث می‌شود تا طعم چای دم کشیده در این محصول، بسیار گوارا باشد.

شما می‌توانید این چای‌سازهای پارس خزر را به‌صورت خرید اینترنتی از سایت پارس‌خزر اصفهان سفارش دهید و خریداری کنید.

برای خواندن مقاله بهترین مدل چای ساز پارس خزر به وبلاگ سایت ما مراجعه کنید.

تمام تلاش ما بر این است که مانند برندهای معروف مانند سونی و ال جی محصولات با کیفیتی را ارائه دهیم

از اینکه ما را در این مقاله همراهی کردید، از شما سپاسگزاریم.

0 5 . خرید میوه و سبزی خشک ‌کن سایا مدل gp-102

 

 gp-102 خرید میوه و سبزی خشک ‌کن سایا مدل

 

خرید میوه و سبزی خشک ‌کن سایا مدل gp-102 به چه صورت است؟

میوه و سبزی خشک ‌کن سایا مدل gp-102 محصولی بسیار قدرتمند و کاربردی است که خرید آن می‌تواند برای شما یک تغذیه‌ای خوشمزه و سالم را به ارمغان بیاورد. محصولی از شرکت خوش‌نام پارس‌خزر که توانسته در قلب بازار، جایگاهی ویژه برای خود باز کند.

ما قصد داریم در این مقاله، به توضیح درمورد این محصول بپردازیم و آن را به شکل کاملی به شما معرفی کنیم. اما لازم می‌دانیم که قبل از معرفی این محصول، به یک توضیح کامل درمورد دستگاه میوه‌خشک‌کن، کاربرد آن، عملکرد و فواید آن بپردازیم که خواندن آن، خالی‌ازلطف نبوده و بسیار هم کمک‌کننده است. پس لطفاً تا خط پایانی این مقاله، ما را همراهی نمایید.

خرید میوه و سبزی خشک ‌کن سایا مدل gp-102 چه مزیت‌هایی دارد؟

اگر شما بتوانید میوه‌ها‌ی داخل یخچال خانه‌تان را در بهترین شرایط ممکن نگهداری کنید، نهایتاً تا 10 روز قابل‌استفاده خواهند بود.

پس از گذر این مدت، میوه‌های شما دیگر کیفیت اولیهٔ خود را نخواهند داشت و کم‌کم شروع به پلاسیده شدن می‌کنند. ازآنجایی‌که دورریختن آنها اسراف نعمت است و از طرف دیگر با مشاهدهٔ قیمت میوه‌های خشک در بازار، بهترین و هوشمندانه‌ترین ایدهٔ ممکن، خشک‌کردن آن میوه‌ها می‌باشد.

خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی، دیگر نیازی نیست برای خشک‌کردن میوه‌ها، ساعت‌ها آنها را در زیر نور آفتاب‌پهن کنید تا حتی شاید دراین‌بین، آلودگی هم روی میوه‌ها بنشیند. برای این کار تنها کافی است یک دستگاه میوه‌خشک‌کن باکیفیت تهیه کنید.

دستگاه میوه‌خشک‌کن یک دستگاه بسیار ارزشمند برای هر آشپز و کدبانوی ایرانی می‌باشد که می‌تواند سلامت اعضای خانواده و کاربران خود را کاملاً تضمین کند.

دستگاهی که می‌تواند تغذیه‌ای سالم و عالی را به شما هدیه دهد و میان‌وعده‌های خوشمزه‌ای برای شما تدارک ببیند. با وجود این دستگاه، دیگر نیازی نیست ته دل خودتان را با استفاده از خوراکی‌های مضر مانند چیپس و پفک بگیرید. این دستگاه می‌‌تواند با تولید میوه‌های خشک و خوشمزه و طبیعی، خوراکی‌های فوق‌العاده سالمی را به شما هدیه دهد.

گفتنی است که دستگاه‌های میوه خشک‌کن، می‌توانند با خشک‌کردن میوه و سبزیجاتی که مدت‌ها است در داخل یخچال شما باقی‌مانده و به هر دلیلی دیگر قابلیت مصرف مستقیم را ندارند، این امکان را برای شما فراهم می‌کنند تا به‌جای دورریختن میوه و سبزیجات، در مدت زمانی به‌مراتب کوتاه‌تر از آنان به شکل خشک شده و بدون حتی یک درصد ازبین‌رفتن ویتامین‌ها، مواد مغذی و همچنین عاری از هرگونه میکروب و باکتری اضافه استفاده کنید و از آن لذت ببرید.

به‌طورکلی میوهٔ خشک یا چیپس میوه یکی از تنقلات و خوراکی‌های سالم و خوشمزه و طبیعی است که از گذشته‌ها به شکل سنتی تولید شده و محبوبیت بسیار زیادی در بین مردم دارد. همچنین در عصر حاضر  نیز با وجود انواع دستگاه‌های میوه خشک‌کن، چیپس‌ میوه به شکل متنوعی در بازار موجود می‌باشد.

اما خب همهٔ ما می‌دانیم که خرید میوه خشک به دلیل قیمت بالای آن، خیلی مقرون‌به‌صرفه نیست، درحالی‌که شما می‌توانید با خرید یک دستگاه میوه خشک کن خانگی، چیپس میوهٔ طبیعی، سالم و خوشمزهٔ موردنیاز خودتان را تولید کرده و لذت ببرید.

اما اگر بپرسید نحوهٔ کار و عملکرد این دستگاه به چه صورت است؟ در پاسخ به سؤال شما باید بگوییم که

نحوهٔ کار دستگاه میوه‌خشک‌کن به این صورت است که با تخلیه رطوبت داخل میوه‌ها، بی‌آنکه میوه‌ها مواد مغذی و ویتامین‌های خود را از دست بدهند، آن‌ها را خشک و چیپسی خواهد کرد.

در داخل این دستگاه، یک منبع تولید گرما وجود داشته که با استفاده از انرژی برق، گرمای مناسبی را تولید می‌کند. سپس فنی که در داخل دستگاه وجود دارد، هوای گرم تولید شده را در درون دستگاه میوه خشک‌کن به گردش در می‌آورد و به این صورت، هوای داغ به‌واسطهٔ این فن‌ها به شکل کاملاً یکنواخت و یکدست در داخل دستگاه و میوه‌های برش خوردهٔ درون دستگاه پخش شده و تمامی محصولات بدون اینکه پخته شوند، رطوبت خود را از دست می‌دهند و خشک و چیپس خواهند شد.

ممکن است که بعضی از افراد برای خشک‌کردن میوه‌ها از فر پخت استفاده کنند که این کار اشتباه می‌باشد.

چراکه باتوجه‌به نوع حرارت‌دهی فر که یکدست نبوده، میوه‌ها‌ی داخل فر، به‌جای اینکه رطوبت خود را از دست بدهند و خشک شوند، باحرارت زیاد فر، پخته خواهند شد و ظاهر نامناسبی پیدا می‌کنند و دیگر به اندازهٔ میوه‌های خشک‌شده، مفید نخواهند بود. چراکه با پخته‌شدن، میزان زیادی از ویتامین‌های خود را از دست خواهند داد.

درنتیجه، بهترین دستگاه برای تولید چیپس میوه، دستگاه میوه خشک‌کن می‌باشد.

و اما نکتهٔ بسیار مهمی که در استفاده از دستگاه میوه خشک‌کن، حتماً باید در نظر بگیرید، این است که شما باید حتماً میوه‌ها را به شکل نازکی برش دهید. همچنین نباید دو یا چند میوه را همراه باهم خشک کنید، چراکه این کار باعث می‌شود تا طعم و بوی میوه‌ها به طور کاملی تغییر کند.

جالب است بدانید که به طور میانگین، دستگاه میوه خشک‌کن به‌ازای هر ده کیلوگرم میوه، یک کیلوگرم میوهٔ خشک تولید خواهد کرد.

البته مدت‌زمان خشک‌شدن میوه‌ها، با یکدیگر متفاوت بوده و به میزان آبدار بودن، نوع برش و ضخامت میوه‌ها و همچنین ظرفیت دستگاه میوه خشک‌کن بستگی خواهد داشت.

با همهٔ این توضیحات، اگر شما قصد خرید یک دستگاه میوه خشک‌کن را دارید، بهتر است حتماً به پرس‌وجو و تحقیق درمورد آن بپردازید تا در آینده از خرید خودتان پشیمان نشوید.

ما، در ادامهٔ این مطلب قصد داریم به شما دستگاهی از شرکت معتبر پارس‌خزر را معرفی کنیم که گزینهٔ مناسبی برای تولید و تهیهٔ میوهٔ خشک شده می‌باشد. پس تا انتهای این مقاله، با ما همراه باشید.

آیا خرید میوه و سبزی خشک ‌کن سایا مدل gp-102 به نفع ما است؟

میوه و سبزی خشک ‌کن سایا مدل gp-102 محصولی بسیار عالی و کاربردی از شرکت معتبر پارس‌خزر است که می‌توان آن را محصولی بی‌نظیر و تمام‌عیار، برای تمام فصل‌های سال نام‌گذاری کرد. خرید این دستگاه میوه و سبزی خشک ‌کن سایا مدل gp-102، درواقع یکی از بهترین کارهایی است که می‌توانید برای تغذیه و خوردوخوراک خودتان انجام دهید.

اگر بگویید خب می‌توانیم میوه و یا سبزی خشک شده را از بیرون از خانه تهیه‌ کنیم، باید بگوییم که علاوه بر قیمت‌های بالایی که دارند، چگونه می‌توانید اطمینان حاصل کنید که آنها به روشی پاکیزه و صحیح، خشک شده باشند؟ آیا بهتر نیست که خودتان در خانه و با نظارت کامل خود، این اقلام را تهیه و خشک کنید؟

این دستگاه میوه‌خشک‌کن 102، هم از لحاظ اقتصادی  و هم از لحاظ بهداشتی بسیار مناسب و عالی است.

همچنین شما می‌توانید با استفاده از این دستگاه، علاوه بر میوه، گل و ادویه‌جات مختلف را هم خشک کنید. همچنین می‌توانید با استفاده از این محصول شرکت پارس‌خزر، باکیفیت‌ترین، خوشمزه‌ترین و طبیعی‌ترین لواشک‌ها را در شرایطی کاملاً بهداشتی تولید کنید و از طعم لذت‌بخش آنها، بهره‌مند بشوید.

دقت کنید که در این دستگاه، باید میوه‌ها را به‌صورت برش خورده قرار دهید و بهتر است که ضخامت میوه‌های برش خورده، حدود 5 میلی‌متر باشد.

خشک‌کردن سبزی در این دستگاه هم به همین صورت انجام می‌پذیرد. به این شکل که ابتدا سبزی‌ها را کاملاً بشویید، و در داخل سینی‌های دستگاه قرار دهید.

به چند نکتهٔ مهم در ارتباط با استفاده از این دستگاه دقت کنید؛ چراکه رعایت آنها مهم است.

دقت کنید که تمام سطح سینی دستگاه را با استفاده از میوه‌ها نپوشانید تا جا‌به‌جایی هوا در بین میوه‌ها به‌خوبی صورت بپذیرد.

اگر مشاهده کردید که در یکی از سینی‌ها و یا حتی بخشی از یکی از سینی‌های دستگاه، میوه‌ها به‌خوبی خشک نشده‌اند، با جا‌به‌جایی سینی و یا چرخاندن آن سینی، این مشکل شما، برطرف خواهد شد.

توان این میوه و سبزی خشک ‌کن سایا مدل gp-102، بسیار پایین و در حدود 250 وات می‌باشد که مصرف پایینی داشته و مصرف انرژی‌اش در مقابل عملی که انجام می‌دهد، بسیار کم و مناسب می‌باشد.

این دستگاه دارای پنج سینی یا طبقه است که برای خشک‌کردن انواع میوه و سبزی و گل، بسیار مناسب است و شما می‌توانید از این دستگاه فوق‌العاده در همهٔ فصل‌های سال، استفاده کنید.

طبقه‌های این دستگاه از جنس پلاستیک و به‌صورت مشبک ساخته شده‌اند که باعث شده تا گردش هوای گرم در بین میوه‌های داخل دستگاه، به‌خوبی صورت بپذیرد.

جریان هوا در بین طبقات این دستگاه به‌صورت مدام و یکنواخت می‌گذرد و باعث می‌شود تا تمام محصولات داخل دستگاه، به شکل یکنواخت و یکسانی خشک بشوند.

یکی از ویژگی‌های برجستهٔ این دستگاه این است که شما می‌توانید، تمامی طبقات آن را کم کنید تا در مواقعی خاص، بتوانید فضای بیشتری از دستگاه را در اختیار خودتان داشته باشید.

شما می‌توانید با استفاده از این دستگاه فوق‌العاده، به انواع آجیل‌جات و خوراکی‌های سالم و طبیعی و خوشمزه دسترسی داشته باشید و این موضوع برای شما، هم سالم‌تر خواهد بود و هم بسیار اقتصادی و مناسب می‌باشد.

در عصر حاضر که بیشتر کودکان ما عادت به خوردن خوراکی‌های مضر دارند، خوراکی‌هایی که نه‌تنها باعث رسیدن ضرر و آسیب به آنها می‌شود؛ بلکه باعث چاقی و اضافه‌وزن هم خواهد شد، بهتر است که فرزندان خود را به خوردن خوراکی و تنقلات سالم عادت بدهیم، آن هم نه با پرداخت هزینه‌های زیاد برای تهیهٔ این خوراکی‌ها از بیرون از خانه، بلکه با تهیهٔ آنها از میوه‌های اضافه‌ای که در خانه داریم. به این شکل می‌توانیم، تغذیهٔ سالم و خوشمزه‌ای را برای فرزند خودمان، در نظر بگیریم.

خرید این دستگاه میوه و سبزی خشک ‌کن سایا مدل gp-102، دستگاهی که دارای قابلیت‌های فراوان و خاص و عالی بوده و در تمام فصول سال می‌تواند، بهترین دوست و دستیار برای ما باشد، سلامتی را به خود و خانواده‌‌تان هدیه می‌دهید. دستگاهی با قیمت بسیار مناسب و کیفیت و کاربردی عالی.

پس از خواندن این مقاله، شما می‌توانید در صورت تمایل به خرید این محصول، این دستگاه را از طریق سایت پارس‌خزر اصفهان سفارش داده و یا با مراجعهٔ حضوری به درب فروشگاه پار‌س‌خزر اصفهان، این محصول را خریداری کنید.

تمام تلاش ما بر این است تا مانند برندهای خارجی موفق مانند سونی، محصولات باکیفیتی را ارائه کنیم. سپاس از اینکه با ما همراه شدید.

 

 

<<<<<<< Updated upstream ======= >>>>>>> Stashed changes
>>>>>>> Stashed changes
خانه
داشبورد
اطلاعات
سفارشات
پیام ها
بیشتر
بیشتر
0 سبد
جستجو
دسته ها
تماس
دسته بندی ها
تهویه،سرمایشی و گرمایشی
پخت و پز
آماده سازغذا
نوشیدنی ساز
سلامتی و بهداشت
شستشو ونظافت